Vůně Tous

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

IvetkaN
Nováček 1 příspěvek 11.06.12 22:12
Vůně Tous

Zdravím,
proč toto téma? :nevim:
Protože mě zajímají vaše názory na vůně značky Tous. Tuto značku jsem si zamilovala v Barceloně, vyrábí úžasné kabelky a nádherné šperky. Kvalitní, stylové, nezaměnitelné :srdce: Kabelce ani šperkům jsem neodolala :andel: Ale vůním jsem se ubránila, a tak se ptám: Jaké máte zkušenosti s vůněmi Tous, kde se u nás dají sehnat a očichat?

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Tous

Reakce:

EvulinkaH
Nevyléčitelná závislačka 1211 příspěvků 21.01.13 13:38

Zahlédle jsem několik kousku v Sephoře.

Na poličce 19 parfémů 102 miniatur 40 odstřiků 1228 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Akara
Učednice 53 příspěvků 05.08.14 14:56

A já jsem dva očichala v letištním DutyFree na Tenerife, kde mi paní prodavačka řekla, že jen ve Španělsku se dají sehnat i s Robertem Verinem, který je taky sehnatelný jen ve Španělských zemích.

Na poličce 48 parfémů 7 miniatur 11 odstřiků 14 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist