Vůně, u které jste "zchladli"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24006 příspěvků 24.06.10 19:49
Vůně, u které jste "zchladli"

Nevěděla jsem jak co nejlépe nazvat toto téma. :oops:

Potkali jste nějakou vůni, do které jste se bezhlavě zamilovali, napoprvé, naprosto šíleně, stále na ni museli myslet a případně ji i koupili. Načež jste zjistili, že to s tou láskou není tak žhavé, a že jste se vlastně unáhlili?
Já mám tuto zkušenost s Rose Kashmirie. Vše do puntíku sedí, až na tu koupi. Strašně jsem ji chtěla, málem i koupila, ale když ji teď cítím není to už „ono“.

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Reakce:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 24.06.10 20:08

Iris nobile, mohla jsem se rozkrajet abych ji sehnala, v Italii mi vonela, v cechach ne.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 24.06.10 20:16

Mám čerstvou zkušenost s Eau de Star… Ze vzorku OK, sehnala jsem ji a není to ono. Ovšem, včera jsem ji nabídla k prodeji, a pak mi to bylo líto :roll: Takže jsem inzerát stáhla a nějak to spolu dopácháme…

Na poličce 84 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 24.06.10 20:19

Ano. Oriental Brulant. Tak moc jsem po ní toužila, až jsem dotoužila. Schylovalo se k nákupu, pak do toho něco vlezlo, pak jsem objevila jiné vůně a je po touze. 8)

Ovšem není vyloučeno, že to zas přijde. :D

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 24.06.10 20:58

Hermessence Rose Ikebana = tak dlouho jsem ji chtela a shanela za dobrou cenu, a kdyz jsem ji konecne objevila na eBay, a blizilo se obdobi prihazovani kolem mojeho limitu, znova jsem zkusila po dlouhe dobe ze vzorku, a najednou se mi nelibila. Nechapu kam se to podelo :( prvni jsem ji byla naprosto okouzlena. Asi funguje jen v urcitych obdobich..

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 24.06.10 20:59

Je jich samozřejmě víc, ale za všechny jmenuju Insolence . Tak moc se mi líbila, pořídila jsem a voněla se a postupně jsem ochladala. Nebyl to žádný skok, nic mi neprovedla, žádná blbá vzpomínka. Ještě mám asi 5 ml a asi mi zůstanou napořád. A taková to byla láska :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 24.06.10 21:09

Dnes mě potěšil parfémový balíček od pichjit a moc jí děkuji :heart:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 24.06.10 21:31
popelka píše:

:conf: A u nějaké vůně z balíčku jsi „zchladla“?

U mě to byly:
Touch of Sun - ze vzorečku mi moc voněla a pracně jsem si tuhle limitku sehnala a pak jsem byla ráda, když jsem ji konečně dopotřebovala.

Alien Eau de Toilette 2009 - hodně jsem ho chtěla, ale v momentě, kdy jsem ho měla na polici, tak mě přestal bavit.

Alien Eau Luminescente - jak přes kopírák - z odstřiku jsem byla nadšená, postupně se nadšení ochlazovalo a koupené celé balení už jsem ani nenačala.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24006 příspěvků 24.06.10 21:41

Ještě jsem si vzpoměla na Flower od Avonu. To byla také bezhlavá a prudká láska na první počich. Musela jsem ji mít za každou cenu. No, a když jsem potom vlezla na Arome :mrgreen: , poznala jinší pecky, tak láska někam vyšuměla …

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 24.06.10 21:56

Mě se ta avoňácká Flower líbí pořád, ale mám doma jen vzoreček. Dokonce jsem už párkrát rozklikla aukro, že si ji pořídím, dokud je k sehnání, ale nevím, jestli bych ji unesla. Přece jen je to květinovka vysoce omamná… Trošku (nebít! :lol: ) mě ji připomíná La Lune od DG…

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 24.06.10 22:10

Ještě mi přišla na mysl Narcisse Noir. Také jsem ji „nutně“ musela mít, a pak jsem polovinu flakonku prodala :roll: Najednou mi přestala vonět…

Na poličce 84 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 25.06.10 06:55
popelka píše:

To jsem debil,omlouvám se, to patřilo jinam :oops:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24006 příspěvků 25.06.10 07:02
Zuza píše:
Mě se ta avoňácká Flower líbí pořád, ale mám doma jen vzoreček. Dokonce jsem už párkrát rozklikla aukro, že si ji pořídím, dokud je k sehnání, ale nevím, jestli bych ji unesla. Přece jen je to květinovka vysoce omamná… Trošku (nebít! :lol: ) mě ji připomíná La Lune od DG…

Jj, omamná tedy je. A má pěkný flakon. :)

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 25.06.10 10:15

Shalimar. :? Před lety jsem měla čistý parfém jako svatební vůni a teď po létech jsem si chtěla pořídit na běžné nošení toaletku a nepůjde to,nejsme spolu kompatibilní :| Shalimar voní,já s ním ale ne.Švagrová vlastní čistý parfém,šla jsem k ní testovat,jestli to není tou koncentrací a není,po létech jsem u Shalimaru zchladla,ušet­řím,ale mrzí mne to.

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24006 příspěvků 25.06.10 10:45

U Shalimaru by mě to mrzelo taky. :cry:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist