PUREDISTANCE

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Isadorka  05.05.15 13:22
Vůně PUREDISTANCE

Hledala jsem, abych nebyla duplicitní, ale nenašla jsem, tak snad ne…
Před časem jsem objevila existenci této značky a dost mě zaujala (tedy až na tu cenu).
Bohužel si „nedám pokoj“ a dnes na mě zase na ALZD vyběhla novinka
PureDistance - WHITE
Složení velmi lákavé… tak mě napadlo, jestli náhodou někdo nezkoušel na cestách…a chtěl se podělit o dojmy ;)
Jinak je to krásný flakonek…

A mimochodem… zdá se mi to, nebo letos všechny značky vyšly s něčím „white“ nebo svatebním?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Martula
sv. Parfema z Kecálburgu 2158 příspěvků 05.05.15 15:18

@Isadorka Psala zde asi před měsícem @Evulik , že je vůně sice hezká, ale slaboučká.
Evi, můžeš nám napsat nějaké podrobnější dojmy z této vůně? Ten zlatobílý flakonek mě taky moc láká :oops:
Zatím jsem zkoušela jen Antonia a Opardu. Obě vůně působily velmi kvalitně a luxusně, ale ani jedna mi nesedla svým složením. Antonia na mě byla příliš „zelená“ (galbanum) a Opardu - na první počich překrásný bílý šeřík, který se na mně ale bohužel zvrhnul v indolický jasmín.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 5 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 27046 příspěvků 05.05.15 15:26

@Isadorka
Mám několik dní rozepsanou recenzi White. Je to mimořádná vůně i v rámci značky. Večer bych to měla dotáhnout. ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Isadorka  05.05.15 16:26

@Martula nene Marti, asi jsem se spatne vyjádřila. Mě právě zaujala ta Antonia ze vzorku. A dnes při mem pravidelném okukovani ALZD mě "prastila " do oka ta bílá. Něco mi říka, že by mohla stát za hřích :lol: :oops:
A na to konto jsem založila toto vlákno, zda už někdo nezkoušel. ..
Takže ted se těším na Monicinu slibovanou recenzi :kytka:

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4271 příspěvků 05.05.15 16:43

@Evulik mohla by si sem dať aj adresu tej predajne vo Viedni, kde sa dá táto značka vyskúšať, alebo aspoň približnú polohu. :)

Na poličce 81 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9234 příspěvků 05.05.15 19:23

@micuska6 adresu neviem, faktúru som bohužiaľ vyhodila :(
Ale je to niekde na nete, myslím, že na ich stránke :think:

@Isadorka všetky vône Puredistance stoja za vyskúšanie, nie je tam ani jedna ktorá by sa mi nepáčila.
White mali len testovaciu vzorku v refane, ja ju vnímam ako teplú drevito-kvetinovú telovku, do priestoru veľmi nejde. A nie je svieža ako Opardu. Je pekná. Len či stojí za tú cenu. Opardu mi stačia tri striky na deň a stále ju cítim. Najnovšie túžim po Antonii, tiež je zaujímavá.

Na poličce 82 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 105 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9234 příspěvků 05.05.15 19:26

@micuska6 tak bolo to na ich stránke:

Verinas
Franziskanerplatz 6
First District - Vienna

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9234 příspěvků 05.05.15 19:29

A možno by sa k White a ostatným vôňam vedeli vyjadriť aj @alin a @blackviolet ;)

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4177 příspěvků 05.05.15 19:58

@domenica, som zvedavá na tvoje dojmy. Ja som očakávala príliš veľa a bola som dosť sklamaná. Je to typ vône, ktorá mi vôbec nesedí. Zavrhla som ju v podstate na prvý počuch. Ale viem, že nie som v tomto prípade objektívna (navyše na mne skysla, čo sa mi ešte nikdy nestalo. Ale už aspoň viem, o čom @marly hovorí :) ). Podľa mňa je to tá zvláštna, ťažko identifikovateľná sviežosť, ktorá ma tak odradila.

@blackviolet sa White páčila, však? A tebe Evi tuším tiež.

Páči sa mi Antonia, napriek tomu, že je naozaj dosť zelená. A aj Opardu. Áno, orgován, jasmín a u mňa aj konvalinky (ktoré tam inak vôbec nie sú, ale ja ich pri kvetinových kompozíciách s orgovánom vždy cítim :) ). No a potom ten nádherný vintage nádych!

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4177 příspěvků 05.05.15 20:01

@micuska6, je to na ich stránke. A je to svadobný salón. Musíš tam zvoniť … a ak tam majú zrovna skúšanie šiat alebo dohovorený meeting, musíš sa aj osobitne dohodnúť, kedy prídeš. Také nepraktické.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4271 příspěvků 05.05.15 20:36

@Evulik , @alin dakujem :hug: . To je ozaj na dlhe lakte, asi sa na to vykaslem. Zaujalo ma to darcekove balenie vzoriek na ALDZ a s tou ich momentalnou zlavou 10% to nie je az take zle. Vybrala by som si vsak inu kombinaciu vzoriek :think: . Antonia ma tiez laka, ale bojim sa tej zelenosti.

Isadorka  05.05.15 20:56

@Evulik @alin děvčata, moc děkuji za Vaše dojmy. . No naslepo evidentne určite ne :think:
@micuska6 ale dokud nezkusime, nepřestane nás trápit, ze ;)

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4271 příspěvků 05.05.15 21:05

@Isadorka asi tak.

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3065 příspěvků 06.05.15 10:29

@alin Mně se White líbila, je taková vyloženě příjemná. Je těžké v ní identifikovat všechny složky, vytvářejí harmonický celek. Je trochu květinová, ale hlavně krémová díky pižmu a santalovému dřevu. Trochu sladkosti a krémovosti dodává i tonka. Je to spíš tělová vůně (pokud jde soudit z jedné zkoušky), ale drží neskutečně dlouho - kvalita značky se v ní nezapře.

@micuska6 Klidně zkus do toho salonu zajít i bez objednání. Třeba budeš mít štěstí a zrovna tam nikdo nebude.

Na poličce 52 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 27046 příspěvků 06.05.15 15:14

@Isadorka @alin
tak takhle ji vidím já ;) :

http://guerlinade.cz/…e-recenze-2/

(Guerlinade.cz)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Víla, nebo princezna? Svatební účesy z dlouhých vlasů

Necháváte si narůst vlasy právě kvůli svatebnímu účesu? Tak ať to stojí za to! Teď už si jen vyberte, jestli chcete být za přirozenou vílu, nebo za okázalou princeznu s komplikovaně vyčesanými vlasy.

Celý článek »
TOPlist