Vune pro malou slecnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 16.12.08 09:20
Vune pro malou slecnu

Chtela bych svoji malinky nevlastni sestricce koupit pod stromek nejakou vunicku, uz je to preci jen slecna, co se rada paradi a casto se zminuje, jak kdo voni.
Typ vune asi neresim, rozhodne neco jemneho kvetinoveho, ale potrebovala bych poradit na jake bazi je vunicka pro deti nejvhodnejsi? Jestli staci jen bezalkoholova verze klasickych nebo je lepsi uplne jina. Poradte, prosim.
Pripadne, od jakeho veku si myslite, ze je vune vhodny darek?

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Fleur  16.12.08 09:33

Vůně je vhodný dárek od věku, kdy dítě udrží v ruce flakónek s rozprašovačem a pochopí, že je lepší stříkat to na jiná místa než do očí nebo do pusy. 8)

Pokud jde o druh vůně, pro děti předškolního a mladšího školního věku bych volila speciální produkty přímo pro ně - např. YR má několik druhů dětských vůní (a jakkoli nesnáším jablečné vůně , jejich Pomme Reinette mi připadá docela příjemná) v malém balení. U YR bych se poohlédla i po kabelkovém balení řady Les Plaisirs Nature (jahůdka, malina, broskev) - voní to (samozřejmě jde o toaletky, takže ne závratně dlouho) a má to pro děti praktické balení, které přitom nepůsobí lacině; navíc můžeš zkombinovat s tělovým mlékem, sprchovým gelem, pidimýdlem atd.

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 16.12.08 09:40

No, to je skvělé. Zrovinka na YR jsem myslela. Ona už udrží v ruce kde co :lol:. Ne, vážně, chodí do 4. třídy, takže je snad dost stará.
Děkuji za radu.

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 16.12.08 09:50

Míšo, já mám holku v páté třídě a jí už „holčičkovské“ vůně nestačí… poté, co vidí a zkouší u mě. :D K narozeninám dostala Hippy Fizz. :)

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 16.12.08 09:54

No to jo, ve 4. tride uz jsem na sebe splouchala co se dalo! To jsem mela spoustu spreju a tusim uz i 2 Chansony - Magic a Vie, ty byly oba krasne :lol:

Na poličce 88 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 16.12.08 09:56

To je jasné, když má takovou maminku jako Ty :wink: .
Ale macecha na to asi moc není, takže holka nemá vzor :wink:. Musím jí taky trochu zaučit :lol:

Ale do začátku si na nic silnějšího netroufám. I když si pamatuji, že já jako malá holčička jsem v nějakých 10 letech dostala vůni typu Balmain de Balmain… s respektem jsem ji tenkrát očichávála, ale snad ani pořádně nenosila, pak jsem s ní polévala naše kočky :lol:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 16.12.08 09:58

Ja myslim ze neco od YR, The Body Shop nebo treba i Adidas, Avon, Oriflame by bylo fajn :wink: Uvidis jak se ji to bude libit, pristi rok uz muzes pritvrdit s necim poradnejsim :wink:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 16.12.08 09:59

No a nekdo tu nabizel od Guerlainu novy Cherry Blossom Fruity - to je nadherna jemne sladka vune, s trpytkami, to by bylo pro takovou slecnu jak delane! V nabidce byl tusim jen za 450Kč!

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 16.12.08 10:01

Kočky Tě musely nesnášet.. :D :D

Jinak dcera už má docela dost načicháno. Chodí po parfumérkách se mnou a vzorečky taky zkouší. Včera se nám oběma zalíbil Addict. :D

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 16.12.08 10:01

Jejej, honem sem s ním.
Ale nebude tam vadit ten alkohol? Aby ji to neničilo plyšovou pokožku :lol:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 16.12.08 10:02

Moje 7 letá dcera jde jednoznačně po Dieselu Plus Plus, čokoláda s mlékem :whistle: Musela jsem jí ho chtě nechtě darovat, nechce mi ani půjčit stříknout :lol: Můžeš zkusit i Aquolinu, ta dělá taky hezké vůně spíš ovocné a čokoládičkové, pro malou slečnu super a mají k tomu také mléko a sprcháče :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 16.12.08 10:06

Guerlain Cherry Blossom Fruity už jsem ho našla, zřejmě je pořád volná.
Tak co, mám do ní jít? Nebo něco z toho co tu uvádíte nebo něco od YR, teď mám dilema :(

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 16.12.08 10:21

Proc ne, alespon bude mit uz neco poradneho :wink:

Míšo, jeste ti sama muzu nabidnout Ralph Wild od Ralph Lauren 30ml /490Kč/ - dostala jsem ji a jen jsem ji vyzkousela, je to ovocenka, mam uz takovych vuni hodne, tak ji nabizim. Myslim ze pro takovou slecnu by se urcite tak hodila :wink:

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 16.12.08 10:32

Už jsem písla na ten Guerlain. A ráda bych něco nového nerozbaleného :P Ale díky za nabídku.
No a vlastně se taky trochu bojím, že to nedojde do vánoc. Nakonec koupím něco v kamence :(

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 16.12.08 11:23

Já jsem pro pětiletou neteř vybrala vůni od Dissney Princess - Cinderella. Balení je krásné (v očích pětileté holčičky - aspoň doufám), myslím, že tam je i přívěšek. Jak to voní, bude překvapení pod stromkem. :conf:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist