Vůně PUREDISTANCE

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Isadorka  05.05.15 13:22
Vůně PUREDISTANCE

Hledala jsem, abych nebyla duplicitní, ale nenašla jsem, tak snad ne…
Před časem jsem objevila existenci této značky a dost mě zaujala (tedy až na tu cenu).
Bohužel si „nedám pokoj“ a dnes na mě zase na ALZD vyběhla novinka
PureDistance - WHITE
Složení velmi lákavé… tak mě napadlo, jestli náhodou někdo nezkoušel na cestách…a chtěl se podělit o dojmy ;)
Jinak je to krásný flakonek…

A mimochodem… zdá se mi to, nebo letos všechny značky vyšly s něčím „white“ nebo svatebním?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1972 příspěvků 05.05.15 15:18

@Isadorka Psala zde asi před měsícem @Evulik , že je vůně sice hezká, ale slaboučká.
Evi, můžeš nám napsat nějaké podrobnější dojmy z této vůně? Ten zlatobílý flakonek mě taky moc láká :oops:
Zatím jsem zkoušela jen Antonia a Opardu. Obě vůně působily velmi kvalitně a luxusně, ale ani jedna mi nesedla svým složením. Antonia na mě byla příliš „zelená“ (galbanum) a Opardu - na první počich překrásný bílý šeřík, který se na mně ale bohužel zvrhnul v indolický jasmín.

Na poličce 38 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 05.05.15 15:26

@Isadorka
Mám několik dní rozepsanou recenzi White. Je to mimořádná vůně i v rámci značky. Večer bych to měla dotáhnout. ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Isadorka  05.05.15 16:26

@Martula nene Marti, asi jsem se spatne vyjádřila. Mě právě zaujala ta Antonia ze vzorku. A dnes při mem pravidelném okukovani ALZD mě "prastila " do oka ta bílá. Něco mi říka, že by mohla stát za hřích :lol: :oops:
A na to konto jsem založila toto vlákno, zda už někdo nezkoušel. ..
Takže ted se těším na Monicinu slibovanou recenzi :kytka:

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4137 příspěvků 05.05.15 16:43

@Evulik mohla by si sem dať aj adresu tej predajne vo Viedni, kde sa dá táto značka vyskúšať, alebo aspoň približnú polohu. :)

Na poličce 72 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 05.05.15 19:23

@micuska6 adresu neviem, faktúru som bohužiaľ vyhodila :(
Ale je to niekde na nete, myslím, že na ich stránke :think:

@Isadorka všetky vône Puredistance stoja za vyskúšanie, nie je tam ani jedna ktorá by sa mi nepáčila.
White mali len testovaciu vzorku v refane, ja ju vnímam ako teplú drevito-kvetinovú telovku, do priestoru veľmi nejde. A nie je svieža ako Opardu. Je pekná. Len či stojí za tú cenu. Opardu mi stačia tri striky na deň a stále ju cítim. Najnovšie túžim po Antonii, tiež je zaujímavá.

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 05.05.15 19:26

@micuska6 tak bolo to na ich stránke:

Verinas
Franziskanerplatz 6
First District - Vienna

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 05.05.15 19:29

A možno by sa k White a ostatným vôňam vedeli vyjadriť aj @alin a @blackviolet ;)

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 05.05.15 19:58

@domenica, som zvedavá na tvoje dojmy. Ja som očakávala príliš veľa a bola som dosť sklamaná. Je to typ vône, ktorá mi vôbec nesedí. Zavrhla som ju v podstate na prvý počuch. Ale viem, že nie som v tomto prípade objektívna (navyše na mne skysla, čo sa mi ešte nikdy nestalo. Ale už aspoň viem, o čom @marly hovorí :) ). Podľa mňa je to tá zvláštna, ťažko identifikovateľná sviežosť, ktorá ma tak odradila.

@blackviolet sa White páčila, však? A tebe Evi tuším tiež.

Páči sa mi Antonia, napriek tomu, že je naozaj dosť zelená. A aj Opardu. Áno, orgován, jasmín a u mňa aj konvalinky (ktoré tam inak vôbec nie sú, ale ja ich pri kvetinových kompozíciách s orgovánom vždy cítim :) ). No a potom ten nádherný vintage nádych!

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 05.05.15 20:01

@micuska6, je to na ich stránke. A je to svadobný salón. Musíš tam zvoniť … a ak tam majú zrovna skúšanie šiat alebo dohovorený meeting, musíš sa aj osobitne dohodnúť, kedy prídeš. Také nepraktické.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4137 příspěvků 05.05.15 20:36

@Evulik , @alin dakujem :hug: . To je ozaj na dlhe lakte, asi sa na to vykaslem. Zaujalo ma to darcekove balenie vzoriek na ALDZ a s tou ich momentalnou zlavou 10% to nie je az take zle. Vybrala by som si vsak inu kombinaciu vzoriek :think: . Antonia ma tiez laka, ale bojim sa tej zelenosti.

Isadorka  05.05.15 20:56

@Evulik @alin děvčata, moc děkuji za Vaše dojmy. . No naslepo evidentne určite ne :think:
@micuska6 ale dokud nezkusime, nepřestane nás trápit, ze ;)

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4137 příspěvků 05.05.15 21:05

@Isadorka asi tak.

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3061 příspěvků 06.05.15 10:29

@alin Mně se White líbila, je taková vyloženě příjemná. Je těžké v ní identifikovat všechny složky, vytvářejí harmonický celek. Je trochu květinová, ale hlavně krémová díky pižmu a santalovému dřevu. Trochu sladkosti a krémovosti dodává i tonka. Je to spíš tělová vůně (pokud jde soudit z jedné zkoušky), ale drží neskutečně dlouho - kvalita značky se v ní nezapře.

@micuska6 Klidně zkus do toho salonu zajít i bez objednání. Třeba budeš mít štěstí a zrovna tam nikdo nebude.

Na poličce 52 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 06.05.15 15:14

@Isadorka @alin
tak takhle ji vidím já ;) :

http://guerlinade.cz/…e-recenze-2/

(Guerlinade.cz)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist