Vůně pro ženu na MD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome kamila
Učednice 39 příspěvků 25.11.09 13:53
Vůně pro ženu na MD

Jakou vůni jste používaly při malém dítěti? Mám roční dítě a zatím mi parfémy strádají na poličce. Při těhotenství jsem se omezila na Un Jardin Sur Le Nil, ostatní (Opium, Chanel Coco a No5) mi nedělaly nejlépe.
Teď je to naopak, nevoní mi citrusy a těžší vůně si zase nedávám kvůli synovi. Jak jste to měly vy?

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Neko
Učednice 242 příspěvků 25.11.09 14:11

Zkusila bych Rush2, to je podle mě taková něžná mateřská vůně. :heart:

Na poličce 44 parfémů 1 miniatura 18 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 61 parfémů

Arome kamila
Učednice 39 příspěvků 25.11.09 15:08

Určitě vyzkouším, díky za tip

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 25.11.09 15:35

primo materska je vune L'eau d'Hiver od F.Malle, vyvolava pocit nehy a bezpeci.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 25.11.09 15:40

Říká se taky, že maminkovská je Ferré od Gianfranco Ferré. Nějak přesně nedovedu posoudit tu maminkovskost, ale Ferré je každopádně hezká, hladká, příjemná a není to žádná citrusovka.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Arome kamila
Učednice 39 příspěvků 25.11.09 16:07

Já se přiznávám, já ty vůně L'eau d'Hiver a Ferré neznám. Jsou k dostání ve které parfumerii? Nikdy jsem si jich nevšimla. Určitě bych se po nich koukla.

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 25.11.09 16:20

L'eau d'Hiver ne, to je draha a neprilis dobre dostupna vune :oops: ale stoji za to!

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 25.11.09 16:40

Petite Cherie od A. Goutal, Eau Maman Bébé od L'Occitane nebo Bvlgari Petits et Mamans

fšechny jsou ultra jemné, nedráždivé a krásné (no, ta Goutalka možná ultrajemná není)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 25.11.09 16:49

tak ja myslim ze zrovna takovy vune zenska na materske nepotrebuje, tak bude vonet automaticky po natirani a pudrovani a prevlikani detatka..

Arome kamila
Učednice 39 příspěvků 25.11.09 16:58
WildOrchid píše:
L'eau d'Hiver ne, to je draha a neprilis dobre dostupna vune :oops: ale stoji za to!

no dočetla jsem recenze a ptám se, nevíš o odstřiku nebo o vzorečku?

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.11.09 19:33

Hele, předsudky stranou. Já mám taky roční dítě a k tomu čtyřleté. V každém těhotenství se mi sice polička dost obměnila, ale v tom prvním jsem nosila zpočátku Un Jardin - ten byl tenkrát novinka a normálně to vůbec není můj cup of tea- Jak mě přešly nevolnosti, tak jsem nosila takové pecky, že teď bych to nedala - nejvíc Aliena. Ve druhém těhotenství mi nebylo skoro vůbec špatně, takže jsem nosila všechno a koupila si třeba Ormonde Woman, Noir Epices, Musc Ravageur atd. Ty jsem nosila celou dobu. Do porodnice jsem sice vzala Burberry Summer, aby tam někdo třeba nepadl, ale sestry na oddělení šestinedělí mi dělaly chutě Poisonem, Innocentem atd., takže první, co jsem po návratu z porodnice udělala, byla sprcha za použití sprcháče Hypnotic, tělového mléka a následné štědré dávky parfému. A od té doba jedu ve všem, na co mám chuť. Nezdá se, že by to dětem vadilo. Spokojená matka - šťastné dítě ! :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25858 příspěvků 25.11.09 20:14

Souhlasím naprosto s Kerze. Předsudky stranou.
Stačí intuice. Vůně typu Eau Maman Bébé, Petits et Mamans apod. se mi zdají být stejnou manipulací jako dělení vůní vhodných podle pohlaví, věku, barvy vlasů atd …

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 25.11.09 20:31

Tak tak, pokud se ti vůně líbí a děti se neběží s křikem schovat nebo se nesnaží proskočit zavřeným oknem v touze po troše vzduchu, je všechno v pořádku. I těžší vůně aplikovaná s mírou by podle mě neměla být problém

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 25.11.09 21:06

Souhlas. :wink:

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 25.11.09 22:01

Arome jsem objevila, když byl dceři rok. Takže moje police je vlastně výsledek mé MD. :-) Snad jen při začátku kojení se doporučuje nevonět se ničím, aby dítě cítilo maminku, mlíko a neztratilo chuť do kojení. Ale já jsem se po porodu tak ukrutně potila (a navíc bylo léto), že jsem se stejně stříkala nějakými deo. Dcera na mě visela jak klíště, takže o chuť na mlíko evidentně nepřišla. :D

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist