Vy, co pracujete v nemocnici, ÚSP, čím se voníte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 23.01.13 15:50
Vy, co pracujete v nemocnici, ÚSP, čím se voníte?

S ohledem na to, že lidem okolo vás není dobře a přitom „potřebujete“ být navoněné a neobtěžovat? Voníte se vůbec s ohledem na to, že člověk přijde do kontaktu opravdu s čímkoliv nevábným? Já si takhle zprotivila už jednu vůni, když se s ní navoním, tak mi v paměti vyvstane přímo konkrétní situace, co tehdy byla.

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

rakuc
Učednice 114 příspěvků 23.01.13 21:37

Já myslím, že voňavý personál rozhodně neublíží ani tomu, komu zrovna není moc dobře. Právě naopak, spousta pacientů aspoň na chvíli přijde na jiné myšlenky.
Kdysi dávno jsem často používala do práce Coty Chupa Chups Lovetrap - Divine Paradise. Mnohokrát jsem musela prozradit název TÉ NÁDHERNÉ VŮNĚ, někdy po mně dokonce chtěli ukázat flakón. A na chvíli měli úplně jiné( myslím, že příjemné )starosti. A nedávno mě na pokoji pochválili tři dědouškové, čím že to tak krásně voním. Nevím ale, jestli si název Chanel Coco Mademoiselle zapamatovali alespoň na pět minut. Ale o to vůbec nejde. Pár vteřin úsměvu na jejich tvářích a pocit, že to jsou ještě stále chlapi,co dokáží složit kompliment ženám, stál za to. Takže já se rozhodně budu dál vonět, možná trochu zmírním to, co nikomu nevoní. :P

Na poličce 42 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 94 vzorků V tužebníku 4 parfémy

nausi
Nevyléčitelná závislačka 1120 příspěvků 24.01.13 18:46

Největší úspěch měl Angel.. :) :) teď nosím různě, nejradši Love in Paris, Bvlgari notte.. a těším se, až si do práce vemu Addict.. :lol: :mrgreen:
Je spousta smradlavého personálu, takže torcha kvalitní vůně nikoho nezabije..

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

holka hnědooká
sv. Parfema z Kecálburgu 2417 příspěvků 24.01.13 18:49

.

Příspěvek upraven 20.07.14 v 18:15

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

nausi
Nevyléčitelná závislačka 1120 příspěvků 24.01.13 18:51

Fakt..asi před 3 roky. měl úspěch. jenže dávka- 1 střik na den..Poznám Angel na komkoliv na 100 honů, na každém je cítit jinak.
Ale neboj, už nikdy. ;)

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 24.01.13 22:29

me byl v nemocnici pochvalenej Coromandel, jako jedina z vuni co jsem tam na sobe kdy mela :D
No a jedna pacientka mi rikala ze je rada ze ji mam na starost ja, a ne ta druha smradlava.. (zrejme pouzivajici nejakou napodobeninu s umelym ocaskem, me se to taky vubec nelibilo, a vonela se tim strasne silne)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 25.01.13 08:43

Já jsem se do domova důchodců voněla vším možným, co doma mám, ale na noční jsem si brala vždycky ty nejvýraznější vůně - Addict, Angel, Lolita L apod. Potřebovala jsem být čilá a bdělá a tohle mě tak nějak nakopávalo. Je ale pravda, že tyhle vůně budu mít navždy už spojený s touhle konkrétní prací, vybavujou se mi konkrétní stařečkové a konkrétní situace.

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 21.06.13 06:08

Do práce nosím naprosto vše, co na poličce mám, a nikdo si dosud nestěžoval. Děti jsou k mým vůním tolerantní a nebojí se i pochválit.
Nutno podotknout, že trpím občas já, když na sebe nastříkají litry svých Axů a podobných rádoby vůní. Především kluci neznají míru.

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Smajlík :-)
Učednice 199 příspěvků 21.06.13 16:03

Jak byly teď chladnější dny, jsem dostala chuť na Addict a pacientka mi říká „sestři, vy vždy krásně voníte, ale tato vůně mi dělá táák dobře“, a docela dost nemocná paní. Tak si myslím, že i nemocní mají chuť cítit něco pěkného, kolem sebe. A já Addict stříkám jeden střik, jinak bych sama sebe zabila :), takže to bude nejspíš příjemné. Jinak teď ve vedru používám, Chloé Eau de Fleurs Capucine, moc příjemná záležitost, holky vždy nasávají, Moschino Funny!, Burberry Weekend for Women, Chloé Eau Florale, Van Cleef & Arpels Oriens a dnes na noční se chystám na Dolce & Gabbana Pour Femme, teď jí zrovna mám na sobě a teplo jí sluší.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 26 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Jana Augustinová
Nováček 21 příspěvků 22.08.13 22:18
parfém do práce v nemocnici

Ačkoliv mám víc parfémů,nosím v ordinaci nejraději Percive od Avonu. Je svěží,a hodně ženský.A hlavně neobtěžuje.

Na poličce 15 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1sarkulka
Učednice 140 příspěvků 17.12.13 21:56

Nosím právě to, na co mám náladu. Je to spíš o umírněné aplikaci než o konkrétní vůni. Nebojím se vzít si Angela nebo některého Lutense nebo Toma Forda… :D

Na poličce 59 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 61 parfémů

ijáček  18.12.13 01:42

Byla jsem na rentgenu zubů, tudíž jsem se dostala do úzkého kontaktu s laborantkou - Dune - paráda. Taky jsem ji pořádně pochválila a jakou měla radost!

Lavandine
Znalkyně 329 příspěvků 31.01.14 23:21

@Jana Augustinová Souhlasím, vůně od Avonu většinou nemusím, ale Perceive se vymyká (nosí ho občas kolegyně v práci a nejdřív jsem vůbec nechtěla věřit, že je od Avonu, je to velmi příjemná vůně).

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 5 vzorků V tužebníku 6 parfémů

LavenderMouse
Parfémová maniačka 614 příspěvků 10.03.15 19:19

Vzhledem k tomu, že moje polička zrovna svěžími parfémy neoplývá, nosím do práce vše, vyhýbám se pouze Jil Sander Sun, nějak mi do „doktorského“ prostředí nepasuje…

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

LavenderMouse
Parfémová maniačka 614 příspěvků 10.03.15 19:30

A ještě bych si nevzala Cašmir od Choparda, při neopatrné aplikaci by mohl obtěžovat nejen pacienty, ale i mě, navíc mám tuto vůni vyhrazenou na večer nebo na společenské události.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist