Vůně značky Salvador Dalí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 12.03.10 12:49
Vůně značky Salvador Dalí

Co říkáte na tyto vůničky? Mně přijdoou pěkné, ale nevím jestli je to jen mnou, ale vůbec nedrží, za chvilinku jsou pryč :( Ale na druhou stranu jsou za docela fajn cenu.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Salvador Dalí

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 14.03.10 15:42

trochu se nabourám do tématu, abych nemusela zakládat další - co je toto za vůni? má to být Dalí, ale v databázi jsem podle obrázku nedohledala http://img18.allegroimg.pl/photos/orygi … /958951220

Jinak k tematu - držáky to sice nejsou, ale zase za tu cenu mi přijdou některé příjemné :)

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5765 příspěvků 14.03.10 15:44

Tarro - To bude It Is Love :wink: .

Na poličce 57 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 14.03.10 15:45

Ano.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 14.03.10 15:47

Díky…to byla rychlost :lol:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 17.03.10 20:01
lucil píše:
Co říkáte na tyto vůničky? Mně přijdoou pěkné, ale nevím jestli je to jen mnou, ale vůbec nedrží, za chvilinku jsou pryč :( Ale na druhou stranu jsou za docela fajn cenu.

Mně se líbí jen některé - ty, co nejsou moc ovocné. Jejch ovoce na sobě nesnesu. Bohužel ty, co se mi líbí, mají malou výdrž (škoda, že nedělají i verze EDP). Ty jejich hranaté flakony mi přišly ošklivé, ale teď, když si jeden prohlížím v reálu, se mi moc líbí.

Vede u mě Purplelight a pěkná je i Sea and Sun in Cadaques . Naopak Purplelips ne-e, to je kompot. Little Kiss a všechny odnože jsou docela pěkné, ale to co zbyde po 10 minutách je sotva postřehnutelná obyč vůně. Ostatní moc neznám.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 19.03.10 08:55
EvaKm píše:
lucil píše:

Mně se líbí jen některé - ty, co nejsou moc ovocné. Jejch ovoce na sobě nesnesu. Bohužel ty, co se mi líbí, mají malou výdrž (škoda, že nedělají i verze EDP). Ty jejich hranaté flakony mi přišly ošklivé, ale teď, když si jeden prohlížím v reálu, se mi moc líbí.

Vede u mě Purplelight a pěkná je i Sea and Sun in Cadaques . Naopak Purplelips ne-e, to je kompot. Little Kiss a všechny odnože jsou docela pěkné, ale to co zbyde po 10 minutách je sotva postřehnutelná obyč vůně. Ostatní moc neznám.

Tak to souhlasím, také se mi nejvíc líbí Purplelight a Sea a Sun, jen mě mrzí ta výdrž, za chvilku je vůbec necítím, ale zase jsou docela levné takže chci na doporučení zkusit ještě nějakou :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 19.03.10 09:02

Vůně této značky jdou zcela mimo mě. Měla jsem odstřik Purplelips Sensual a okamžitě šel o dům dál.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 19.03.10 09:10

Jsou to prostě nenáročné svěženky, většinou ovocenky. Možná v létě to ocením, že nejsou tak výrazné. Na druhou stranu ten šeřík v Purplelight je pěkně vyvedený :)

Co Laguna , zkoušel někdo? Já jen, jestli se mám namáhat, nebo je to zase lepivé ovoce?

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4618 příspěvků 19.03.10 11:52

Lagunu jsem měla a mám ještě odstřik. Lepivě ovocná není ani trochu. Ve mě naopak vyvolává skutečně dojem horkého dne u moře. Po ovoci je jen lehce nasládlá, v základu má krémovitý mošus, vanilka v ní není nijak sladká a celkově mi přijde zároveň i taková svěží. Prostě jak horký vítr od moře. Je trochu „plastiková“, ale to mě nevadí. Recenze v databázi perfektně sedí.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 19.03.10 12:16

Díky Tapuz, navnadilas mě :)

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5765 příspěvků 19.03.10 14:14

Od Dalího jsem měla jen Sea & Sun in Cadaquès a je to pěkná, svěží vůně. Víceméně vodní (trochu trpká) s nasládlým ovocem. Není to sice úplně můj typ, ale unosila jsem ji a nevadila mi. Na dovče v Itálii jsem si s ní voněla pareo a vlála za mnou příjemná svěží vůně :) . Na léto se mi zdála dost dobrá. Na podzim už takové kouzlo neměla..
Purple Lips jsem kdysi zkoušela a vůbec se mi nelíbila. Prostě moc fialová a umělá. Brr..
Purple Lights je o dost příjemnější.. Úvod je sice trochu zvláštní, ale po chvilce se rozleží do celkem hezké (převážně šeříkové) květinové vůně. Výdrž bude asi nic moc, ale 100 ml balení to jistí :mrgreen: . Myslím, že bych ji v pohodě unosila.
It Is Love - univerzální ovocenka. Neurazí/nenadchne.
Little Kiss Cherry jsem taky testovala, ale vůbec nezaujala a voněla hodně uměle.
Eau de Ruby Lips - svěží vůně, která nějakou složkou nesedla :? . Ani jsem ji chudinku nedotestovala.

Na poličce 57 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 22.03.10 19:49

Souhlasím s tím, že vůně nic nevydrží…aspoň na mě jsou teda za 5 minut pryč…jediná výjimka pro mě je It is love, která docela držela, ale zase mi nevoněla…

Na poličce 51 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 22.03.10 20:00

Dneska jsem na sobě měla Lagunu

a lepivá není ani trochu, je totiž spearmintová!

Na kůži vydržela 2h (to je myslím na svěženky takový průměr).
V létě bude fajn.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 22.03.10 22:48

Purplelips …veselá, hravá, fialová vůně, chyba jen, že ten základ není propracovaný
Purplelips Sensual …skořicově ambrová s trochou toho ovoce…příjemná, jen malinko lepí
Laguna …s tou jsem si nerozumněla, cítila jsem jen tu peprmintovou svěžest
Rubylips …asi nejhorší…pačuli s červeným ovocem, celé je to syntetické, jednotlivé složky nejdou rozeznat, to platí i o Laguně

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 130 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist