Výber správnej žehličky na vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

danielle1
Nováček 7 příspěvků 15.09.14 15:15
výber správnej žehličky na vlasy

pekný deň :)

dlhé roky som sa vyhýbala žehleniu vlasov, jednak preto že vlasy som mala celkovo suchšie a hlavne preto že efekt žehlenia bol ešte viac suché vlasy, hrubé, objemné, ešte horšie ako keď som ich nechala v prirodzenom stave ( svoje vlasy mám hrubé a husté), zmena však nastala u kaderníčky ktorá keď mi vyžehlila vlasy boli uhladene , jemné na dotyk , hebké a hlavne aj na 3 deň rovné,,,

preto by som sa chcela poradiŤ ohľadom kúpy žehličky, hľadám žehličku ktorá čo najmenej ničí vlasy a zároveň vlasy vyrovná a uhladí, pozerala som sa a našla som viaceré typy : titánova, keramická, keramická s prímesou touléno a teflónu, ako aj naparovacie
Chcela by som sa opýtať či máte skúsenosť ktorá z daných typov je najšetrnejšie a perfektne vlasy uhladí.
Zároveň by ma zaujímalo aký je rozdiel v cenových kategóriách napr. keramická žehlička sa predáva za 20 eur , rovnako iná keramická žehlička za 70 eur. Aký je potom v tom rozdiel.
A zároveň som sa chcela opýtať či nemá niekto skúsenosť so žehličkami GHD , cenovo vychádzajú okol 150 eur či ozaj je niečo na nich výýnimočné oproti lacnejším žehličkám.

Ďakujem skúsenejším za pomoc :)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

blebleska
sv. Parfema z Kecálburgu 2146 příspěvků 16.09.14 12:39

Ahoj, za me bych ti urcite doporucila znacky Remington a Rowenta. A s cenou od 1000,– Kc. Od teto ceny urcite sezenes kvalitni zehlicku, zkus si precist recenze a porovnat. Urcite bych nekupovala nejaky sunt za 300,– Kc co nici vlasy, urcite neni na skodu zainvestovat ;-) …

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 177 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome maky
Parfémová maniačka 780 příspěvků 06.12.15 14:55

můžete doporučit nějakou žehličku na vlasy na žehlení i vlny? Mám rovné dlouhé vlasy takže zkušenost se žehlením nemám žádnou a jde mi asi spíš o to zvlnění vlasů pomocí žehličky.

mám vyhlédnutou Rowentu Respectissim Liss & Curl SF7640D0 tak pokud s ní máte někdo zkušenost budu ráda za recenze.

Na poličce 39 parfémů 23 miniatur 35 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist