vůně vonné tyčinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaruchanda
Učednice 96 příspěvků 13.10.10 12:09
vůně vonné tyčinky

ano, vím, že vonných tyčinek je spousta (takže třebas něco jako nag-champa)
hledám něco pro chlapíka - sladšího, výrazného, jako když vejdete do obchodu s vonnými tyčinkami. Není konzervativní, takže kdyby mu to sedlo, tak není problém ani ve stylu „jej, ono je to pro holčičky“.
Používá fialový Joop ale ten je pak dost krotký a Versace Man (jenže ten rychle zmizí - a vystopovatelný je opravdu jen přímo na kůži)

prosím místní znalce a znalkyně o radu ;)

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 13.10.10 12:24

moje kolegyně považuje za (krásnou) vůni vonné tyčinky Gaultier2.
já tam teda mám spíš mimózu na vanilce, ale zkus sama, uvidíš :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5278 příspěvků 13.10.10 17:13

Gucci hnědá kostka ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

albereta  13.10.10 17:23

teda nie som zrovna znalkyňa, ale: santalové tyčinky: Quorum - Antonio Puig 

Je to dnes už „retro“, ale býval to strašný hit v 80-tych rokoch a dnes sa dá zohnať za pár korún a podľa mňa to presne sedí na tvoje požiadavky :wink:

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 13.10.10 19:07
albereta píše:
teda nie som zrovna znalkyňa, ale: santalové tyčinky: Quorum - Antonio Puig Je to dnes už „retro“, ale býval to strašný hit v 80-tych rokoch a dnes sa dá zohnať za pár korún a podľa mňa to presne sedí na tvoje požiadavky :wink:

Quorum zkus - jistě se tu ohledně něj ozvou příslušní nadšenci :D

Pro mě teda ale nepředstavuje vonný tyčinky, nýbrž neodbytnou otázku: „Kdo naplnil můj starý kožený baťoh až po okraj suchým jehličím…?!“ :mrgreen:

A jak bylo řečeno, je za hubičku :wink:

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 13.10.10 22:37

taky to vidím podobně jako starfleet - santalové tyčinky by mě v souvislosti s Quorem nenapadly, to už spíš ten batoh s jehličím…

ač jinak kůži ve vůních poslední dobou moc nemusím, v Quoru a Aramisu je mi příjemná…

Quorum je dokonalé z několika důvodů

• je to univerzální vůně, která se (aspoň mně) nezprotiví v žádném počasí - ať je horko, slunečno, zataženo nebo mráz, pořád voní úžasně „přírodně“ a nejsou z ní cítit žádné syntetické složky
  • je to univerzální vůně na různé situace - dá se nosit ke kožené bundě, k tričku i k obleku (popravdě, docela často ji nosím na události, kam se chodí v saku)
  • ač kvalitní, je levná, 100ml EdT se dá pořídit kolem 250-350 kč
  • je těžko zaměnitelná, takže nositele si nikdo nesplete - navíc jsem jí zatím z nikoho jiného necítil, takže se odvažuji tvrdit, že je i poměrně originální v záplavě toho kekelu, co na sebe dnes většina lidí leje…
  • i když je pro někoho možná „retro“, nesetkal jsem se zatím osobně s nikým, komu by přišla nepříjemná nebo odpudivá, což je u některých starších vůní poměrně častá záležitost (ačkoliv, i kdybych se s někým takovým setkal, stejně bych jí nosil dál)
  • má skvělou výdrž i projekci
Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 13.10.10 22:44

Já to říkal :D

Btw., opravdu v ní nic syntetickýho není, to je fakt… :wink:

albereta  13.10.10 23:46
:mrgreen:

takže: ja som sa ním pred chvíľkou poliala ako hasič iba kvôli vám dvom :lol:

santal zo srdca a kadidlo zo základu na mojej pokožke silno vyčnievajú nad ostatné zložky
cítim aj borovicu, aj kožu, aj pačuli, aj ambru … ale ten santal a dym najviac

lenže: ono to drží ako kalvínska viera, :wink: to nepôjde len tak ľahko umyť :speechless:

nie že by sa mi quorum nepáčil, ale na dobrú noc som naozaj mala nachystanú inú vôňu :bang:

čo teraz? toto len tak ľahko neprestreknem niečim iným :conf:

albereta  13.10.10 23:51
FlirtBoy píše: … i když je pro někoho možná „retro“, nesetkal jsem se zatím osobně s nikým, komu by přišla nepříjemná nebo odpudivá, což je u některých starších vůní poměrně častá záležitost (ačkoliv, i kdybych se s někým takovým setkal, stejně bych jí nosil dál)
  • má skvělou výdrž i projekci

celé Španielsko tým voňalo v osemdesiatych rokoch… to fakt bola úplná davovka … ale vôňa je to naozaj kvalitná a príjemná, žiaľ, tou všeobecnou rozšírenosťou sa trošku preflákla, lenže na druhej strane …už je asi načase, aby ju zase niekto vytiahol na výslnie, lebo si to zaslúži… imho
:wink:

Klaruchanda
Učednice 96 příspěvků 14.10.10 11:01

děkuji za rady ;-)

juknu po tom Quorum

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 14.10.10 18:35
albereta píše: :mrgreen:
nie že by sa mi quorum nepáčil, ale na dobrú noc som naozaj mala nachystanú inú vôňu :bang: …

To mohla být noc plná snů o drsnejch chlapech :mrgreen: :mrgreen:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 14.10.10 18:46

objednává Quorum

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

albereta  14.10.10 20:59
Klaruchanda píše:
děkuji za rady ;-) juknu po tom Quorum

ja by som ti ochotne poslala vzorcek, ale poštovné zo Slovenska je dosť prehnané… tak si myslím, že páni tu prítomní by sa mohli vytiahnuť … imho :wink:

Mám celú 50ml flašku tester s vrchnáčikom, kúpila som to len tak z nostalgie 8) ale manžel to odmieta používať :roll: keby si po vyskúšaní vzorčeka chcela odstrek, aj dva, aj tri … rada ti pošlem :wink:

albereta  14.10.10 21:06
starfleet píše:
To mohla být noc plná snů o drsnejch chlapech :mrgreen: :mrgreen:

nakoniec som to zvládla - trikrát za sebou opakovanou kombináciou:
poriadne pretierať odličovacím mliekom (množstvom nešetriť) a následne mydlom :whistle: a pred spaním som si dopriala jovan musk pre nežné ženy :-)

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 14.10.10 22:09

No teda! Chudák Quorum :)

Vzorček bych rád poslal, ale jaksi bohužel nemám do čeho nastříkat :cry:

Ale „vrchnáčik“, to je pěkný slovo… Takový poetický :D Taky mě mile překvapilo, že tester Quora je s vrchnáčikom. :wink:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist