Vůně v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

medvidekponco
Nováček 5 příspěvků 18.07.11 18:37
Vůně v těhotenství

Už nějakou dobu vybírám a přebírám. Objednávám vzorky, ale nic mi nesedí. Manželova Prada je pro mě teď snesitelná a tak jsem se rozhodla vyzkoušet si jí někde v krámě v ženském provedení, protože na internetu se vzorek Prada Infusion De Fleur d´Oranger není. Sephora nevede a nabídka jiných vůní mě moc neuspokojila. Tak jsem zkusila Marionnaud a tam prý mají Pradu co jim omylem poslali a žádný tester k ní nebyl. Navíc to byl Infusion D´Homme.
Poraďte mi prosím někdo opravdu jemnou a svěží vůni.

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6190 příspěvků 18.07.11 18:48

Ak ti mozem poradit, tak vela do vone, ktora sa ti paci v tehotenstve neinvestuj (jedine, ze by bola dobre predajna dalej)…vzdy po porode som sa okamzite musela zbavit voni, ktore sa mi v tehotestve pacili…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3741 příspěvků 18.07.11 19:52

ja som tiež všetky predala - a zbavila som sa aj tých, čo som si kúpila tesne po pôrode (niekoľko mesiacov)

Na poličce 41 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 123 vzorků V tužebníku 8 parfémů

barbucha  19.07.11 09:48

Tak když Prada, a Infusion k tomu - Infusion d´ Iris by mohla bejt vhodná spíš, než d´Oranger… a mají ji všude.

mirasol
Učednice 92 příspěvků 19.07.11 15:28

Souhlasím se vším co se psalo přede mnou - ale i tak bych zkusila Burberry Baby touch.....nedávno jsem jí v parfumerce okusila a přišla mi moc příjemná - jemná nevlezlá - sice neoslní ale ani neurazí..... :whistle:

BTW během kojení by se prý parfémy neměli používat - kvůli přirozené vůni matčina těla :wink:

Hlavně ať je všechno - tím myslím těhotenství a porod - tak, jak má být..... :D :D

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 14 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 24 parfémů

mirasol
Učednice 92 příspěvků 19.07.11 15:29
mirasol píše:
Souhlasím se vším co se psalo přede mnou - ale i tak bych zkusila Burberry Baby touch.....nedávno jsem jí v parfumerce okusila a přišla mi moc příjemná - jemná nevlezlá - sice neoslní ale ani neurazí..... :whistle:

BTW během kojení by se prý parfémy neměli používat - kvůli přirozené vůni matčina těla :wink:

Hlavně ať je všechno - tím myslím těhotenství a porod - tak, jak má být..... :D :D

omluva za hrubku : „parfémy neměly“ :bang:

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 14 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 24 parfémů

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2676 příspěvků 20.07.11 11:47

tak to ja som v tehu pouzivala vsetko,nic mi nesmrdelo… :wink: ani po porode sa to nezmenilo…

Na poličce 49 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Pomnenka
Znalkyně 440 příspěvků 21.07.11 08:02

Nic..

Na poličce 63 parfémů 12 miniatur 41 odstřiků 267 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 21.07.11 11:35

Já jsem taky v těhotenství nemohla nic. No tak byla delší pauza, no :mrgreen: :D

A taky přeju pohodový porod :)

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

kometka
Nevyléčitelná závislačka 1131 příspěvků 21.07.11 13:32

A co třeba tahle? Petits et Mamans. Je jemná, pudrová a lehce slaďoučká. Syn jí na mě má rád…jinak se zlobí, že moc smrdím :mrgreen: .

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 18 parfémů

Scherie
Učednice 239 příspěvků 21.07.11 21:23

Jedna z mála co teď snesu je Zelený čaj s jasmínem od Occitane. Pevně doufám,že za měsíc dva to přejde a užiju i zbytek poličky. Jinak začnu za cca rok zase od začátku :D

Na poličce 27 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evženie
Znalkyně 359 příspěvků 25.07.11 00:28

Mně z celé poličky zbyly:

Petits et Mamans - Bvlgari - dětský pudr a heřmánkový čaj, pro těhotenství a kojení ideální.
I Love Love - Moschino - cítím z něj teď hodně sladké a šťavnaté pomeranče a pomeranče mi uklidňují žaludek. Osvědčil se i při minulém těhotenství a chválily mi ho i jiné těhotné, včetně zdravotní sestry v poradně, takže to asi bude univerzální tip.
Live Your Dream - Anna Sui - v těhotenství na mě mnohem lépe drží ta šťavnatá ovocitá vlna, která se mi na něm nejvíc líbí a dřív ze mě vyčichla po pár vteřinách. Je to lehká květinovka, ovocný je prakticky jen ten první dojem. Taky mi ho pochválila maminka. :-)

Při mírné aplikaci Chanel No.5 - ale jen v dobrých dnech, kdy nemám žaludek moc na vodě.

Všechno ostatní je moc silné nebo získalo podivné pachové podtexty, které nezvládám.

Na poličce 27 parfémů 25 miniatur 0 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 28.07.11 14:59

Z vlastní zkušenosti bych Ti doporučila toto: pokud máš nějakou opravdu oblíbenou vůni, trošku silnější, sladší těžší, nebo tak nějak…radši k ní a ni nevoň, ať si ji nezprotivíš :wink:

Mě se v těhotenství osvědčila jasmin noir…příjemná a hlavně „nejedlá“ vůně. Ale je pravda, že až v posledním trimestru, protože do té doby mě natahovalo skoro ze všeho a ze všech :mrgreen:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

medvidekponco
Nováček 5 příspěvků 09.08.11 13:37

Petit at Mamans mám a používala jsem jí ještě před otěhotněním, ale teď prostě nesnesu nic. No dám si pauzu :) Ale je to divné nevonět se :lol:

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

hranisek
Nováček 27 příspěvků 10.08.11 09:25
medvidekponco píše:
Petit at Mamans mám a používala jsem jí ještě před otěhotněním, ale teď prostě nesnesu nic. No dám si pauzu :) Ale je to divné nevonět se :lol:

Tak to znám,já celé 2. těhu se voněla jen ze zvyku,ale nic mi to neříkalo,první trimestr jsem zrovna dodělala parfémy co jsem měla a vybírala dlouho co použít jak mi bylo šoufl… v 1,těhu to bylo oukej........tak hodně zdaru a pohodové těhu.
Jo ke poslední timestr se mi osvědčil Diesl Plus Plus femine,je za pár kaček,ale i tak se mi líbí i po porodu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist