Vůně vhodná na salsu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 17.04.12 09:10
Vůně vhodná na salsu

Doporučtě prosím vůni vhodnou na salsu.Jedná se o tanec v páru, tedy vůně nesmí obtěžovat tanečníka, musí být veselá (vzhledem k povaze hudby) a netěžká (tanec je fyzicky celkem náročný, takže třeba Angelique Noire už vím že ne). :lol: Ale zas nechtěla bych něco typu Truth. Ukázka tance pro představu je třeba tady http://www.youtube.com/watch?…

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 17.04.12 23:09

Dnes vyhrála Ambre Narguilé, uvažovala jsem taky o Gucci eau du parfum II.

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 18.04.12 10:28

Nuit d'Amour? Prý její vznik inspirovaly argentinské tenčírny, tak by k tomu mohla krásně sedět…

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Foteini
Nevyléčitelná závislačka 1467 příspěvků 19.04.12 09:04

Ja si davam na lekce tance (delame klasicke recke a latinu) bud Skin nebo Jaipur Saphir. Ta mi ale neprijde moc vesela.

Na poličce 53 parfémů 17 miniatur 47 odstřiků 212 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Foteini
Nevyléčitelná závislačka 1467 příspěvků 19.04.12 12:37

A co Gold? Pokud tancis se svym muzem, tak neni co resit, kdyz se mu libi.

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 20.04.12 14:38

Děkuju moc, vyzkouším! Nuit d'Amour mám doma. Jaipur Saphir zrovna neznám :oops: Děkuju za námět. Gold někdy vadí mně, takže při velké fyzické námaze bych asi neriskovala, i když mě napadl.

kverulantka
Nováček 7 příspěvků 21.04.12 13:34

Na tanec se podle mě hodí chladnější, ne příliš opojné květinovky nebo tělové vůně, jemně prosvětlené citrusy. Na salsu bych si vzala 24, faubourg eau délicate nebo třeba NR for Her Musc Collection - má v sobě hezký větrový tón a velice decentní růži a pižmo ji dělá nevtíravě důvěrnou.

Jelikož ale jde o dynamický a sexi tanec, hezké by bylo i něco pikantnější nebo aromatičtější. Z tvé poličky bych si já sama na sebe asi vybrala Mimosa pour moi.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 21.04.12 13:41

Děkuju za pěkné tipy. Dnes jsem zkusila Nuit dAmour a zavrhla, na mé kůži moc ovoce, trochu mě dusila. NR For her obyč jsem nosila na salsu dřív a v decentním množství byl velmi povzbudivý a chválený. Musc Collection určitě bude ještě lepší. Skvělý postřeh je s chladnými kytkami, to je pravda. Mám spadeno taky na Bagdey Mischka, přijde mi veselá a milá.

Foteini
Nevyléčitelná závislačka 1467 příspěvků 21.04.12 19:47

Ja osobne bych si zase vybrala neco pikantnejsiho, napr. Armani Mania. Velmi lehka orientalka, ale ma v sobe i svezi notu. Jaipur Saphir se uz bohuzel skoro neda sehnat.

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 22.04.12 17:26

Děkuju, Armani Manii neznám. Zeptala jsem se na to kamarádky aromačky a spolu u mě doma jsme z hromady vzorků vytipovaly další kusy: Liberté (protože je veselá), ale obávám se jak se bude chovat v teple a LInstant Magic - ten jsem měla na sobě včera v salsa clubu a byl mi dokonce pochválen. Také přemýšlím o nějakém vanilkovém olejíčku.

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 06.05.12 09:48

Nakonec neosvědčily se Apres LOndee, Gaultier 2, Angelique Noire, Attrape Coeur.
Osvědčily se LInstant Magic Elixir a LImperatrice.
Kamarád tanečník mi na salse pokaždé chválí čp Jicky.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist