Vůně typu Lacoste Pour Femme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gatti
Nováček 25 příspěvků 29.07.07 15:41

Neznáte někdo podobnou vůni? PF bych brala, až na to, že v ní cítím nějakou složku, která mi vadí. Pravděpodobně to bude pižmo, nebo ještě něco, co tomu přidává mírně štiplavý tón. Nevím, nerozeznávám jednotlivé složky tak dobře, jen vím, že právě pižmo mi znechutilo už několik jinak krásných vůní. Byla bych ráda za nějaký tip:)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Bernie
Učednice 76 příspěvků 29.07.07 16:37

Co třeba Miracle? Na mě působí podobně čistě jako Pour femme, jen déle vydží a je malinko ušlechtilejší.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Gatti
Nováček 25 příspěvků 29.07.07 17:01

Ten jsem zkoušela už dost dávno, tehdy se mi zdálo, že na mě právě moc dlouho nevydrží, ale díky za radu, dám mu ještě druhou šanci, a uvidíme :)

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 29.07.07 18:09

Doporučuji Contradiction od Calvin Klein. Také vůně čistoty. Mě se líbí moc.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.07.07 19:44

Já bych zkusila 212 Carolina Herrera (ta úplně původní), Still od J. Lo a Rumeur od Lanvin.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Gatti
Nováček 25 příspěvků 30.07.07 22:45

děkuju za všechny rady, při první příležitosti je vyzkouším… kdyby vás ještě něco napadlo, zajímají mě i další návrhy:)

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 31.07.07 08:01

Zkusila bych Pure od J.Sander a nebo,když už jsme jako výchozí bod vzali Lacoste,tak obdobu For Woman,štiplavá rozhodně není,je jemná svěží,stojí za zkoušku.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist