Vůně v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

medvidekponco
Nováček 5 příspěvků 18.07.11 18:37
Vůně v těhotenství

Už nějakou dobu vybírám a přebírám. Objednávám vzorky, ale nic mi nesedí. Manželova Prada je pro mě teď snesitelná a tak jsem se rozhodla vyzkoušet si jí někde v krámě v ženském provedení, protože na internetu se vzorek Prada Infusion De Fleur d´Oranger není. Sephora nevede a nabídka jiných vůní mě moc neuspokojila. Tak jsem zkusila Marionnaud a tam prý mají Pradu co jim omylem poslali a žádný tester k ní nebyl. Navíc to byl Infusion D´Homme.
Poraďte mi prosím někdo opravdu jemnou a svěží vůni.

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 18.07.11 18:48

Ak ti mozem poradit, tak vela do vone, ktora sa ti paci v tehotenstve neinvestuj (jedine, ze by bola dobre predajna dalej)…vzdy po porode som sa okamzite musela zbavit voni, ktore sa mi v tehotestve pacili…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 18.07.11 19:52

ja som tiež všetky predala - a zbavila som sa aj tých, čo som si kúpila tesne po pôrode (niekoľko mesiacov)

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

barbucha  19.07.11 09:48

Tak když Prada, a Infusion k tomu - Infusion d´ Iris by mohla bejt vhodná spíš, než d´Oranger… a mají ji všude.

mirasol
Učednice 92 příspěvků 19.07.11 15:28

Souhlasím se vším co se psalo přede mnou - ale i tak bych zkusila Burberry Baby touch.....nedávno jsem jí v parfumerce okusila a přišla mi moc příjemná - jemná nevlezlá - sice neoslní ale ani neurazí..... :whistle:

BTW během kojení by se prý parfémy neměli používat - kvůli přirozené vůni matčina těla :wink:

Hlavně ať je všechno - tím myslím těhotenství a porod - tak, jak má být..... :D :D

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 14 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 24 parfémů

mirasol
Učednice 92 příspěvků 19.07.11 15:29
mirasol píše:
Souhlasím se vším co se psalo přede mnou - ale i tak bych zkusila Burberry Baby touch.....nedávno jsem jí v parfumerce okusila a přišla mi moc příjemná - jemná nevlezlá - sice neoslní ale ani neurazí..... :whistle:

BTW během kojení by se prý parfémy neměli používat - kvůli přirozené vůni matčina těla :wink:

Hlavně ať je všechno - tím myslím těhotenství a porod - tak, jak má být..... :D :D

omluva za hrubku : „parfémy neměly“ :bang:

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 14 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 24 parfémů

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 20.07.11 11:47

tak to ja som v tehu pouzivala vsetko,nic mi nesmrdelo… :wink: ani po porode sa to nezmenilo…

Na poličce 46 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Pomnenka
Znalkyně 440 příspěvků 21.07.11 08:02

Nic..

Na poličce 63 parfémů 12 miniatur 41 odstřiků 267 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 21.07.11 11:35

Já jsem taky v těhotenství nemohla nic. No tak byla delší pauza, no :mrgreen: :D

A taky přeju pohodový porod :)

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

kometka
Nevyléčitelná závislačka 1131 příspěvků 21.07.11 13:32

A co třeba tahle? Petits et Mamans. Je jemná, pudrová a lehce slaďoučká. Syn jí na mě má rád…jinak se zlobí, že moc smrdím :mrgreen: .

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 18 parfémů

Scherie
Učednice 238 příspěvků 21.07.11 21:23

Jedna z mála co teď snesu je Zelený čaj s jasmínem od Occitane. Pevně doufám,že za měsíc dva to přejde a užiju i zbytek poličky. Jinak začnu za cca rok zase od začátku :D

Na poličce 27 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evženie
Znalkyně 359 příspěvků 25.07.11 00:28

Mně z celé poličky zbyly:

Petits et Mamans - Bvlgari - dětský pudr a heřmánkový čaj, pro těhotenství a kojení ideální.
I Love Love - Moschino - cítím z něj teď hodně sladké a šťavnaté pomeranče a pomeranče mi uklidňují žaludek. Osvědčil se i při minulém těhotenství a chválily mi ho i jiné těhotné, včetně zdravotní sestry v poradně, takže to asi bude univerzální tip.
Live Your Dream - Anna Sui - v těhotenství na mě mnohem lépe drží ta šťavnatá ovocitá vlna, která se mi na něm nejvíc líbí a dřív ze mě vyčichla po pár vteřinách. Je to lehká květinovka, ovocný je prakticky jen ten první dojem. Taky mi ho pochválila maminka. :-)

Při mírné aplikaci Chanel No.5 - ale jen v dobrých dnech, kdy nemám žaludek moc na vodě.

Všechno ostatní je moc silné nebo získalo podivné pachové podtexty, které nezvládám.

Na poličce 27 parfémů 25 miniatur 0 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 28.07.11 14:59

Z vlastní zkušenosti bych Ti doporučila toto: pokud máš nějakou opravdu oblíbenou vůni, trošku silnější, sladší těžší, nebo tak nějak…radši k ní a ni nevoň, ať si ji nezprotivíš :wink:

Mě se v těhotenství osvědčila jasmin noir…příjemná a hlavně „nejedlá“ vůně. Ale je pravda, že až v posledním trimestru, protože do té doby mě natahovalo skoro ze všeho a ze všech :mrgreen:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

medvidekponco
Nováček 5 příspěvků 09.08.11 13:37

Petit at Mamans mám a používala jsem jí ještě před otěhotněním, ale teď prostě nesnesu nic. No dám si pauzu :) Ale je to divné nevonět se :lol:

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

hranisek
Nováček 27 příspěvků 10.08.11 09:25
medvidekponco píše:
Petit at Mamans mám a používala jsem jí ještě před otěhotněním, ale teď prostě nesnesu nic. No dám si pauzu :) Ale je to divné nevonět se :lol:

Tak to znám,já celé 2. těhu se voněla jen ze zvyku,ale nic mi to neříkalo,první trimestr jsem zrovna dodělala parfémy co jsem měla a vybírala dlouho co použít jak mi bylo šoufl… v 1,těhu to bylo oukej........tak hodně zdaru a pohodové těhu.
Jo ke poslední timestr se mi osvědčil Diesl Plus Plus femine,je za pár kaček,ale i tak se mi líbí i po porodu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist