Vůně s andělíčkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miracl
Nováček 5 příspěvků 13.02.14 08:54
Vůně s andělíčkem

Zdravím všechny místní odbornice. Prosím zkušené o radu : před mnoha lety (10,15??) byl v jednom časopise vzorek vůně, růžový obsah, zobrazený růžový baculatý andělíček. Nevíte některá o jaký parfém se jedná a zda je dnes ještě ke koupi? Eventuelně nějaký podobný..... Moc děkuji za každý odkaz.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 13.02.14 08:58

http://obchudekumne.mimishop.cz/detail.php?…

Miracl
Nováček 5 příspěvků 13.02.14 09:12

Ježíši, mooockrát děkuji, to bude asi ono!!!! Objednám, doufám, že mi bude vonět alespoň z půlky jako tenkrát.

la.reina  13.02.14 09:30

@Ef Teda Ef, takhle od boku a na první ránu, jo? Pěkněééé! :palec: :potlesk:

Lila
Nevyléčitelná závislačka 1841 příspěvků 13.02.14 09:33

@Miracl Já si ho pamatuju taky! Byl moc pěkný. Ještě mrkni tady . Třeba je nabídka odstřiku ještě aktuální.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1963 příspěvků 13.02.14 09:59

Určitě je to ono a upřesním, že je to 15 let, kdy byl vzoreček v časopise - v Elle. Vím to přesně, protože jsem zrovna čekala dceru, časopis jsem měla v nemocnici, vzoreček mě uchvátil a po porodu jsem si vůni koupila :) Dodnes na ni sentimentálně vzpomínám :)

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Miracl
Nováček 5 příspěvků 13.02.14 11:04

Ano, bylo to v Elle. Tedy jste tady samé odbornice s úžasným přehledem, klobouk dolů!!! To jsem ráda, že nejsem jediná se sentimentální vzpomínkou, tehdy mi připadal tenhle parfém jako něco naprosto nádherné.

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 13.02.14 12:16

@Miracl
Já ten vzorek z Elle ještě mám, ale prázdný. :D

Na poličce 176 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

Miracl
Nováček 5 příspěvků 13.02.14 12:19

A taky líbil? :lol:

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 13.02.14 13:16

@la.reina To nebylo tezky, styci to zadat do vyhledavace - uz ji tu nekdo shanel :mrgreen: Bala jsem se ze se tu zas slitne uvitaci sbor a da novackovi za usi jak je tu dobrym zvykem, tak jsem byla akcni. Po ranu 8o :mrgreen:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 13.02.14 13:17

GILLES CANTUEL jsou krásné vůně, jejich Flowers bych si byla ochotna koupit klidně ještě jednou. Nechápu proč nejsou u nás rozšířenější.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Miracl
Nováček 5 příspěvků 13.02.14 13:44

Já bych si vůni i vyhledala (nebo se pokusila), ale vůbec jsem neznala název. Takže jen pod „andělíček“ bych se asi nechytla. A už to je hodně stará záležitost.
Takže děkuji, že jsem neschytala pár po čumě :D .
Jinak už je objednáno!

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 13.02.14 13:48

@Miracl Hele svete div se, pod spojenim „vune s andelickem“ jsem ji nasla :lol: Sama se divim. Pak si pamatuju ze nekdo hledal flakon s kloboukem, s kockou…

@Juana Ja mela v puberte Moving a vubec nebyla spatna, teda z tech stripku co si vybavuju.

sarinenka  13.02.14 16:58

@Ef Jo, to jsem byla myslím já :mrgreen: . Ano, bylo to před spoustou let v Elle a já byla z ní hotová. Díky Arome jsem ji tu asi před dvěma lety sehnala (na stejných stránkách, jako doporučuje Ef 8) ), nicméně se konalo lehké zklamání, vůně mi přišla docela syntetická :nevim: , takže putovala dál, nechala jsem si jen pár ml na připomenutí. A hlavně jsem si teda nechala tu krabičku :jazyk: .

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist