Vůně pro maminku na mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jezika
Nováček 13 příspěvků 17.10.12 12:08
Vůně pro maminku na mateřské

Ahoj, chtěla bych si pořídit nějaký pěkný parfém, jsem v tomhle úplný začátečník, ale líbí se mi třeba Euphoria, kterou už mám objednanou /chci jí nosit spíš na večer/ . Ale problém je v tom, že jsem na mateřské a dítě mě pořád objímá, mazlí atd:) a nechci, aby to bylo pro něj moc agresivní. Máte nějaké tipy na vůni, která by byla taková nevtíravá, příjemná i pro malý nosík, nositelná přes den?

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 78 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 17.10.12 12:20

Skús Bvlgari- Petits et Mamans, maju variantu aj bez alkoholu, takže by nemala prekážať. Vôňa to je púdrová, nelepivo sladká pre mňa je to vôňa letnej zmrzliny a nie je silná, ani dotieravá, drží sa pri tele.
Ostatne by som možno vyskúšala niečo sviežeho, možno vo forme parfémového oleja, napr. Musc Rose. Ale ja matka nie som, len mi napadli tieto dve :kytka: Vela šťastia pri výbere!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 17.10.12 12:36

No a Tous má vůni, která má být pro děti, ale spíš je pro maminky. Je bylinná, velmi uklidňující. Líbila se mi nejvíc z toho, co jsem od téhle značky zkoušela. Je to tohle: http://www.arome.cz/…s/baby-tous/
Jen si nepamatuju, v které parfumérii ji vedou.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  17.10.12 13:48

Z toho flakonu by se mi ovšem srazilo mlíko :mrgreen:

Myslím, že ani lehkou rukou nanesenou No.5 se nemůže nic zkazit…

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 17.10.12 15:41

Ač jsem zkoušela dost „lepších“ vůní, na mateřské mi dcerka nejvíc a opakovaně chválila With Love od Hillary Duff (v zimě) :)

http://www.arome.cz/…hilary-duff/

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Pani Parzer
Učednice 178 příspěvků 17.10.12 17:19

Prva vona kupena po porode bola Pure od J. Sander. Niekedy na jesen. Asi tak tri-styri mesiace po narodeni syna. Tot moj tip.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 17.10.12 17:44

Lanvin Eclat D´Arpege
Marina de Bourbon LYS
Nino Cerruti Cerruti 1881
Tak nějak by podle mě mohla vonět maminka - jak doma, tak na veřejnosti.

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 17.10.12 17:49
@barbucha píše:Myslím, že ani lehkou rukou nanesenou No.5 se nemůže nic zkazit…

Přesně tak. Lehkou rukou nanesené prakticky cokoli co se mamince líbí. „Lehkou rukou cokoli“ zastávám i když je řeč o tom, co ke zkouškám, přijímacím pohovorům atd…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 17.10.12 17:53

Myslím, že dotaz směřoval spíš k tom, co by nedráždilo dítě. Čili alergeny, ale asi i psychicky. Pětka není zrovna optimistická vůně. Já bych k malému dítěti vybrala něco jemnějšího, idyličtějšího.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 17.10.12 18:08

Tak mně třeba zrovna Pětka přijde spíš optimistická. A, záleží na koncentraci, ale i obecně, při jemném nanesení velmi příjemná, ženská. Pro něžnou maminku i pro ženu vamp, když na to přijde. :D

Harriet
sv. Parfema z Kecálburgu 3768 příspěvků 17.10.12 18:20

Tiež by som volila Nr.5… a asi vo verzii eau Premiere…To jemné mydielkovo je nádherne túlivé…alebo potom telovky… Muskové olejčeky /El Nabily -Musc el Body,Musc blanc alebo Al Rehaab Musc Blanc…

Na poličce 38 parfémů 13 miniatur 16 odstřiků 140 vzorků V tužebníku 3 parfémy

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 17.10.12 18:25

Asi bych taky vybrala nějakou lehčí :) No 5 Premiere by mohla být fajn nebo nějakou mazlivou, pro mě je to Neonatura Cocoon - je pěkně kakaová nebo Trussardi Inside - Capuccinová :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 17.10.12 18:55

Skoro vsechno od Bvlgari (Rose Essentielle, Omnia Crystalline, Amethyste, pour Femme,…), Un Jardin sur le Nil - Hermes, Osez-moi! - Chantal Thomass, moje milovana Dolce Vita od Diora..... no hodne z my policky, mam dvoulety sidlo co se tuli od rana do noci takze dost vybiram podle neho ;)

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 17.10.12 20:51
@barbucha píše:Myslím, že ani lehkou rukou nanesenou No.5 se nemůže nic zkazit…

Uplne suhlasim. Ja som v sobotu rodila s No. 5 c.p. a cely pobyt v porodnici pouzivam No.5 Elixir Sensuel, nanasam ho gulickou.
Ale uz mi chybaju aj ostatne vone z mojej policky.
Urcite budem okrem patky v najblizsej dobe tocit
L'Instant Magic
L'Instant c.p.
Jersey
No. 19

Samozrejme vsetko decentne. Malu aromacku treba ucit uz v perinke :mrgreen:
Ja totiz musim tie vone tocit, lebo potom mam potrebu zvysovat pocet strekov.

Jo a holky, objavila som najkrajsiu vonu na svete - Katarinka, neviem sa vynacuchat :srdce:

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Harriet
sv. Parfema z Kecálburgu 3768 příspěvků 17.10.12 21:07

@Zyra

Zuzi,ja som mala presne včera nutkanie napísať,že ty si dostala teraz ten najnádhernejší parfém na svete.. :hug: ..

Na poličce 38 parfémů 13 miniatur 16 odstřiků 140 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist