Vůně vína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 04.09.10 21:15
Vůně vína

Co říkáte tomuhle: www.vunevina.cz

Máte s tím někdo zkušenost?

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 05.09.10 12:52

to nemám, nicméně kdybyste někdo narazili na parfém s vůní whisky, dejte mi prosím vědět :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Lucik7  18.01.14 15:10

Ahoj já miluji vůně vínka, když ho mám ve sklence a nejvíce mám ráda Ryzlink, včera mi přišly objednané vínka a zatím jsme měli toto http://www.vinotip.cz/…ing-Kabinett ovocné vůně a měla příjemnou chuť.

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 18.01.14 21:18

nebude to mať na svedomí @cat_deveraux1 ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 19.01.14 10:31

Tak to koukám. Nemám s tím nic společného, každopádně se mi to líbí a asi něco na test objednám a společně s vedením to vyzkoušíme :think:

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3560 příspěvků 19.01.14 20:21

Tohle jsem našla tyto Vánoce pod stromečkem :) Akorát od jiné firmy.
Je to super studijní materiál - jsou tam tytéž složky, co bývají i v parfémech

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém

Borealis
Parfémová maniačka 537 příspěvků 19.01.14 20:42

Zeptám se asi úplně hloupě, ale jaký to má přínos pro nás " čichače od dětství "…

Prošla jsem to, vypadá to zajímavě, ale jak voní máslo, smrk, borovice, dubový sud, různé ovoce , skořice či posečená tráva vím safra přesně. ;) Čokoládu nebo česnek také dle vůně poznám.

Takže jaký může mít toto smysl pro „nás“, mít doma přesnou vůni posečené trávy…e.t.c.....a "učit se jí rozlišovat " ? :nevim:

Samozřejmě nic proti, pokud někdo „zvenčí“ si chce cvičit čich, to jo, ale …připadá mi, že v setu jsou ty základní vůně, které stejně každý zná........jestli je má otázká nablblá, předem omluva.

Samozřejmě, např. set „vady vín“ může být zajímavý, ale kupovat si k učení vůni citronu, pomeranče ?
To si lépe čichnem k citronu a pomeranči, ne ? :nevim:

Na poličce 95 parfémů 11 miniatur 49 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Martííínka05
Nováček 1 příspěvek 28.01.14 21:46
Lucik7

ahojky tyjo také jsem chtěla nějaká podobná vína vyzkoušet, dlouho jsem hledala vína z Německa a hlavně z této oblasti, manžel bude mít brzy narozeniny, tak to mu udělám překvapení on má moc rád ryzlinky.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  29.01.14 10:15

@Martííínka05

Gratuluji k výtečné detektivní práci. Ne každý dokáže najít konkrétní víno zrovna na parfémových stránkách.

Tak hlavně, že jsi to konečně našla, máme radost i za tebe :twisted:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist