Vůně pro mladou slečnu - poradíte?

Cova9 25.01.11 09:00

Vůně pro mladou slečnu - poradíte?

Milé dámy, dostal jsem za úkol vybrat pro sedmnáctiletou dceru nějakou toaletku a docela se v tom ztrácím… Doposud používala CK IN2You a nějakou od Hilfigera - to je ovšem příšerný konvalinkový nebo fialkový? bolehlav. Naštěstí se mi ji podařilo odradit od nákupu další lahvičky uvedeného neštěstí, jenže co dál…? Poradíte něco mladistvě elegantního, může být i s nádechem do sportovna - s určitým potlačením sladkosti a ovocné či květinové dominance…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

1Miru 25.01.11 09:04

COCO MADEMOISELLE Chanel

Cova9 25.01.11 09:10
1Miru píše:
COCO MADEMOISELLE Chanel

Manželce leží na poličce už minimálně rok, nepoužitá… bohužel… Ale děkuju.

jerry 25.01.11 09:23

212
Premier Jour
Roxy (růžová)
Aqua Allegoria Pamplelune
Euphoria Blossom
Eclat d´Arpege
Lacoste Pour Femme
Touch of Pink
5th Avenue
Splendor

Cova9 25.01.11 09:52
jerry píše:
212
Premier Jour
Roxy (růžová)
Euphoria Blossom
Eclat d´Arpege
Lacoste Pour Femme
Touch of Pink
5th Avenue
Splendor

Jerry, díky, snažím se tím prokousat a myslím, že něco z toho by mohlo být určitě použitelné. Jen budu muset asi objednávat naslepo, nemám čas na běhání a očichávání… :roll:

jerry 25.01.11 10:12

212
Premier Jour
Euphoria Blossom
Eclat d´Arpege
Lacoste Pour Femme

• netřeba běhat :D , jsou to poměrně běžně se vyskytující parfémy, mají je v každé Sephoře, Fann, Marionnaud
Evulik 25.01.11 10:20

moja 17-ročná dcéra sa zamilovala do Chanel Chance EDT , ale pekná a cenovo dostupná pre mladú holku je napr. Sergio Tacchinni Donna , alebo Bvlgari Omnia Green Jade - tú používa 12-ročná dcéra :) A ešte dávam hlas Euphorii Blossom , dala som jej svoju miniatúru a spolužiačky v škole ju hodne chválili :mrgreen:

Cova9 25.01.11 10:32
jerry píše:
212
Premier Jour
Euphoria Blossom
Eclat d´Arpege
Lacoste Pour Femme
  • netřeba běhat :D , jsou to poměrně běžně se vyskytující parfémy, mají je v každé Sephoře, Fann, Marionnaud

Běhání je pro mě už jen to, že bych musel zvednout zadek, sednout do auta… ztratit hodinu času… objednal jsem Lanvin… i když nesnáším šeřík (asi kvůli osvobození)… snad nebudu ukamenován… :D

Ppavla 25.01.11 10:40

Moje patnáctiletá dcera má ráda Jil od Jil Sander

caciare 25.01.11 14:18
Cova9 píše:
jerry píše:
212
Premier Jour
Euphoria Blossom
Eclat d´Arpege
Lacoste Pour Femme
Běhání je pro mě už jen to, že bych musel zvednout zadek, sednout do auta… ztratit hodinu času… objednal jsem Lanvin… i když nesnáším šeřík (asi kvůli osvobození)… snad nebudu ukamenován… :D

To je dobrá volba!

bubena 25.01.11 14:28

mojej 17 rocnej sestre sa pacili tieto vonicky Hillary Duff With Love,ze jej ju velmi chvalili a najviac miluje CK Euphoriu… :lol: co mi je cudne na pubertacku,ale vona je to pekna

Cova9 25.01.11 14:56
bubena píše:
mojej 17 rocnej sestre sa pacili tieto vonicky Hillary Duff With Love,ze jej ju velmi chvalili a najviac miluje CK Euphoriu… :lol: co mi je cudne na pubertacku,ale vona je to pekna

CK mi zprotivila dcera používáním IN2YOU a manželka Contradictionem - ten používá jen velmi zřídka, v podstatě jen tehdy, když mě chce naštvat… Horší už je snad jen koprovka… :D

Juana 25.01.11 15:23

Na slepo bych byla pro Love in Paris nebo Omnia Green Jade.

Jen tak pro radost bych zkusila navrhnout z dražších Hermes Un Jardin Apres La Mousson a z levnějších Covet a Truth.

caciare 25.01.11 15:28
Cova9 píše:
bubena píše:
CK mi zprotivila dcera používáním IN2YOU a manželka Contradictionem - ten používá jen velmi zřídka, v podstatě jen tehdy, když mě chce naštvat… Horší už je snad jen koprovka… :D

Koprovka je moje oblíbené jídlo, nechápu co proti ní máte :conf: :lol:

bubena 25.01.11 16:20

tak snad este Omnia Crystalline…E­clat,ako ho uz niekto spominal…a este ma napadla Incanto Shine,alebo ine odrody Incanta…su svieze,prijemne,,,,

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist