Vůně značky Salvador Dalí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 12.03.10 12:49
Vůně značky Salvador Dalí

Co říkáte na tyto vůničky? Mně přijdoou pěkné, ale nevím jestli je to jen mnou, ale vůbec nedrží, za chvilinku jsou pryč :( Ale na druhou stranu jsou za docela fajn cenu.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Salvador Dalí

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 14.03.10 15:42

trochu se nabourám do tématu, abych nemusela zakládat další - co je toto za vůni? má to být Dalí, ale v databázi jsem podle obrázku nedohledala http://img18.allegroimg.pl/photos/orygi … /958951220

Jinak k tematu - držáky to sice nejsou, ale zase za tu cenu mi přijdou některé příjemné :)

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 14.03.10 15:44

Tarro - To bude It Is Love :wink: .

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 14.03.10 15:45

Ano.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 14.03.10 15:47

Díky…to byla rychlost :lol:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 17.03.10 20:01
lucil píše:
Co říkáte na tyto vůničky? Mně přijdoou pěkné, ale nevím jestli je to jen mnou, ale vůbec nedrží, za chvilinku jsou pryč :( Ale na druhou stranu jsou za docela fajn cenu.

Mně se líbí jen některé - ty, co nejsou moc ovocné. Jejch ovoce na sobě nesnesu. Bohužel ty, co se mi líbí, mají malou výdrž (škoda, že nedělají i verze EDP). Ty jejich hranaté flakony mi přišly ošklivé, ale teď, když si jeden prohlížím v reálu, se mi moc líbí.

Vede u mě Purplelight a pěkná je i Sea and Sun in Cadaques . Naopak Purplelips ne-e, to je kompot. Little Kiss a všechny odnože jsou docela pěkné, ale to co zbyde po 10 minutách je sotva postřehnutelná obyč vůně. Ostatní moc neznám.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 19.03.10 08:55
EvaKm píše:
lucil píše:

Mně se líbí jen některé - ty, co nejsou moc ovocné. Jejch ovoce na sobě nesnesu. Bohužel ty, co se mi líbí, mají malou výdrž (škoda, že nedělají i verze EDP). Ty jejich hranaté flakony mi přišly ošklivé, ale teď, když si jeden prohlížím v reálu, se mi moc líbí.

Vede u mě Purplelight a pěkná je i Sea and Sun in Cadaques . Naopak Purplelips ne-e, to je kompot. Little Kiss a všechny odnože jsou docela pěkné, ale to co zbyde po 10 minutách je sotva postřehnutelná obyč vůně. Ostatní moc neznám.

Tak to souhlasím, také se mi nejvíc líbí Purplelight a Sea a Sun, jen mě mrzí ta výdrž, za chvilku je vůbec necítím, ale zase jsou docela levné takže chci na doporučení zkusit ještě nějakou :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 19.03.10 09:02

Vůně této značky jdou zcela mimo mě. Měla jsem odstřik Purplelips Sensual a okamžitě šel o dům dál.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 19.03.10 09:10

Jsou to prostě nenáročné svěženky, většinou ovocenky. Možná v létě to ocením, že nejsou tak výrazné. Na druhou stranu ten šeřík v Purplelight je pěkně vyvedený :)

Co Laguna , zkoušel někdo? Já jen, jestli se mám namáhat, nebo je to zase lepivé ovoce?

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 19.03.10 11:52

Lagunu jsem měla a mám ještě odstřik. Lepivě ovocná není ani trochu. Ve mě naopak vyvolává skutečně dojem horkého dne u moře. Po ovoci je jen lehce nasládlá, v základu má krémovitý mošus, vanilka v ní není nijak sladká a celkově mi přijde zároveň i taková svěží. Prostě jak horký vítr od moře. Je trochu „plastiková“, ale to mě nevadí. Recenze v databázi perfektně sedí.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 19.03.10 12:16

Díky Tapuz, navnadilas mě :)

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 19.03.10 14:14

Od Dalího jsem měla jen Sea & Sun in Cadaquès a je to pěkná, svěží vůně. Víceméně vodní (trochu trpká) s nasládlým ovocem. Není to sice úplně můj typ, ale unosila jsem ji a nevadila mi. Na dovče v Itálii jsem si s ní voněla pareo a vlála za mnou příjemná svěží vůně :) . Na léto se mi zdála dost dobrá. Na podzim už takové kouzlo neměla..
Purple Lips jsem kdysi zkoušela a vůbec se mi nelíbila. Prostě moc fialová a umělá. Brr..
Purple Lights je o dost příjemnější.. Úvod je sice trochu zvláštní, ale po chvilce se rozleží do celkem hezké (převážně šeříkové) květinové vůně. Výdrž bude asi nic moc, ale 100 ml balení to jistí :mrgreen: . Myslím, že bych ji v pohodě unosila.
It Is Love - univerzální ovocenka. Neurazí/nenadchne.
Little Kiss Cherry jsem taky testovala, ale vůbec nezaujala a voněla hodně uměle.
Eau de Ruby Lips - svěží vůně, která nějakou složkou nesedla :? . Ani jsem ji chudinku nedotestovala.

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 22.03.10 19:49

Souhlasím s tím, že vůně nic nevydrží…aspoň na mě jsou teda za 5 minut pryč…jediná výjimka pro mě je It is love, která docela držela, ale zase mi nevoněla…

Na poličce 51 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 22.03.10 20:00

Dneska jsem na sobě měla Lagunu

a lepivá není ani trochu, je totiž spearmintová!

Na kůži vydržela 2h (to je myslím na svěženky takový průměr).
V létě bude fajn.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 22.03.10 22:48

Purplelips …veselá, hravá, fialová vůně, chyba jen, že ten základ není propracovaný
Purplelips Sensual …skořicově ambrová s trochou toho ovoce…příjemná, jen malinko lepí
Laguna …s tou jsem si nerozumněla, cítila jsem jen tu peprmintovou svěžest
Rubylips …asi nejhorší…pačuli s červeným ovocem, celé je to syntetické, jednotlivé složky nejdou rozeznat, to platí i o Laguně

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist