Vůně splývající s kůží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.10.08 10:04
Vůně splývající s kůží

Chtěla jsem vás poprosit o tipy na nějaké vůně, co hezky splývají s kůží. Mám na mysli něco jako Gucci I nebo Samsara, takové ty teplé vůně, co evokují vůni zahřáté pokožky (ne vymydlené, nakrémované nebo napudrované pokožky - v těchto ohledech už jsem našla své poklady). Jen bych prosím nechtěla nic, co vzbuzuje dojem pářící se samice. :wink:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 16.10.08 10:14
Irena píše: … Jen bych prosím nechtěla nic, co vzbuzuje dojem pářící se samice. :wink:
…taková vůně fakt existuje :?: :shock: :lol: :lol: :lol:
Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 16.10.08 10:17

Tak Gucci I a Samsara mi zrovna jako „splývající s kůží“ nepřipadají - obě se mi teda líbí, ale jsou hodně silné. Takové splynutí s kůží ( to je hezké slovní spojení ) cítím třeba z HOT - protože voní trochu jako opalovací mléko nebo Terracotta dtto.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 16.10.08 10:21

Tak Samsara mě také hodně překvapila, ta mi přijde živočišná až až :twisted:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.10.08 10:23

Mně taková přijde Emporio Armani - jako pokožka namazaná příjemným krémem. Ale taky je malinko nudná :?

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.10.08 10:23
Vera píše:
Irena píše: … Jen bych prosím nechtěla nic, co vzbuzuje dojem pářící se samice. :wink:
…taková vůně fakt existuje :?: :shock: :lol: :lol: :lol:

Mně takhle voní třeba větší dávka pačuli: prsiska valící se z dekoltu, nadváha plus mini. Jo a leopardí vzor :wink: . Jinak krémovou vůni nemám na mysli - ovšem za milé tipy vám samozřejmě děkuji. Krémové touhy si ukájím s Noa :D, mýdlové s Chanelem č.5 a pudrové budu zahánět Obsesí.

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 16.10.08 10:43

Mně „splývající s kůží“ také přijde SAMSARA.A vůbec mi nepřipadá silná… :roll: …

• právě už chvilku po rozležení z kůže „sálá“ teplá vanilkovopižmová lehce erotizující vůně.. :wink:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.10.08 10:49

Teď mě napadá, že taky YSL Nu EDP je taková. Ale vesměs to chce opravdu lehkou ruku.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 16.10.08 10:51

Mně takhle splyne (lepší by asi bylo vsákne) s kůží Premiér Jour a Dream Angels Desire, tak splynou s kůží, že i když se s něma poliju, za chvíli nic necítím…ale takhle si to asi nemyslela :P

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Fleur  16.10.08 10:53

Nikdy jsem nenašla odvahu stříknout si Samsaru na ruku :oops: , znám ji pouze z papírku, ale Irenin popis evokující „splynutí s kůží“ si u této vůně nedokážu představit. Samsara je podle mne spíše něco mucholapkovitého, co na tu kůži přilnulo a přitahuje k sobě něco dalšího (tedy kromě mne).
V tomto směru naopak překvapila Skin Trussardi - seděla jsem poťupkaná vzorkem u počítače, vůně mi nepřipadala nijak extra, zatímco syn v mém okolí stále větřil a nešetřil chválou, že je to jako bych vůbec nebyla navoněná a přitom krásně voněla.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.10.08 11:02

Já bych asi doporučila něco s myrhou, ambrou, takové ty vůně, které evokují představu líně se vlnící zlaté hmoty - ty většinou pěkně sedí na kůži a nerozkřikují se.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25900 příspěvků 16.10.08 11:07

Ano, přesně, mám takový pocit z vůní s ambrou nebo myrhou (Ambre Extreme, Ambre Fetiche, Parfum Sacré …)
Z dalších vůní mě napadají: Bois d´Arménie a Chamade …
(jinak i s tou Samsarou souhlasím …)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.10.08 11:11

Já to asi špatně pochopila :) Ani Samsara, ani Gucci I, a už vůbec Nu mi takové nepřipadají, pro mě jsou hodně živočišné. Ale tos asi měla na mysli :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 16.10.08 11:15

Mě taková přijde L´eau Ambre nebo A.Provocateur Strip - prostě většina ambrových vůní

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 16.10.08 11:18

L´eau Ambre jsem si taky myslela. Od včerejška se jí nemůžu nabažit. :)

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist