Vůně pro kolegyni

Garfield 28.09.16 11:00

Vůně pro kolegyni

Zdravím,
chtěla bych požádat o radu, kolegyně z práce by chtěla novou vůni, nosí Versense, nebo Omnia Crystalline. Má ráda svěžejší vůně, trochu do pánska, ale ne moc, spíš citrusové, ale ne moc.. :) Napadá vás něco? Chtěla by spíš něco netradičního, ne úplně provařeného, ale zase ne nikovku za 3000,– … :mrgreen:

Reklama

kyticka86 28.09.16 16:19

CRISTALLE EAU VERTE (Chanel) :think:

Jitka77 28.09.16 16:49

@Garfield Vedle se zrovna probírá Olympea (Paco Rabanne) a řekla bych, že zadání vcelku splňuje - nějaký citrus tam je, ale vedle toho je svěží spíš peprným směrem (zázvor), základ je dřevitě nahořklý, což by mohlo splňovat přání „do pánska“… ne úplně tradiční, přitom „srozumitelná“ vů­ně.

Madelane 28.09.16 17:59

@Garfield Montblanc Présence ide pekne do pánska, podobný tón ako v Innocentovi, nieje tuctová a cena je viac než priaznivá :palec:

Michele 28.09.16 20:43

A co treba Hermes Eau Des Merveilles?

Eve 01.10.16 20:23

@Garfield Pokud hledá kolegyně něco v podobné stylu jako Omnia Crystalline, tj. jemná, spíše subtilní a nepříliš sladká vůně, tak můžu doporučit Balmain - Ivoire (ta novější) anebo Cartier Baiser Volé (asi verzi EDT). Taky používám Omnia Crystalline a tyto dvě zmiňované vůně jsem si koupila jako alternativu, Baiser Volé mám ve verzi deodorant. A ten můžu doporučit, má krásné balení a docela solidní výdrž. Nebo se zkusit podívat na různé čaje od Bulgari.

janejane 01.10.16 21:41

@Garfield Trochu do pánska a netradiční… napadá mě Voyage d'Hermès.

Frantatata 01.10.16 22:18
@Garfield píše:
Chtěla by spíš něco netradičního, ne úplně provařeného, ale zase ne nikovku za 3000,– … :mrgreen:

Nedřepte při zemi a zajděte se podívat společně na extraligu.
Aspoň uvidíte něco, co má šťávu!
Terre d'Hermès. :mrgreen:

Rosa N. 01.10.16 22:33

spíš „Nedřepěte“, ne..

Eve 02.10.16 07:16

@Garfield A dejte prosím vědět co kolegyně nakonec vybrala. Já jsem vždycky zvědavá co lidi nakonec vyberou a většinou mám smůlu :D

Lucinela 02.10.16 08:06

@Michele
Mě také napadnul hned Hermés, klasická 24 Faouborg. Na mně jde dost hodně do pánska i Coco Mademoiselle, ale ta je fakt profláknutá ;) . Ještě mě napadá Daim Blond (S. Lutens), teď je na ni navíc idedální období.

Ale jak píše @Garfield, já to riskuji jedině u dcer, neb jejich vkus znám dokonale ;) . A taky vím, jak trapná situace je pro mě, když dostanu darem parfém, který mi absolutně nesedí - naposledy Diesel - Fuel for Life ;) .

Garfield 04.10.16 20:22

Děkuji všem za rady, donesla jsem kolegyňce nějaké vzorky, které, jak jsem doufala, odpovídaly zadání, něco byly obyč vůně, něco nikovky. Omylem jsem přihodila i Jil Sander Pure a hádejte co njevíc zaujalo :lol:

parfumylacno 06.10.16 21:53

ak má rada Versace Versense, možno by sa jej mohla páčiť aj klasická Dolce & Gabbana Light Blue ak je to ešte aktuálne. Prípadne možno Gucci Bamboo - táto je však trochu odlišnejšia, kvetinovo drevitá, vcelku príjemne svieža vôňa. alebo ešte možno CHANEL Chance Eau Fraiche, tá by sa mala najviac podobať na Versace Versense. Ak je to samozrejme vôbec ešte aktuálne :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist