Vůně pro éterické bytosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 26.04.08 18:05
Vůně pro éterické bytosti

Dneska jsem viděla reklamu na Chanel No.5 s Nicole Kidman a ona je tam opravdu nádherná, ty vlasy, šaty, ten pohled. Na mě působí velice étericky a proto se mi k No.5 vlastně nehodí. Jak jsem zatím tuto vůni očichala (a líbí se mi), za křehkou a éterickou ji nepovažuji. Tak přemýšlím, co by mohla být taková křehká, éterická vůně jako pro nějakou vílu.
Nějaké fialky, svěží růže?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Fleur  26.04.08 18:34

Také si umím představit bylinky, čaje (bílý, zelený), u křehotinek typu „porcelánová panenka“ i lehce pudrovou vůni.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25855 příspěvků 26.04.08 19:02

Pro mě je Nicole naprosto přesně vybraný typ pro Chanel 5. Je překrásná, ale jako příliš éterickou jí nevnímám, stejně jako vůni ne. Já ani Chanel 5 neřadím mezi „těžší“ vůně. Hlavně jí vnímám jako vůni hodně „ženskou“, hodně elegantní, nepřezdobenou vůni, jemně teplou a moooc příjemnou … :)

Jinak, křehká a éterická vůně … taky si myslím nějaké jemné fialky (třeba Meteorites) nebo jemné růže (takový Drole de Rose)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 26.04.08 19:12

Pro jemnou a křehkou ženu by se mi hodila třeba Cacharel Noa.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 26.04.08 20:48

Pro mě se jako eterická vůně představuje třeba Une Fleur de Cassie

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Ylang
Učednice 46 příspěvků 26.04.08 22:51
radmila.k píše:
Pro jemnou a křehkou ženu by se mi hodila třeba Cacharel Noa.

Přesně to jsem chtěla napsat :wink: akorát noa perle

Na poličce 9 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 27.04.08 09:51

Passage d´Enfer, jednoznačně. Je jako vůně anděla s obrovskými rozepjatými perutěmi. Kráčí peklem a v jeho stopách syčí pára hašených plamenů.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 27.04.08 10:27

Vůně pro éterickou bytost je pro mě zelená Envy (teda ne podle názvu:) ). Představím si ždycky elfí vílu.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 27.04.08 12:27

pre mňa je éterická vôňa Eau D Eden od Cacharel a Fleur d Eau od Rochas, mohla by byť aj Lumiére od Rochas, to sú také vílie vône

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 28.04.08 03:12

hm mozno zalezi na tom co si kazda predstavujeme pod eterickou bytostou, ja napriklad postavu v mlhe, priesvitnu, vlacnu, neznu, splyvavu, mysticku s pohladom plny emocii. Asi by som jej neprisudila vonu chypre, mydla, ovocia, caju ci mentolu no nejakej kvetiny s podtonom chladu alebo tepla, zalezalo by od jej vyzarovania, tu vonu neviem definovat, len si ju viem predstavit. Mala by evokovat snenie, patos a prenesenie do inych dimenzii. Kazdopadne je to velmi individualne a sugestivne. Takze na tuto vonu asi neexistuje univerzal. Ale ked taku najdem, urcite dam vediet.

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 28.04.08 06:43

Já si pod pojmem „éterická“ bytost automaticky představím průsvitnou ufňukanou anorektičku bleduli. Takové nosí unisexy. :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

28.04.08 06:53
Kerze píše:
Já si pod pojmem „éterická“ bytost automaticky představím průsvitnou ufňukanou anorektičku bleduli. Takové nosí unisexy. :wink:[/quote

Moje řeč, úplně jako by to byla moje slova :lol: :lol: :lol:

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 28.04.08 07:48

Kerze to vystihla naprosto přesně :lol: kňouravá anorektička,celá zelená a pokud nepoužívá unisex,tak rovnou pánskou vůni,ale těžký kalibr,protože ty dámské jsou pro ni všecky sladké a zvedají jí její křehký žaludek a tím pádem je nesnese.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 28.04.08 07:51

A Nicole taky jako éterickou nevnímám,štíhlá je,pravda,ale cítím z ní sílu a pevnou vůli a je krásná takovým zvláštním způsobem,jako z filmů pro pamětníky,k No.5 se podle mne hodí náramně.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 28.04.08 08:20

Mně éterická připadá třeba Cate Blanchette, a tu bych neoznačila za kňouravou a unisex bych jí taky nepodsouvala. Éterické mi připadají ženy průsvitné pleti, křehké konstrukce, spís asexuální (ve smyslu ne-smyslné) a takové, co moc nemluví, a pokud něco řeknou, stojí to za to. Znám takovou a působí na mně naprosto podmanivě.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist