vůně vonné tyčinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaruchanda
Učednice 96 příspěvků 13.10.10 12:09
vůně vonné tyčinky

ano, vím, že vonných tyčinek je spousta (takže třebas něco jako nag-champa)
hledám něco pro chlapíka - sladšího, výrazného, jako když vejdete do obchodu s vonnými tyčinkami. Není konzervativní, takže kdyby mu to sedlo, tak není problém ani ve stylu „jej, ono je to pro holčičky“.
Používá fialový Joop ale ten je pak dost krotký a Versace Man (jenže ten rychle zmizí - a vystopovatelný je opravdu jen přímo na kůži)

prosím místní znalce a znalkyně o radu ;)

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 13.10.10 12:24

moje kolegyně považuje za (krásnou) vůni vonné tyčinky Gaultier2.
já tam teda mám spíš mimózu na vanilce, ale zkus sama, uvidíš :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 13.10.10 17:13

Gucci hnědá kostka ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

albereta  13.10.10 17:23

teda nie som zrovna znalkyňa, ale: santalové tyčinky: Quorum - Antonio Puig 

Je to dnes už „retro“, ale býval to strašný hit v 80-tych rokoch a dnes sa dá zohnať za pár korún a podľa mňa to presne sedí na tvoje požiadavky :wink:

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 13.10.10 19:07
albereta píše:
teda nie som zrovna znalkyňa, ale: santalové tyčinky: Quorum - Antonio Puig Je to dnes už „retro“, ale býval to strašný hit v 80-tych rokoch a dnes sa dá zohnať za pár korún a podľa mňa to presne sedí na tvoje požiadavky :wink:

Quorum zkus - jistě se tu ohledně něj ozvou příslušní nadšenci :D

Pro mě teda ale nepředstavuje vonný tyčinky, nýbrž neodbytnou otázku: „Kdo naplnil můj starý kožený baťoh až po okraj suchým jehličím…?!“ :mrgreen:

A jak bylo řečeno, je za hubičku :wink:

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 13.10.10 22:37

taky to vidím podobně jako starfleet - santalové tyčinky by mě v souvislosti s Quorem nenapadly, to už spíš ten batoh s jehličím…

ač jinak kůži ve vůních poslední dobou moc nemusím, v Quoru a Aramisu je mi příjemná…

Quorum je dokonalé z několika důvodů

• je to univerzální vůně, která se (aspoň mně) nezprotiví v žádném počasí - ať je horko, slunečno, zataženo nebo mráz, pořád voní úžasně „přírodně“ a nejsou z ní cítit žádné syntetické složky
  • je to univerzální vůně na různé situace - dá se nosit ke kožené bundě, k tričku i k obleku (popravdě, docela často ji nosím na události, kam se chodí v saku)
  • ač kvalitní, je levná, 100ml EdT se dá pořídit kolem 250-350 kč
  • je těžko zaměnitelná, takže nositele si nikdo nesplete - navíc jsem jí zatím z nikoho jiného necítil, takže se odvažuji tvrdit, že je i poměrně originální v záplavě toho kekelu, co na sebe dnes většina lidí leje…
  • i když je pro někoho možná „retro“, nesetkal jsem se zatím osobně s nikým, komu by přišla nepříjemná nebo odpudivá, což je u některých starších vůní poměrně častá záležitost (ačkoliv, i kdybych se s někým takovým setkal, stejně bych jí nosil dál)
  • má skvělou výdrž i projekci
Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 13.10.10 22:44

Já to říkal :D

Btw., opravdu v ní nic syntetickýho není, to je fakt… :wink:

albereta  13.10.10 23:46
:mrgreen:

takže: ja som sa ním pred chvíľkou poliala ako hasič iba kvôli vám dvom :lol:

santal zo srdca a kadidlo zo základu na mojej pokožke silno vyčnievajú nad ostatné zložky
cítim aj borovicu, aj kožu, aj pačuli, aj ambru … ale ten santal a dym najviac

lenže: ono to drží ako kalvínska viera, :wink: to nepôjde len tak ľahko umyť :speechless:

nie že by sa mi quorum nepáčil, ale na dobrú noc som naozaj mala nachystanú inú vôňu :bang:

čo teraz? toto len tak ľahko neprestreknem niečim iným :conf:

albereta  13.10.10 23:51
FlirtBoy píše: … i když je pro někoho možná „retro“, nesetkal jsem se zatím osobně s nikým, komu by přišla nepříjemná nebo odpudivá, což je u některých starších vůní poměrně častá záležitost (ačkoliv, i kdybych se s někým takovým setkal, stejně bych jí nosil dál)
  • má skvělou výdrž i projekci

celé Španielsko tým voňalo v osemdesiatych rokoch… to fakt bola úplná davovka … ale vôňa je to naozaj kvalitná a príjemná, žiaľ, tou všeobecnou rozšírenosťou sa trošku preflákla, lenže na druhej strane …už je asi načase, aby ju zase niekto vytiahol na výslnie, lebo si to zaslúži… imho
:wink:

Klaruchanda
Učednice 96 příspěvků 14.10.10 11:01

děkuji za rady ;-)

juknu po tom Quorum

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 14.10.10 18:35
albereta píše: :mrgreen:
nie že by sa mi quorum nepáčil, ale na dobrú noc som naozaj mala nachystanú inú vôňu :bang: …

To mohla být noc plná snů o drsnejch chlapech :mrgreen: :mrgreen:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 14.10.10 18:46

objednává Quorum

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

albereta  14.10.10 20:59
Klaruchanda píše:
děkuji za rady ;-) juknu po tom Quorum

ja by som ti ochotne poslala vzorcek, ale poštovné zo Slovenska je dosť prehnané… tak si myslím, že páni tu prítomní by sa mohli vytiahnuť … imho :wink:

Mám celú 50ml flašku tester s vrchnáčikom, kúpila som to len tak z nostalgie 8) ale manžel to odmieta používať :roll: keby si po vyskúšaní vzorčeka chcela odstrek, aj dva, aj tri … rada ti pošlem :wink:

albereta  14.10.10 21:06
starfleet píše:
To mohla být noc plná snů o drsnejch chlapech :mrgreen: :mrgreen:

nakoniec som to zvládla - trikrát za sebou opakovanou kombináciou:
poriadne pretierať odličovacím mliekom (množstvom nešetriť) a následne mydlom :whistle: a pred spaním som si dopriala jovan musk pre nežné ženy :-)

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 14.10.10 22:09

No teda! Chudák Quorum :)

Vzorček bych rád poslal, ale jaksi bohužel nemám do čeho nastříkat :cry:

Ale „vrchnáčik“, to je pěkný slovo… Takový poetický :D Taky mě mile překvapilo, že tester Quora je s vrchnáčikom. :wink:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist