Výber správnej žehličky na vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

danielle1
Nováček 7 příspěvků 15.09.14 15:15
výber správnej žehličky na vlasy

pekný deň :)

dlhé roky som sa vyhýbala žehleniu vlasov, jednak preto že vlasy som mala celkovo suchšie a hlavne preto že efekt žehlenia bol ešte viac suché vlasy, hrubé, objemné, ešte horšie ako keď som ich nechala v prirodzenom stave ( svoje vlasy mám hrubé a husté), zmena však nastala u kaderníčky ktorá keď mi vyžehlila vlasy boli uhladene , jemné na dotyk , hebké a hlavne aj na 3 deň rovné,,,

preto by som sa chcela poradiŤ ohľadom kúpy žehličky, hľadám žehličku ktorá čo najmenej ničí vlasy a zároveň vlasy vyrovná a uhladí, pozerala som sa a našla som viaceré typy : titánova, keramická, keramická s prímesou touléno a teflónu, ako aj naparovacie
Chcela by som sa opýtať či máte skúsenosť ktorá z daných typov je najšetrnejšie a perfektne vlasy uhladí.
Zároveň by ma zaujímalo aký je rozdiel v cenových kategóriách napr. keramická žehlička sa predáva za 20 eur , rovnako iná keramická žehlička za 70 eur. Aký je potom v tom rozdiel.
A zároveň som sa chcela opýtať či nemá niekto skúsenosť so žehličkami GHD , cenovo vychádzajú okol 150 eur či ozaj je niečo na nich výýnimočné oproti lacnejším žehličkám.

Ďakujem skúsenejším za pomoc :)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

blebleska
sv. Parfema z Kecálburgu 2159 příspěvků 16.09.14 12:39

Ahoj, za me bych ti urcite doporucila znacky Remington a Rowenta. A s cenou od 1000,– Kc. Od teto ceny urcite sezenes kvalitni zehlicku, zkus si precist recenze a porovnat. Urcite bych nekupovala nejaky sunt za 300,– Kc co nici vlasy, urcite neni na skodu zainvestovat ;-) …

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 177 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Arome maky
Parfémová maniačka 787 příspěvků 06.12.15 14:55

můžete doporučit nějakou žehličku na vlasy na žehlení i vlny? Mám rovné dlouhé vlasy takže zkušenost se žehlením nemám žádnou a jde mi asi spíš o to zvlnění vlasů pomocí žehličky.

mám vyhlédnutou Rowentu Respectissim Liss & Curl SF7640D0 tak pokud s ní máte někdo zkušenost budu ráda za recenze.

Na poličce 40 parfémů 23 miniatur 35 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Víla, nebo princezna? Svatební účesy z dlouhých vlasů

Necháváte si narůst vlasy právě kvůli svatebnímu účesu? Tak ať to stojí za to! Teď už si jen vyberte, jestli chcete být za přirozenou vílu, nebo za okázalou princeznu s komplikovaně vyčesanými vlasy.

Celý článek »
TOPlist