Vůně, u které jste "zchladli"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23742 příspěvků 24.06.10 19:49
Vůně, u které jste "zchladli"

Nevěděla jsem jak co nejlépe nazvat toto téma. :oops:

Potkali jste nějakou vůni, do které jste se bezhlavě zamilovali, napoprvé, naprosto šíleně, stále na ni museli myslet a případně ji i koupili. Načež jste zjistili, že to s tou láskou není tak žhavé, a že jste se vlastně unáhlili?
Já mám tuto zkušenost s Rose Kashmirie. Vše do puntíku sedí, až na tu koupi. Strašně jsem ji chtěla, málem i koupila, ale když ji teď cítím není to už „ono“.

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Reakce:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 24.06.10 20:08

Iris nobile, mohla jsem se rozkrajet abych ji sehnala, v Italii mi vonela, v cechach ne.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 24.06.10 20:16

Mám čerstvou zkušenost s Eau de Star… Ze vzorku OK, sehnala jsem ji a není to ono. Ovšem, včera jsem ji nabídla k prodeji, a pak mi to bylo líto :roll: Takže jsem inzerát stáhla a nějak to spolu dopácháme…

Na poličce 86 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 24.06.10 20:19

Ano. Oriental Brulant. Tak moc jsem po ní toužila, až jsem dotoužila. Schylovalo se k nákupu, pak do toho něco vlezlo, pak jsem objevila jiné vůně a je po touze. 8)

Ovšem není vyloučeno, že to zas přijde. :D

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 24.06.10 20:58

Hermessence Rose Ikebana = tak dlouho jsem ji chtela a shanela za dobrou cenu, a kdyz jsem ji konecne objevila na eBay, a blizilo se obdobi prihazovani kolem mojeho limitu, znova jsem zkusila po dlouhe dobe ze vzorku, a najednou se mi nelibila. Nechapu kam se to podelo :( prvni jsem ji byla naprosto okouzlena. Asi funguje jen v urcitych obdobich..

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 24.06.10 20:59

Je jich samozřejmě víc, ale za všechny jmenuju Insolence . Tak moc se mi líbila, pořídila jsem a voněla se a postupně jsem ochladala. Nebyl to žádný skok, nic mi neprovedla, žádná blbá vzpomínka. Ještě mám asi 5 ml a asi mi zůstanou napořád. A taková to byla láska :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 24.06.10 21:09

Dnes mě potěšil parfémový balíček od pichjit a moc jí děkuji :heart:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 24.06.10 21:31
popelka píše:

:conf: A u nějaké vůně z balíčku jsi „zchladla“?

U mě to byly:
Touch of Sun - ze vzorečku mi moc voněla a pracně jsem si tuhle limitku sehnala a pak jsem byla ráda, když jsem ji konečně dopotřebovala.

Alien Eau de Toilette 2009 - hodně jsem ho chtěla, ale v momentě, kdy jsem ho měla na polici, tak mě přestal bavit.

Alien Eau Luminescente - jak přes kopírák - z odstřiku jsem byla nadšená, postupně se nadšení ochlazovalo a koupené celé balení už jsem ani nenačala.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23742 příspěvků 24.06.10 21:41

Ještě jsem si vzpoměla na Flower od Avonu. To byla také bezhlavá a prudká láska na první počich. Musela jsem ji mít za každou cenu. No, a když jsem potom vlezla na Arome :mrgreen: , poznala jinší pecky, tak láska někam vyšuměla …

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 24.06.10 21:56

Mě se ta avoňácká Flower líbí pořád, ale mám doma jen vzoreček. Dokonce jsem už párkrát rozklikla aukro, že si ji pořídím, dokud je k sehnání, ale nevím, jestli bych ji unesla. Přece jen je to květinovka vysoce omamná… Trošku (nebít! :lol: ) mě ji připomíná La Lune od DG…

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 24.06.10 22:10

Ještě mi přišla na mysl Narcisse Noir. Také jsem ji „nutně“ musela mít, a pak jsem polovinu flakonku prodala :roll: Najednou mi přestala vonět…

Na poličce 86 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 25.06.10 06:55
popelka píše:

To jsem debil,omlouvám se, to patřilo jinam :oops:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23742 příspěvků 25.06.10 07:02
Zuza píše:
Mě se ta avoňácká Flower líbí pořád, ale mám doma jen vzoreček. Dokonce jsem už párkrát rozklikla aukro, že si ji pořídím, dokud je k sehnání, ale nevím, jestli bych ji unesla. Přece jen je to květinovka vysoce omamná… Trošku (nebít! :lol: ) mě ji připomíná La Lune od DG…

Jj, omamná tedy je. A má pěkný flakon. :)

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 25.06.10 10:15

Shalimar. :? Před lety jsem měla čistý parfém jako svatební vůni a teď po létech jsem si chtěla pořídit na běžné nošení toaletku a nepůjde to,nejsme spolu kompatibilní :| Shalimar voní,já s ním ale ne.Švagrová vlastní čistý parfém,šla jsem k ní testovat,jestli to není tou koncentrací a není,po létech jsem u Shalimaru zchladla,ušet­řím,ale mrzí mne to.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23742 příspěvků 25.06.10 10:45

U Shalimaru by mě to mrzelo taky. :cry:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist