Vůně pro mladého umělce...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renny
Nováček 6 příspěvků 02.12.08 21:46
Vůně pro mladého umělce...

Potřeboval bych poradit - mám bratra (22 let), který studuje Literární akademii (asi z něj bude spisovatel :wink:), a protože má opravdu velmi rád vůně, chtěl bych mu nějakou koupit k Vánocům. Jenomže nevím jakou - ty, co se líbí mně už má a já bych ho chtěl nějak překvapit.

V pokoji jsem mu našel: Burrbery Brit a London, Chanel Egoiste, Lalique pour Homme Equus, Dior Homme a Terre d'Hermés.

Chtěl jsem mu koupit Lalique pour Homme (se lvem), jenomže mi přišel zase s koněm, což mu dát nechci (mmch. voní moc hezky).

Mám představu něčeho originálního, elegantnějšího, citlivého, inteligentního a tajemného. Prostě spořádaný umělec v hnědém saku s whisky, ne nějaký zhulený rozervaný bohém. :wink: A taky něco na denní nošení, protože mám pocit, že do divadla a na různé akce používá výhradně Egoistu. Ovšem nemůžu nic takového najít… :(

Prosím, máte nějakou představu či radu?

Díky moc! R*

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 03.12.08 16:53

Kup mu Lalique Encre noir, „Černý inkoust“, když je adeptem literární tvorby. :D (jinak opravdu nádherná, vetiverová vůně - a vetiver mu určitě voní, když má doma Terre d´Hermes :wink: ). No mrkni už na ten flakón. http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

A tajemná je až až. :wink:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 03.12.08 17:55

tak to ale zase nebude na denni noseni, nebo ?

jinak se mi libi ten jeho vyber, urcite sympatickej ;) ja bejt zenska, tak si poprosim o adresu :D

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 03.12.08 19:00

můžeš poprosit, i když nejsi ženská.

A co to pánské Opium nebo limitka Eau D'Orient http://cz.strawberrynet.com/productDeta … r=Y#DETAIL

jsou to kultivované vůně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 03.12.08 19:02

na denní nošení se mi líbí (a je levná) Moschino Uomo.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 03.12.08 19:04

a co treba l'Instant od Guerlainu ?

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 03.12.08 19:14

Ten je boží!!!!!!!! To by byla doost dobrá trefa… Dostatečně sofistikovaný ale ne upjatý. Nádherný.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 03.12.08 19:17
Mirka píše:
na denní nošení se mi líbí (a je levná) Moschino Uomo.

Mě se taky líbí a dost,koupila jsem ho k Vánocům klukovi.Měl vzoreček a moc se mu líbil. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 03.12.08 19:50
Lela píše:
Ten je boží!!!!!!!! To by byla doost dobrá trefa… Dostatečně sofistikovaný ale ne upjatý. Nádherný.

No rozhodně :wink: .

Renny
Nováček 6 příspěvků 03.12.08 21:45
Díky!

Páni, Encre noire mě taky zaujal a byl to můj tajný tip - ale je pravda, že asi nebude na to denní nošení. Guerlain znám osobně a moc mi nevoní (sorry, přijde mi moc umělý). Uomo Moschino a Opium neznám, určitě se na ně půjdu mrknout do parfumerie.

Díky moc za tipy, klidně ještě pište - trocha času do Vánoc zbývá… :wink:

PS: Adresu nedám, maximálně email. :P

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 03.12.08 22:09

Jo seznamka! :wink: :lol: :lol: :lol:

Já myslím, že v jemné aplikaci se ten Encre dá nosit přes den. Není sladký ani nijak dusivý.

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 03.12.08 22:16

Ještě mě napadl Passage d´enfer (Cesta peklem :wink: ) od L´Artisan parfumeur, kadidlo s lilií a dřevem, ten je tajemná velice, je to ovšem unisex a ještě k tomu drahý. Záleží tedy na bratrově i Tvé toleranci :wink: . Naopak velmi levný, ale velmi krásný i tajemný, je Lacroix Tumulte (kadidlo s cedrem). Z L´Artisanů by mohl vyhovovat i Dzongkha.

Renny
Nováček 6 příspěvků 03.12.08 22:36

Unisex bych musel vyzkoušet - asi bych si to „nelajs“, i když ten jeho Dior je skoro… no…

Lacroix zní dobře. Díky za tip. :wink:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 03.12.08 22:44

l'Instant od Guerlainu to je prostě nádhera :wink: Dneska jsem jí při připravování odstřiku zkoušela stříknout na zápěstí.
Na začátku sice pánská, ale když jsem pak po dvou hodinách přišla z venku domů, pořád jsem nemohla přijít na to, co to tak krásně voní a věřte nebo ne, byl to on :D

Krásně se rozvoněl a už vůbec mi na mé kůži nepřipadal pánský 8)

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

03.12.08 23:44

Já dnes vyzkoušela od Guerlainu - Guerlain Homme, nádhera, luxusní, neobvyklá vůně, neumím popisovat, mám ji na papírku, ale neustále k ní přičichávám, na muži musí být k sežrání :oops: . Myslím, že by se k mladému umělci dobře hodila a vzhledem k tomu, co má doma, si myslím, že by ho mohla taky určitě zaujmout. Vyzkoušej jí.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist