Vůně Tiramisu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aoname  02.08.13 15:04
vůně Tiramisu

Dovoluji si založit nové téma - vůně mého oblíbeného dezertu „tiramisu“. Napadlo mě, že taková vůně by se mi mohla líbit. Amaretto (mandle), káva, kvalitní kakao a mascarpone - krémová vůně - ani sladká, ani hořká (jako chytrá horákyně). Děkuji za tipy.

Reakce:

coconut
Nevyléčitelná závislačka 1078 příspěvků 02.08.13 20:51

Nesplňuje to asi úplně všechno, ale lepší tip nemám. Napadla mě Trussardi Inside. Ale už se špatně shání :,(

Na poličce 105 parfémů 5 miniatur 10 odstřiků 69 vzorků V tužebníku 2 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 02.08.13 20:58

Jakýsi náznak tiramisu by měl být v Escada Desire Me, ale mně přišla strašně slabá,skoro jsem ji necítila.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 05.08.13 14:08

Za mě teda Desire Me, ta rozhodně, tam je tiramisu až na půdu. Pak bych zkusila ještě Incredible Me a Signorinu, ty jsou taky s tvarohem atd., ale bez kakaa/čokolády…to už je spíš pannacota :-D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 239 vzorků V tužebníku 21 parfémů

Aoname  05.08.13 15:05

@coconut
Trussardi Inside jsem kdysi zkoušela. Zvláštní vůně, ačkoli sladká, v zimě se mi líbila. Zřetelně jsem v ní cítila pražené oříšky a café latté.

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 05.08.13 15:15

Inside su podla mna skor oriesky, i ked je velmi jedla, uznavam :)
A co Balmya? Pravda, este tazsie zohnatelna, nez Inside :think:

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Aoname  05.08.13 15:25

@Luciak
Ta mě láká. Od Pierra Balmaina miluji La Mome (nesehnatelná), mám ráda i Ambre Gris.Hodně muziky za málo peněz.

Uživatel je onlineholka hnědooká
sv. Parfema z Kecálburgu 2418 příspěvků 05.08.13 17:22

.

Příspěvek upraven 20.07.14 v 23:32

Aoname  05.08.13 20:16

@holka hnědooká
Děkuji, já vím. Ale momentálně nic nekupuji. Myslím, že jsem si už dopřála dostatek radosti. ;). Raději se do inzerce už nedívám, je tam spousta zajímavých věcí.

Uživatel je onlineholka hnědooká
sv. Parfema z Kecálburgu 2418 příspěvků 05.08.13 20:32

@Aoname K tomuhle stavu bych chtěla dospět taky. A už končím s OT :oops:

Aoname  05.08.13 20:35

@holka hnědooká
Já jsem velmi pragmatická. Naplánuji si, co chci a potom nic dalšího nehledám, dokud to nemám. Momentálně je to La Fille de Berlin. Ten si koupím na služební cestě v září nebo v říjnu a jsem spokojená. ;)

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist