Vůně pro mlaďase

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aroucaria
Nováček 17 příspěvků 03.06.15 10:23
Vůně pro mlaďase

Zdravím příznivce vůní a prosím o radu.

Potřebovala bych tipy na klučičí vůni. Je to pro 14 letého puberťáka, pro kterého to bude první vůně. Ráda bych mu od začátku ukázala, že existuje něco jiného než Pitralon, Hugo Boss čí AXE a že i u nás neprofláknuté zboží z reklamy stojí za prozkoumání.

Sama ráda experimentuju a štve mě, že Češky jedou v Light Blue (Dolče a Gábina) a Chloé.

Děkuji Vám za rady a přeji báječné dny :)

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1150 příspěvků 03.06.15 11:33

Za mě bych mu dal

Terre Hermes Parfum pour homme (ne klasickou, ale Parfum), krásnej pomeranč, příjemný pro každou věkovou kategorii.
Dolce Gabbana pour homme (ideálně Made in Italy)

A když by šel v patnácti na diskotéku, tak Opium (EdP, dýl drží a je o chlup sladší) a Thiery Mugler Pure Creation.

Ještě mě napadl Fierce Abercrombie and Fitch.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21136 příspěvků 03.06.15 12:20

@Jedi
Jiří, vybral jsi až tak výjimečné kousky, že si nedokáži představit, kam by se potom měl ubírat jeho parfémový vývoj.
Vždyť je mu teprve 14 a má to být jeho první! 8o
Jsem naprosto přesvědčen, že jsou neadekvátní k jeho věku, na Opium jsem nedozrál dosud ani já, „oldboy“…
Snad Fierce, ovšem ten mu nemusí jako desinfekce vonět.

Příspěvek upraven 03.06.15 v 12:25

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1150 příspěvků 03.06.15 12:25

No, já jsem vybral nositelné kousky pro mlaďase, které ocení jak on, tak každé děvče kolem něj.
Nemyslím si, že by se musel zaobírat kousky, které jsou méně voňavé. Pokud do života nakročí kvalitní vůní, tak má napůl vyhráno.
Mě pokud by ve 14 někdo dal Terre Parfum a Gabannu, tak bych mu pak děkoval do konce života.

no… pane oldboy… zkuste vzít Opium a jít na diskotéku.. uvidíte, že pro tuto příležitost je Opium jedna z nejlepších věcí, co znám. :D A je mu 14, tak ať ještě rok počká.

Fiercem, Gabbanou a Hermes Parfum nic nezkazí, ba naopak, samé superlativy. Arocaria psala, že nechce žádné vodičky, ala Boss. :pankac:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21136 příspěvků 03.06.15 12:39

@Aroucaria
Navrhuji jako rozumný první krok do parfémového světa tento kousek. 

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kamooo
Nevyléčitelná závislačka 1838 příspěvků 03.06.15 12:48

Takže teraz reálne (čo sa páči spolužiačkam):

• Versace pour Homme (lacnejšia verzia, alebo Chanel Allure sport)
  • Lalique Equus
  • GUERLAIN HOMME L'EAU (možno sa dá ešte zohnať)
  • Dior HOMME COLOGNE (Dior)
  • ACQUA DI GIÒ POUR HOMME (Armani)
  • GUCCI POUR HOMME II (Gucci)
  • BLACK CODE (Armani)
    ;)
Na poličce 207 parfémů 14 miniatur 35 odstřiků 162 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Starfighter
Učednice 165 příspěvků 03.06.15 13:30

@Jedi @Frantatata

Tvrdě do problému :D Pokud přihlédneme k tomu, že Hugo Boss a Axe už zná, tak vlastně proč ne. Vzorky nebo test v parfumerii to jistí. Btw, Na ElNino je komentář pod Kourosem:
Dobrý den je mi 14 let a tuto vůni vnímám velmi luxusně a moc rád ji používám HOLKY ve třídě na tuhle vůni fakt letí strašně jim to voní a proto si jí asi koupím znova.Mám radši Sladko-Kořeněné vůně i ANGEL se mi také velmi líbil.Dávám této vůni 5/5 :)

Axe je kopírka známých vůní, např. současné Axe Peace=odlehčený Dior Fahrenheit, Axe Deep Space= odlehčený Terre d Hermes, Axe Dark Templation=Rochas Man atd.

Za sebe bych přihodil i slabší kalibry Chanel Allure/ Allure Sport nebo Dior Fahrenheit 32.

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1150 příspěvků 03.06.15 13:36

@Starfighter Fahrenheit Absolute… bez benzínu..:D

Aroucaria
Nováček 17 příspěvků 03.06.15 13:56
Upřesnění

Jedi, moc díky. Myslela jsem to spíš tak, že zatím nepotřebuje nic těžkého, ale spíš nespoutaného, co ho jen trochu nasměruje, ale že nespadne do tuctového, komerčního a homolkovic proudu.
Každopádně opravdu moc děkuji. Jsem hodně mile překvapená, za reakce :-) Vůbec jsem to nečekala. Prostě jsem na správné adrese :-)

Aroucaria
Nováček 17 příspěvků 03.06.15 13:58
Be happy :-)

Fantatatááá :-) Také moc děkuju. Znám dámskou, kdo ne, tak ji půjdu očmuchat :-) Opravdu díky za čas s Vaší odezvou.

Aroucaria
Nováček 17 příspěvků 03.06.15 14:04
Překvapená

@kamooo, @Starfighter,

ještě i Vám díky za tipy. Ale Fahrenheita na takovýho malýho smrada 8o Asi začínám být staromódní či co. Opravdu jsem měla namysli něco lehkého, ne úplně mýdlového a šampónového, prostě čistotu šmrnclou něčím netradičním. Možná pro někoho vodičku, ale atypickou … Dneska asi nemám básnické střevo …

Reveur
Parfémová maniačka 781 příspěvků 03.06.15 14:13

@Aroucaria Kenzo Homme/Homme Boisée/Homme Sport/Homme Sport Extreme. Všechny varianty splňují Vaše zadání, každá je jiná a každá má něco do sebe. Jsou lehčí, svěží, ale ne banální. Puberťákovi dodají právě tu správnou dávku dospělosti, nebude s nimi moc vyčnívat a při tom všem mu propůjčí jistý punc individuality. Tohle u Kenza umí.

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Starfighter
Učednice 165 příspěvků 03.06.15 14:18

@Aroucaria F32 bez problémů, je to krémová vůně s trochou pomerančů. Nemá s klasickým Fahrenheitem asi nic společného.
Lehká, čistá :think:
Guerlain Homme - je možná až moc lehká
Thierry Mugler Pure Energy
DG Pour Homme (Intenso) - to je vůně čistoty, asi bych volil hnědou Intenso, která voní prakticky stejně a drží mnohem déle.

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Aroucaria
Nováček 17 příspěvků 03.06.15 14:21

@Starfighter @Reveur

Áha, jsem taky uzbrklená a nečtu pořádně. Omlouvám se. Skvělé! Moc díky! :)

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1150 příspěvků 03.06.15 14:38

AVENTUS! :D

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist