Vůně z Anglie - Milton Lloyd

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Archea  05.12.12 19:14
Vůně z Anglie- Milton Lloyd

Znáte tenhle obchod? Koupila jsem si tam Spirit Of Shadow a pánský Bondage Hommes a oba parfémy voní moc příjemně. Dokonce se lidi ptali čím to voníme. Neumím popisovat vůně, ale připadaly mi teplé a mošusové.
 http://www.parfemybondage.cz/

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

barbucha  05.12.12 19:28

Co má co společnýho nějakej anglickej Milton Lloyd s Jean Yves Cosmetics (kteří jsou uvedeni jako výrobce těch pokladů)? Vypadá to, že NIC.

A ještě ke všemu označení „Parfum de Toilette“… :mrgreen:

mmija22  05.12.12 20:02

Označenie Parfum de Toilette používali aj u Guerlain.

Aj tak ma napadol jeden od veci vtip:

Príde policajt do obchodu:
„Prosil by som si papier na riť,“ žiada.
„Nevraví sa na riť,“ opravuje ho jemnocitná predavačka,
„vraví sa toaletný! Želáte si ešte niečo?“
„Mydlo,“ povie policajt.
„Toaletné?“
„Nie,“ vrtí hlavou policajt, „na ruky!“

Archea  05.12.12 20:17
No jo, no...

Jenom jsem o tom chtěla vědět něco víc, tak dík. :,( :,(

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 05.12.12 20:59

4 příspěvky během dnešního dne a z toho 2 nové diskuze. Zřejmě slušnej oddíl..

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

Archea  06.12.12 00:22
Tak promiňte,

že jsem se založila dvě diskuze, když jsem tady nová, ale informace jsem nikde nenašla. Nevím, co nováček smí a nesmí.

Aadleta
Parfémová maniačka 766 příspěvků 06.12.12 01:29

I Kobako má označení „Parfum de Toilette“ :!

Na poličce 83 parfémů 14 miniatur 48 odstřiků 736 vzorků V tužebníku 23 parfémů

barbucha  06.12.12 08:57

Ale pořád jsme se ještě nedozvěděli, jak souvisí „vůně z Anglie Milton Lloyd“ s firmou Jean Yves Cosmetics ?!

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 06.12.12 12:26

Jak vidno, tyto vůně tady opravdu nikdo nezná .....a celkově to opravdu působí nějak zmateně - vůně prý z Anglie od anglického výrobce, ale název výrobce je úplně jiný a zní vysloveně francouzsky :nevim:

Ve zdejší databázi není ani jedno.....

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Archea  06.12.12 12:50
@jerry píše:
Jak vidno, tyto vůně tady opravdu nikdo nezná .....a celkově to opravdu působí nějak zmateně - vůně prý z Anglie od anglického výrobce, ale název výrobce je úplně jiný a zní vysloveně francouzsky :nevim:Ve zdejší databázi není ani jedno.....

No právě, nic jsem tady nenašla a tak jsem myslela, že se třeba někdo ozve. Ty vůně jsou opravdu moc příjemné, něco jako Jovan white musk.

barbucha  06.12.12 13:58

@Archea
Tak znova: Pořád jsme se ještě nedozvěděli, jak souvisí „vůně z Anglie Milton Lloyd“ s firmou Jean Yves Cosmetics ?!

Nazvala jsi tak celý vlákno, tak nám sděl, jak jsi k tomu dospěla.

Archea  06.12.12 14:14

@barbucha Prostě jsem nevěděla jak nazvat diskuzi a u nich jsem se dočetla tohle: Snažíme se našim zákazníkům nabízet širokou škálu parfémů, toaletních vod a deodorantů londýnské firmy s třicetiletou tradicí Milton Lloyd. Když jsem si tu firmu vyguglila, nic tam o tom J.Y.Cosmetics není.Takže víc k tomu nevím a asi bych měla tu diskuzi smazat? Zajímal mě jenom názor zdejších odbornic na ty parfémy.

Terie
Nováček 8 příspěvků 06.12.12 15:09

Znám od nich vůni 4th July - dokonce mám ještě jedno balení doma. Dostala jsem ho asi před 11 lety na Vánoce (byla jsem tou dobou na gymplu) a úplně jsem se do ní zbláznila. Společně s několika kamarádkami, dokonce tehdejší kluk z ní byl odvařenej :mrgreen:

Pak jsem ji kupovala v Máji na Národce v Praze, ale tehdejší stánek po nějaké době z přízemí zmizel. Nakonec jsem si nechala dovézt 5 balení z Anglie (tam stojí asi 3 libry/ks).

Vůně je to moc hezká, ale dlouho na člověku nevydrží a tak nějak jsem dospěla do fáze, že se spíše hodí asi pro mladou slečnu a jala jsem se hledat svoji o něco dospělejší vůni.

Každopádně na ni mám hezké vzpomínky :andel:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Archea  06.12.12 15:17

@Terie No sláva! Díky, že ses ozvala, aspoň si už nepřipadám tak mimo. :kytka:

Terie
Nováček 8 příspěvků 06.12.12 15:23

@barbucha Na flakonu 4th July je uvedeno Jean Tissot a dole:

Milton Lloyd Cosmetics
London

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist