Vůně pro ženicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Felis
Nováček 23 příspěvků 21.03.12 09:17
Vůně pro ženicha

Chtěla bych svému nastávajícímu :-) pořídit vůni kterou se navoní ve svatební den. Normálně používá Hugo Hugo Boss a kdysi měl Fahrenheit. Svatba bude 22.6. a určitě bude svítit sluníčko a bude krásně, musí!!! Vymyslela a uprosila jsem si svatbu doma na zahradě.Já se rozhoduju mezi Verte Violette, Coco Mademoiselle a tak něco, takže prosím kdyby mi někdo nadhodil co pro oba, vůbec se nebudu zlobit. Děkuju

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 421 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Reakce:

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 22.03.12 10:01

Felis, jestli budeš v bílých nevěstovských šatech, tak já to vidím jasně na nějakou nekomplikovanou květinovku. Neumím si představit takovou nevěstu v chypre nebo orientální vůni… Pro ženicha bych byla pro něco nesportovního, bez vodních tónů. Klidně bych dala něco sladšího, něco s kůží…

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Bohemy
Znalkyně 303 příspěvků 22.03.12 23:12

Ja bych byl konkretni a doporucil bych vyzkouset neco extra. Kouknete se do sekce Medvedi a inzerce odstriky, aby jste nemuseli utracet hodne penez za exklusivni parfemy.

Verze jedna: Hermèssence Vétiver Tonka pro zenicha, nevesta muze zkusit Hermèssence Rose Ikebana.

Verze dva: pro zenicha Tom Ford for Men , pro nevestu Guerlain FLORAL ROMANTIQUE

Tech variant je hodne, objevujte nevsedni parfemy zkrze vzorky a odstriky :)

Na poličce 49 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 19 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1133 příspěvků 23.03.12 11:28

Kdybych se ženil podruhé :mrgreen: a v teplém slunečném počasí, tak bych si vzal na sebe Houbigant Duc de Vervins. Nevěstě bych doporučil Narciso Rodriguez for her EDP. Pokud by to bylo v zimě, tak Dolce & Gabbana pour Homme + Chanel Chance.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

rock
Nevyléčitelná závislačka 1736 příspěvků 23.03.12 11:52
@Bohemy píše:
Verze jedna: Hermèssence Vétiver Tonka pro zenicha, nevesta muze zkusit Hermèssence Rose Ikebana.

Moc povedené.

Záleží samozřejmě na osobě (osobnosti) ženicha, ale doufám, že když se odhodlal ke svatbě, není to 17letý jelimánek. Pak si myslím, že hnědá kostka Gucci nemůže při open air svatbě nic pokazit …

Na poličce 45 parfémů 1 miniatura 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 23.03.12 21:53

Pro ženicha Dior Homme, popř. Dior Homme Intense, pro nevěstu La Belle Hélène (Parfums MDCI), nebo něco něžného s magnolií, teď honem nevím, co třeba, fotkám se radí líp. Pokud stejná vůně pro oba, tak jednoznačně Dior Homme, mj. ji Turin řadí mezi nejlepší pánské vůně pro ženy

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 26.03.12 18:11
@Felis píše:
Chtěla bych svému nastávajícímu :-) pořídit vůni kterou se navoní ve svatební den. Normálně používá Hugo Hugo Boss a kdysi měl Fahrenheit. Svatba bude 22.6. a určitě bude svítit sluníčko a bude krásně, musí!!! Vymyslela a uprosila jsem si svatbu doma na zahradě.Já se rozhoduju mezi Verte Violette, Coco Mademoiselle a tak něco, takže prosím kdyby mi někdo nadhodil co pro oba, vůbec se nebudu zlobit. Děkuju

A neměl by si takovou vůni vybrat on sám?

(jinak, já bych se sice neženil, ale na cizí svatby nosívám Xeryus Rouge) :mrgreen:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Felis
Nováček 23 příspěvků 06.04.12 15:07
díky

Děkuju za rady :-) Na Diora jsem myslela ten nemůže zklamat. Ráda bych aby si vůni vybral sám, proto se chystám mu podstrčit nějaké vzorky případně odstřiky ke zkoušení, do parfumerie bych ho nedostala, má svýho Huga a ten mu stačí :) Ještě jednou díky za rady… jdu se mrknout kdo nabízí vzorky a odstřiky.

janabramborka
Nováček 10 příspěvků 29.11.12 10:39

Jak to dopadlo, kterou vůni jsi vybrala?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Felis
Nováček 23 příspěvků 01.12.12 15:24

Nakonec to bylo úplně jednoduchý, navoněl se svým oblíbeným Bossem a bylo :-)

janabramborka
Nováček 10 příspěvků 06.12.12 09:50

Proč experimentovat a zkoušet nevyzkoušené na tak krásný den ;) Já bych svýho taky asi nenutila do ničeho nového.. alespoň by mi voněl tou svou známou vůní :))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist