vůně ženy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kimik
Nováček 2 příspěvky 24.03.11 13:17
vůně ženy

Zdravím všechny :),

ráda bych Vás poprosila o radu. Budu mít brzo narozeniny a ráda bych si řekla o parfém.
:). Měl by to být parfém spíš na večer - když se vyrazí na drink nebo party, měl by se hodit k džínám a lodičkám ale i malým černým. Vůně by neměla být moc sladká ani těžká, ale sexy a mladistvá.
Teď používám - Issey Miyake - Scent a od Chanelu Chance Eau Fraiche a Hugo Boss Deep Red (ten používám v zimě). Několikrát jsem měla Issey Miyake L´Eau D´Issey, kterou jsem doslova milovala, ale bohužel začala na mé kůži smrdět.
Už několik dnů bloumám po parfumeriích a hledám…Jediné co mě trochu nadchlo je Giorgio Armani Idole D´Armani…Ale že by mě vyloženě měco bouchlo do nosu o čem by si řekla že je to VUNĚ ŽENY…tak to ne :-(. Prosím poradtě :-)).

Děkuju K

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 24.03.11 15:43

V českých kamenkách jsou vůně ženy pouze tři: Alien, Allure EDP (s přimouřenym okem i Sensuelle) a L´Instant Magic.

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 24.03.11 16:28
Kimik píše:
Zdravím všechny :),

ráda bych Vás poprosila o radu. Budu mít brzo narozeniny a ráda bych si řekla o parfém.
:). Měl by to být parfém spíš na večer - když se vyrazí na drink nebo party, měl by se hodit k džínám a lodičkám ale i malým černým. Vůně by neměla být moc sladká ani těžká, ale sexy a mladistvá.
Teď používám - Issey Miyake - Scent a od Chanelu Chance Eau Fraiche a Hugo Boss Deep Red (ten používám v zimě). Několikrát jsem měla Issey Miyake L´Eau D´Issey, kterou jsem doslova milovala, ale bohužel začala na mé kůži smrdět.
Už několik dnů bloumám po parfumeriích a hledám…Jediné co mě trochu nadchlo je Giorgio Armani Idole D´Armani…Ale že by mě vyloženě měco bouchlo do nosu o čem by si řekla že je to VUNĚ ŽENY…tak to ne :-(. Prosím poradtě :-)).

Děkuju K

až na ten Scent bych řekla, že se ti bude líbit typický střední proud i včetně toho Idole, budou se ti podle mě líbit masově prodávané vůně, stačí se podívat do žebříčků jednotlivých parfumérií.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 24.03.11 19:54

Také jsem chtěla poradit Allure EdP jako moudjahidine…mám na ni taktéž spadeno. :D

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 25.03.11 12:19

Radím JPG Classic EDP, ale i Allure je dobrá :)

Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 25.03.11 12:43

JPG Classique souhlas, Allure mě nebere  :whistle:

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 25.03.11 17:01

Já bych byla pro ten L´Instant Magic. Allure je pro mě osobně vůně maloměstské paničky středního věku. :oops:

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Fleur  25.03.11 17:08

Vyjdu-li z výchozího zadání a jeho klíčových slov (drink, party, džíny, lodičky, malé černé, sexy, mladistvá), tak bych vyzkoušela vůně od Lolity Lempické .

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 25.03.11 17:22
Fleur píše:
Vyjdu-li z výchozího zadání a jeho klíčových slov (drink, party, džíny, lodičky, malé černé, sexy, mladistvá), tak bych vyzkoušela vůně od Lolity Lempické .

…souhlasím

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 25.03.11 17:43
shanin píše:
Já bych byla pro ten L´Instant Magic. Allure je pro mě osobně vůně maloměstské paničky středního věku. :oops:

No ono ho totiž nejčastěji tyhlety typy nosí :D Je to " schůdnej svůden sexy chanel" :D

Nepíšu to proto že by se mě osobně nelíbíl… A s magicem také nelze než souhlasit.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dadinka
Parfémová maniačka 521 příspěvků 25.03.11 17:54

Pro mě to je Chanel - No.5 :D

Na poličce 119 parfémů 8 miniatur 161 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 1430 parfémů

Fleur  25.03.11 17:56

Vzhledem k tomu, co Kimik uvádí jako dosud oblíbené vůně, by asi Chanel č. 5 nebyl trefou do černého. Ale samozřejmě „vůně ženy“ to je.

Dadinka
Parfémová maniačka 521 příspěvků 25.03.11 18:00

Co třeba něco od Chantal Thomass. :D

Na poličce 119 parfémů 8 miniatur 161 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 1430 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 25.03.11 19:14
Dadinka píše:
Co třeba něco od Chantal Thomass. :D

…taky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 25.03.11 19:29
Dadinka píše:
Pro mě to je Chanel - No.5 :D

ano ano ano :mrgreen:

a ešte môj tip - Allure Sensuelle ;)

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist