Vůně pro netradiční nevěstu - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tana  12.05.07 01:03

Jakou vůni si představujete na svatební den? Budu se vdávat a nic mě nenapadá. Je mi 34 let. Moc díky za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:

tana  12.05.07 01:04

Jakou vůni si představujete na svatební den? Budu se vdávat a nic mě nenapadá. Je mi 34 let. Moc díky za odpovědi.

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 12.05.07 07:02

Diorissimo, Anais Anais / Ada jej však považuje za pohřební vůni díky liliím…nu což, obřad jako obřad…/.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

eva  12.05.07 12:45

tana: svatební vůně. Já bych doporučila nevěstě Love in Paris, L´Air du Temps, True Star, možná Voile de Jasmin.
Pro milovnice velmi jemných vůní Bright Crystal.

Sama bych do svatebních šatů vybrala (plus bližší volba mezi nimi s ohledem na počasí) Boudoir, London Burberry, Pure White Linen, Happy Heart, Shalimar edt, Eau de Rubylips, nebo Fragile. Možná bych uvažovala i nad Cabotine a starým Arpege, případně Maniíí Summer. Pokud bych byla „moderně nebo rozverně oděná nevěsta“, volila bych Trussardi Inside.
Anais Anais spíše pro staromódněji založené nebo věkem starší nevěsty (34 let ne, mám na mysli spíše věk kolem 50 a víc. Není to pro mne pohřební vůně jako pro Adu, ale..velké ALE, s touto vůní opatrně. Já jsem jí vzbudila v okolí u pánů jen samé nehezké reakce - říkají, že je staropanenská). Upozorňuji, že jsou to čistě subjektivní názory. Nejlépší řešení je podle mého názoru zajít do parfumerie a vybrat si vůni sama, do svatebního dne bych si jako nevěsta kecat nenechala, do vůní už vůbec ne:-)

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 13.05.07 20:43

Ja som si nad tym hlavu zatial nelamala, ja sama asi pouzijem , na co budem mat naladu, mozno milovanu La Chasse aux Papillons. Ale ja som uz vylucila zo svojich planov velku svatbu, takze mozno nie som ta prava, ktorej sa pytat.

Podla mna by nevesta mala mat na svatbe nieco, co: 1)jej rozbusi srdce tym, ake je to nadherne, cize cokolvek, co sa jej paci

1. a malo by sa to pacit aj zenichovi,
  2. nemalo by to prist do konfliktu s kvetinovou vyzdobou v kostole/na urade, na svatobnych stoloch, s vonou nevestinej kytice.

To su moje kriteria. Je to tvoja svatba, mozes nosit, co sa paci tebe. Neuznavam ani vekove obmedzenia u voni.

Anais Anais mi nepripada pohrebna ani trochu. Ja s laliami nemam take asociacie, mame ich v zahrade a v nasom kostole sa pouzivali pri vyzdobe na Velku Noc, co je tak povediac pravy opak pohrebu.

tana, pouzivas momentalne nejaku vonu, pripadne mas nejake senzitivity na niektore vone? lepsie by sa nam radilo, keby sme mali nejake voditko. ake kvety mas najradsej?

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Tana  13.05.07 22:21

Mám nejraději frézie,lilie. Nejlépe na santalovém základě. Anais anais už jsem kdysi měla, tak si musím v parfumce znovu přivonět. Zatím díky za tip.

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 13.05.07 23:04

Hmmm… Vyskusaj Marine de Bourbon Lys, Estee Lauder Beautiful a Pleasures Intense, Oscar de la Renta Lily, Yves Rocher Comme une Evidence a Pur Desir de Lys, Donna Karan Gold, Dior Pure Poison a Midnight Charm. Vela stastia…

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 15.05.07 13:54

Za typickú svadobnú vôňu je v USA považovaná True Love od Ardenky.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 15.05.07 14:14

True Love je jedna z nejnudnějších vůní, jakou znám :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ylang
Učednice 46 příspěvků 15.05.07 21:01

když slyším svatba tak se mi hned vybaví Cacharel - Noa Perle, takže ze 100 let až se budu vdávat a jestli se ještě bude vyrábět tak je moje :)

Na poličce 9 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Jejdajaja  24.05.07 17:57

Já se vdávala politá Eclat Dárpege a moc jsem si to užívala :o) romantická, jemná vůnička a přišla mi přímo jako pro nevěstu…vdávala jsem se v květnu v celkem teplý den cca 25°.

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 24.05.07 18:17

Já se vdávala v lednu a na sobě jsem měla Shalimar,vůni,jes­tli těžší a výraznější nebo svěže nevinnou bych vybírala podle pblečení a celkového ladění svatby a samozřejmě,podle ročníjo období,dusit se v červenci Shalimarem,to opravdu ne. :lol:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Arome Klára
Učednice 202 příspěvků 24.05.07 19:52

V tomhle počasí by se na svatbu mohla hodit třeba O oui:)

Na poličce 133 parfémů 19 miniatur 31 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 60 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 24.03.08 16:35

Uz to tu niekto na fore povedal, a zhodujem sa - Voile de Jasmin od Valentina.

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 24.03.08 17:27

No, to zalezi od toho, co od tej vone chces :)

Niekto napr. chce mat vonu navzdy spojenu so svatbou a preto chce nieco nove, niekto chce len krasne vonat v svadobny den.
Jedna nevesta moze chciet mat vonu charakterom zladenu so satami, kyticou atd, ina chce len svoju oblubenu vonu.
Volbu vone moze ovplyvnit aj rocne obdobie…

Ja som z tych, co by si na svatbu vzali uz dlho oblubenu vonu - v mojom pripade La Chasse aux Papillons od l`Artisanu. Je to biela kvetinovka plna jasu a radosti. Keby som ju den pred svatbou rozbila, tak si vezmem Diptyque Olene alebo YSL Paris.

Rozne nevesty chcu rozne vone. Povedz nam viac a my ti poradime :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist