Vůně "životabudiče"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fleur  15.04.08 10:46

Máte nějaké vytipované vůně, které vás spolehlivě vyburcují k nadlidským pracovním výkonům? Nejde mi o manuální práci, ale potřebuji najít nějakou vůni, která by mi nedovolila usnout v pozdně nočních hodinách nad nedodělaným úkolem s hlavou potupně zabořenou do klávesnice zapnutého počítače. Dříve jsem používala různé bílé čaje (jako že podpoří moji koncentrovanost a kreativitu), ale čajíčky už prostě nestačí… Poraďte a podělte se o zkušenosti, prosím!

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.04.08 10:50

Asi se bude většina divit, ale pro mě je to Eternity. Ze začátku je tak ostrá, že kamarádka vždycky říká, že jí leptá sliznici :) Ale na mě tak nepůsobí, mám ji u sebe zaregistrovanou jako „živou“ vůni, která mě vždycky nakopne. Navíc se nádherně rozleží.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 15.04.08 10:59

Mě po ránu nakopne a rozebere Nil, v nočních hodinách jsem ho ještě nezkoušela

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Angelika
Učednice 72 příspěvků 15.04.08 11:05

Na me takhle vzdy zapusobi DKNY Be Delicious…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.04.08 11:07

Možná ještě DKNY for Women, to je panečku sprška…

Fleur  15.04.08 11:27
klubko píše:
Asi se bude většina divit, ale pro mě je to Eternity. Ze začátku je tak ostrá, že kamarádka vždycky říká, že jí leptá sliznici :) Ale na mě tak nepůsobí, mám ji u sebe zaregistrovanou jako „živou“ vůni, která mě vždycky nakopne. Navíc se nádherně rozleží.

Mám doma vzoreček, už ho běžím vyštrachat! Leptání sliznice, to zní slibně…

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.04.08 11:34
Fleur píše:
klubko píše:
Mám doma vzoreček, už ho běžím vyštrachat! Leptání sliznice, to zní slibně…

Kdyby byl vzoreček málo, můžu poslat odstřik :)

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 15.04.08 11:53

Mě probere Enjoy(J.Patou).

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 15.04.08 12:29

Já v takových případech roztopím aromalampu a naleju tam všechny možné citrusy a/nebo eukalyptus :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 15.04.08 12:34

Blush od M. Jacobse nebo Verbena od Y. Rochera - dva zaručené osvěžovače (resp. ten druhý se asi k jiným účelům ani moc nehodí), s menší účinností pak ještě Azzaro Orange Tonic.
Givenchy Extravagance a podobné „pecky“ by určitě taky zafungovaly, ale v popisovaném stavu by to asi skončilo migrénou.

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ivona
Učednice 191 příspěvků 15.04.08 12:43

Nil nebo Azzaro-Orange tonic (pripomina mi Crodino s ledem a pomerancem)

Na poličce 17 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 15.04.08 13:23

No tak, já v takových případech dám kafe a/nebo se jdu proběhnout kolem domu.
Taky pomáhá, a to doporučuji všem, falešné mojito. Do velkého džbánu dejte vylouhovat citróny, mátu ( v hypermarketech bežně k mání ), dolejte vodou a tonicem nebo jen vodou a mírně přislaďte hnědým cukrem. Když je mozek unavený, potřebuje glukózu, vodu a vit. C. Nezapomňte na led,. Tento nápoj mám v lednici v zimě v létě - nic jiného skoro nepiju a kdo to u mne vyzkouší je nadšený.
A pokud jse o parfémy, také se přimlouvám za Nil a DKNY. S Eternity naopak chodím spát. Pro mne je to jemňounce bylinková uklidňující vůnička…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.04.08 13:32
Kerze píše:
No tak, já v takových případech dám kafe a/nebo se jdu proběhnout kolem domu.
Taky pomáhá, a to doporučuji všem, falešné mojito. Do velkého džbánu dejte vylouhovat citróny, mátu ( v hypermarketech bežně k mání ), dolejte vodou a tonicem nebo jen vodou a mírně přislaďte hnědým cukrem. Když je mozek unavený, potřebuje glukózu, vodu a vit. C. Nezapomňte na led,. Tento nápoj mám v lednici v zimě v létě - nic jiného skoro nepiju a kdo to u mne vyzkouší je nadšený.
A pokud jse o parfémy, také se přimlouvám za Nil a DKNY. S Eternity naopak chodím spát. Pro mne je to jemňounce bylinková uklidňující vůnička…:)

Ano ano, bylinky… ty já tam miluju, hlavně ten měsíček :) Ale než se rozvoní, připadá mi opravdu trochu ostrá. Ne ale tak, aby mi leptala sliznici, jako kámošce, mně opravdu sedí

Fleur  15.04.08 14:30

Díky všem za rady! Eternity zatím voní příjemně (až moc!), Verveine od YR nachystána do zálohy, čerstvou mátu sice nemám, ale určitě se vyzásobím se pro příště. Teď jdu pro jistotu odpojit počítač od internetu, aby mě nelákalo odbíhat od práce na fórum… :) a =)

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 15.04.08 16:13

Na mě mají povzbuzující účinek trochu „štiplavé“ vůně- Pamplelune, Mandragore. Taky Nil a cokoliv s citronem (Citrus verbena, Eau de Hadrien, někdy Mugler cologne).

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist