Vůně pro kolegyni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 28.09.16 11:00
Vůně pro kolegyni

Zdravím,
chtěla bych požádat o radu, kolegyně z práce by chtěla novou vůni, nosí Versense, nebo Omnia Crystalline. Má ráda svěžejší vůně, trochu do pánska, ale ne moc, spíš citrusové, ale ne moc.. :) Napadá vás něco? Chtěla by spíš něco netradičního, ne úplně provařeného, ale zase ne nikovku za 3000,– … :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

kyticka86
Učednice 31 příspěvků 28.09.16 16:19

CRISTALLE EAU VERTE (Chanel) :think:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jitka77
Parfémová maniačka 908 příspěvků 28.09.16 16:49

@Garfield Vedle se zrovna probírá Olympea (Paco Rabanne) a řekla bych, že zadání vcelku splňuje - nějaký citrus tam je, ale vedle toho je svěží spíš peprným směrem (zázvor), základ je dřevitě nahořklý, což by mohlo splňovat přání „do pánska“… ne úplně tradiční, přitom „srozumitelná“ vů­ně.

Na poličce 27 parfémů 4 miniatury 13 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Madelane
Parfémová maniačka 602 příspěvků 28.09.16 17:59

@Garfield Montblanc Présence ide pekne do pánska, podobný tón ako v Innocentovi, nieje tuctová a cena je viac než priaznivá :palec:

Na poličce 50 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 208 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2200 příspěvků 28.09.16 20:43

A co treba Hermes Eau Des Merveilles?

Na poličce 8 parfémů 12 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Eve
Znalkyně 252 příspěvků 01.10.16 20:23

@Garfield Pokud hledá kolegyně něco v podobné stylu jako Omnia Crystalline, tj. jemná, spíše subtilní a nepříliš sladká vůně, tak můžu doporučit Balmain - Ivoire (ta novější) anebo Cartier Baiser Volé (asi verzi EDT). Taky používám Omnia Crystalline a tyto dvě zmiňované vůně jsem si koupila jako alternativu, Baiser Volé mám ve verzi deodorant. A ten můžu doporučit, má krásné balení a docela solidní výdrž. Nebo se zkusit podívat na různé čaje od Bulgari.

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 14 vzorků V tužebníku 17 parfémů

janejane
Učednice 197 příspěvků 01.10.16 21:41

@Garfield Trochu do pánska a netradiční… napadá mě Voyage d'Hermès.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 30 odstřiků 127 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineFrantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21291 příspěvků 01.10.16 22:18
@Garfield píše:
Chtěla by spíš něco netradičního, ne úplně provařeného, ale zase ne nikovku za 3000,– … :mrgreen:

Nedřepte při zemi a zajděte se podívat společně na extraligu.
Aspoň uvidíte něco, co má šťávu!
Terre d'Hermès. :mrgreen:

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineRosa N.
Nevyléčitelná závislačka 1688 příspěvků 01.10.16 22:33

spíš „Nedřepěte“, ne..

Na poličce 96 parfémů 58 miniatur 314 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Eve
Znalkyně 252 příspěvků 02.10.16 07:16

@Garfield A dejte prosím vědět co kolegyně nakonec vybrala. Já jsem vždycky zvědavá co lidi nakonec vyberou a většinou mám smůlu :D

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 14 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 02.10.16 08:06

@Michele
Mě také napadnul hned Hermés, klasická 24 Faouborg. Na mně jde dost hodně do pánska i Coco Mademoiselle, ale ta je fakt profláknutá ;) . Ještě mě napadá Daim Blond (S. Lutens), teď je na ni navíc idedální období.

Ale jak píše @Garfield, já to riskuji jedině u dcer, neb jejich vkus znám dokonale ;) . A taky vím, jak trapná situace je pro mě, když dostanu darem parfém, který mi absolutně nesedí - naposledy Diesel - Fuel for Life ;) .

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 04.10.16 20:22

Děkuji všem za rady, donesla jsem kolegyňce nějaké vzorky, které, jak jsem doufala, odpovídaly zadání, něco byly obyč vůně, něco nikovky. Omylem jsem přihodila i Jil Sander Pure a hádejte co njevíc zaujalo :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

parfumylacno
Učednice 45 příspěvků 06.10.16 21:53

ak má rada Versace Versense, možno by sa jej mohla páčiť aj klasická Dolce & Gabbana Light Blue ak je to ešte aktuálne. Prípadne možno Gucci Bamboo - táto je však trochu odlišnejšia, kvetinovo drevitá, vcelku príjemne svieža vôňa. alebo ešte možno CHANEL Chance Eau Fraiche, tá by sa mala najviac podobať na Versace Versense. Ak je to samozrejme vôbec ešte aktuálne :)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist