vůně ženy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kimik
Nováček 2 příspěvky 24.03.11 13:17
vůně ženy

Zdravím všechny :),

ráda bych Vás poprosila o radu. Budu mít brzo narozeniny a ráda bych si řekla o parfém.
:). Měl by to být parfém spíš na večer - když se vyrazí na drink nebo party, měl by se hodit k džínám a lodičkám ale i malým černým. Vůně by neměla být moc sladká ani těžká, ale sexy a mladistvá.
Teď používám - Issey Miyake - Scent a od Chanelu Chance Eau Fraiche a Hugo Boss Deep Red (ten používám v zimě). Několikrát jsem měla Issey Miyake L´Eau D´Issey, kterou jsem doslova milovala, ale bohužel začala na mé kůži smrdět.
Už několik dnů bloumám po parfumeriích a hledám…Jediné co mě trochu nadchlo je Giorgio Armani Idole D´Armani…Ale že by mě vyloženě měco bouchlo do nosu o čem by si řekla že je to VUNĚ ŽENY…tak to ne :-(. Prosím poradtě :-)).

Děkuju K

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4063 příspěvků 24.03.11 15:43

V českých kamenkách jsou vůně ženy pouze tři: Alien, Allure EDP (s přimouřenym okem i Sensuelle) a L´Instant Magic.

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 24.03.11 16:28
Kimik píše:
Zdravím všechny :),

ráda bych Vás poprosila o radu. Budu mít brzo narozeniny a ráda bych si řekla o parfém.
:). Měl by to být parfém spíš na večer - když se vyrazí na drink nebo party, měl by se hodit k džínám a lodičkám ale i malým černým. Vůně by neměla být moc sladká ani těžká, ale sexy a mladistvá.
Teď používám - Issey Miyake - Scent a od Chanelu Chance Eau Fraiche a Hugo Boss Deep Red (ten používám v zimě). Několikrát jsem měla Issey Miyake L´Eau D´Issey, kterou jsem doslova milovala, ale bohužel začala na mé kůži smrdět.
Už několik dnů bloumám po parfumeriích a hledám…Jediné co mě trochu nadchlo je Giorgio Armani Idole D´Armani…Ale že by mě vyloženě měco bouchlo do nosu o čem by si řekla že je to VUNĚ ŽENY…tak to ne :-(. Prosím poradtě :-)).

Děkuju K

až na ten Scent bych řekla, že se ti bude líbit typický střední proud i včetně toho Idole, budou se ti podle mě líbit masově prodávané vůně, stačí se podívat do žebříčků jednotlivých parfumérií.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 24.03.11 19:54

Také jsem chtěla poradit Allure EdP jako moudjahidine…mám na ni taktéž spadeno. :D

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 25.03.11 12:19

Radím JPG Classic EDP, ale i Allure je dobrá :)

Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 25.03.11 12:43

JPG Classique souhlas, Allure mě nebere  :whistle:

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 337 vzorků V tužebníku 36 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 25.03.11 17:01

Já bych byla pro ten L´Instant Magic. Allure je pro mě osobně vůně maloměstské paničky středního věku. :oops:

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Fleur  25.03.11 17:08

Vyjdu-li z výchozího zadání a jeho klíčových slov (drink, party, džíny, lodičky, malé černé, sexy, mladistvá), tak bych vyzkoušela vůně od Lolity Lempické .

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 25.03.11 17:22
Fleur píše:
Vyjdu-li z výchozího zadání a jeho klíčových slov (drink, party, džíny, lodičky, malé černé, sexy, mladistvá), tak bych vyzkoušela vůně od Lolity Lempické .

…souhlasím

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2019 příspěvků 25.03.11 17:43
shanin píše:
Já bych byla pro ten L´Instant Magic. Allure je pro mě osobně vůně maloměstské paničky středního věku. :oops:

No ono ho totiž nejčastěji tyhlety typy nosí :D Je to " schůdnej svůden sexy chanel" :D

Nepíšu to proto že by se mě osobně nelíbíl… A s magicem také nelze než souhlasit.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dadinka
Parfémová maniačka 521 příspěvků 25.03.11 17:54

Pro mě to je Chanel - No.5 :D

Na poličce 119 parfémů 8 miniatur 161 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 1430 parfémů

Fleur  25.03.11 17:56

Vzhledem k tomu, co Kimik uvádí jako dosud oblíbené vůně, by asi Chanel č. 5 nebyl trefou do černého. Ale samozřejmě „vůně ženy“ to je.

Dadinka
Parfémová maniačka 521 příspěvků 25.03.11 18:00

Co třeba něco od Chantal Thomass. :D

Na poličce 119 parfémů 8 miniatur 161 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 1430 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 25.03.11 19:14
Dadinka píše:
Co třeba něco od Chantal Thomass. :D

…taky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9233 příspěvků 25.03.11 19:29
Dadinka píše:
Pro mě to je Chanel - No.5 :D

ano ano ano :mrgreen:

a ešte môj tip - Allure Sensuelle ;)

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist