Vůně vína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1798 příspěvků 04.09.10 21:15
Vůně vína

Co říkáte tomuhle: www.vunevina.cz

Máte s tím někdo zkušenost?

Na poličce 201 parfémů 263 miniatur 4 odstřiky 223 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Reakce:

Uživatel je onlineFlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 05.09.10 12:52

to nemám, nicméně kdybyste někdo narazili na parfém s vůní whisky, dejte mi prosím vědět :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Lucik7  18.01.14 15:10

Ahoj já miluji vůně vínka, když ho mám ve sklence a nejvíce mám ráda Ryzlink, včera mi přišly objednané vínka a zatím jsme měli toto http://www.vinotip.cz/…ing-Kabinett ovocné vůně a měla příjemnou chuť.

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6190 příspěvků 18.01.14 21:18

nebude to mať na svedomí @cat_deveraux1 ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1889 příspěvků 19.01.14 10:31

Tak to koukám. Nemám s tím nic společného, každopádně se mi to líbí a asi něco na test objednám a společně s vedením to vyzkoušíme :think:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3594 příspěvků 19.01.14 20:21

Tohle jsem našla tyto Vánoce pod stromečkem :) Akorát od jiné firmy.
Je to super studijní materiál - jsou tam tytéž složky, co bývají i v parfémech

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém

Borealis
Parfémová maniačka 537 příspěvků 19.01.14 20:42

Zeptám se asi úplně hloupě, ale jaký to má přínos pro nás " čichače od dětství "…

Prošla jsem to, vypadá to zajímavě, ale jak voní máslo, smrk, borovice, dubový sud, různé ovoce , skořice či posečená tráva vím safra přesně. ;) Čokoládu nebo česnek také dle vůně poznám.

Takže jaký může mít toto smysl pro „nás“, mít doma přesnou vůni posečené trávy…e.t.c.....a "učit se jí rozlišovat " ? :nevim:

Samozřejmě nic proti, pokud někdo „zvenčí“ si chce cvičit čich, to jo, ale …připadá mi, že v setu jsou ty základní vůně, které stejně každý zná........jestli je má otázká nablblá, předem omluva.

Samozřejmě, např. set „vady vín“ může být zajímavý, ale kupovat si k učení vůni citronu, pomeranče ?
To si lépe čichnem k citronu a pomeranči, ne ? :nevim:

Na poličce 95 parfémů 11 miniatur 49 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Martííínka05
Nováček 1 příspěvek 28.01.14 21:46
Lucik7

ahojky tyjo také jsem chtěla nějaká podobná vína vyzkoušet, dlouho jsem hledala vína z Německa a hlavně z této oblasti, manžel bude mít brzy narozeniny, tak to mu udělám překvapení on má moc rád ryzlinky.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  29.01.14 10:15

@Martííínka05

Gratuluji k výtečné detektivní práci. Ne každý dokáže najít konkrétní víno zrovna na parfémových stránkách.

Tak hlavně, že jsi to konečně našla, máme radost i za tebe :twisted:

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist