Vůně, se kterou přivítáte nový rok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 13.12.11 17:01
Vůně, se kterou přivítáte nový rok

Letošní rok byl asi zatím nejhorším rokem. Jak jsem tak rozjímala, napadlo mě, kterou vůní bych se chtěla navonět, abych vykročila do nového roku lépe než loni. Máte nějaké tipy? Nebo jaká vůně je vaše novoroční? :srdce:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

betulapendula
Učednice 203 příspěvků 13.12.11 17:10

Pro mě taky jeden z nejhorších roků,těším se až ho o půlnoci kopnu do pr…e,asi mi v tom pomůže moje milovaná Samsara,síly na to budeme mít obě dost ;)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 13.12.11 18:20

To je zajímavé - i já, když zhodnotím rok 2011, musím konstatovat, že vzato kolem a kolem nestál za nic - dokonce ho můžu označit za nejhorší z těch 21 prožitých :think: . Ale abych se nerouhala a nestalo se něco ještě horšího - zaklepu to aspoň smajlíkem do monitoru :zed: :lol: . Do nového roku ještě nevím s čím vykročím, ale pokud budou nějaké bujaré silvestrovské oslavy, tak pravděpodobně s Noa, protože tu jedinou asi s kocovinou snesu :cert: :lol:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

barabizna
sv. Parfema z Kecálburgu 2200 příspěvků 13.12.11 18:28

Podobně, vezmu si na to nějakého siláka třeba Slona a pak někoho z mých blízkých, kopanec to bude parádní :twisted:

betulapendula píše:
Pro mě taky jeden z nejhorších roků,těším se až ho o půlnoci kopnu do pr…e,asi mi v tom pomůže moje milovaná Samsara,síly na to budeme mít obě dost ;)
Na poličce 65 parfémů 5 miniatur 52 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 15 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 13.12.11 20:15

hlavne nieco optimistickeho… pekna optimisticka vuuunicka..
vidim, ze nie som jedina, kto mal tazsi rok…
rozchod po piatich rokoch hned v januari v mojom najblbsom skuskovom (mojho ex zviedla kolegyna, starsia..) a tak.. no, skusky som dorobila s odretym zadkom a v 35 som zacala znova zit… :pankac:
ale aby som nebola off topic, tak asi to bude niektora z mojich novych parfemovych lasok.. akurat, ze uz sa nevyrabaju.. bvlgari au the rouge a ralph lauren style… cha, mam to ja stastie, ze nadabim nane az tak neskoro? ale tesia ma obe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 13.12.11 21:36
bagheta píše:
To je zajímavé - i já, když zhodnotím rok 2011, musím konstatovat, že vzato kolem a kolem nestál za nic - dokonce ho můžu označit za nejhorší z těch 21 prožitých :think: . Ale abych se nerouhala a nestalo se něco ještě horšího - zaklepu to aspoň smajlíkem do monitoru :zed: :lol: . Do nového roku ještě nevím s čím vykročím, ale pokud budou nějaké bujaré silvestrovské oslavy, tak pravděpodobně s Noa, protože tu jedinou asi s kocovinou snesu :cert: :lol:

to je na facku! Těch 21 :mrgreen: :mrgreen:

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 13.12.11 21:45
Bonnie1 píše:
bagheta píše:
To je zajímavé - i já, když zhodnotím rok 2011, musím konstatovat, že vzato kolem a kolem nestál za nic - dokonce ho můžu označit za nejhorší z těch 21 prožitých :think: . Ale abych se nerouhala a nestalo se něco ještě horšího - zaklepu to aspoň smajlíkem do monitoru :zed: :lol: . Do nového roku ještě nevím s čím vykročím, ale pokud budou nějaké bujaré silvestrovské oslavy, tak pravděpodobně s Noa, protože tu jedinou asi s kocovinou snesu :cert: :lol:
to je na facku! Těch 21 :mrgreen: :mrgreen:

To je, ale taky nám bylo a pamatuji se, že jsem měla taky rok na h…o, chodila jsem se ženáčem :cert: :cert:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Triss
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 13.12.11 23:29

Za sebe rok 2011 bilancuju spíš opatrným konstatováním, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř :-/ Zvolená vůně bude asi záležet na tom co a kolik budu před tím pít - vidím to na Shalimar nebo aroma máty a heřmánku (z hrnku).

Na poličce 37 parfémů 6 miniatur 24 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jitlen
Učednice 110 příspěvků 14.12.11 12:06

Nebude to nic každodenního. Pravděpodobně se navoním nějakým ze svých nových odstřiků. Nový rok si žádá pro mě novou, slavnostní vůni. Například L Air du Temps nebo Coco. Těžší vůně mi nevadí. Na Silvestra se obvykle moc neopíjím ;)

Na poličce 29 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 3 parfémy

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 14.12.11 12:16

Vůbec nevím, chtělo by to něco nového - slavnostního a plného optimismu. Letošní rok stál za nic, přitom byl objektivně vzato asi nejlepší jaký jsem zatím prožila. Tak potřebuji nějakou nakopávací vůni :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 14.12.11 12:46

K Vánocům dostanu The Different Company De Bachmakov, takže 100% s ní.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 14.12.11 12:51

Teda to je zvláštní, že byl pro všechny tento rok špatný… že by nějaká podivná konstelace hvězd? :think: Asi na tom něco bude, předpověď na tento rok nebyla nic moc…

Já když to zhodnotím, tak to byl také spíš jeden z horších… ale snad bude zase líp :D

Co budu mít na Nový rok za vůni vůbec netuším a ani neplánuji… Já se rozhodnu až ten den ráno, jako každý jiný den - prostě na co mám zrovna náladu :D Přemýšet budu spíš nad Štedrým dnem, abych se cítila dobře a užila si to.

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 14.12.11 13:33

Ja bilancujem tento rok ako dobry, niektore predsavzatia a priania sa sice nenaplnili avsak co sa tyka parfemov bol rok 2011 u mna bohaty, nielen na nove vone ale i vonave priatelstva. V podstate som prezila cely rok v zdravi, stastna a v dusevnej pohode.

Novy rok privitam s partnerom, priatelmi a s COCO niekde uprostred Bratislavy :dance: 

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Daja
sv. Parfema z Kecálburgu 2363 příspěvků 14.12.11 15:34

Můj celý rok byl myslím ucházející,beru všechno jak to přijde a navíc vždycky může být ještě hůř :lol:
Navoním se asi nějakým novým přírůstkem co najdu pod stromečkem…

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 52 vzorků V tužebníku 21 parfémů

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 14.12.11 15:42

Rok 2011? Co nás nezabije, to nás posílí. A vůně? Vůbec netuším, na co budu mít náladu. Asi nějaký Chanel.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist