Vyber z troch parfemov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sely1
Nováček 7 příspěvků 10.12.14 10:36
vyber z troch parfemov

ahojte,velmi by som chcela vybrat mame parfem-mam 3 typy-hugo boss ma vie,bottega veneta knot a my burberry. Citala som tu na ne recenzie aj som ich skusala osobne,ale nejak si neviem rady. Ten hugo boss mi vonal pekne ale nejak sa mi zda ze je vhodnejsi pre mladsie zeny a na leto a ta bottega ma nejak zaskocila-pri pricuchnuti ku flakonu som citila velmi silny az pansky kolinsky naznak-to bude asi tym pizmom v zaklade na papieriku mi ale vonal uplne inac kvetinovo,ale asi to aj tak bude patrit do silnejsich voni,v tej burberry mi celkom vadila ta frezia,mama nema na parfemy skoro vobec vyhraneny vkus stale ich strieda velmi sa jej ale pacil na posledy chloe love story.poradite?vda­ka

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2645 příspěvků 10.12.14 12:59

No, záleží, co se ti líbí, pro mě by to byla asi vůně My Burberry.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 27 parfémů

vanity
Parfémová maniačka 870 příspěvků 11.12.14 19:35

@sely1 Ak už vieš,čo sa jej páči a sama sa vyjadrila, Tvoje 3 tipy na darček sú asi nepodstatné.

Na poličce 19 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 11.12.14 19:45

k chloe love story je nejvíce podobná my burberry, i když je to taková vzdálená podoba, rozhodně nejsou stejné samozřejmě :D mě se my burberry líbí a dávala jsem svojí kamarádce zkoušet některé své parfémy a taky vybrala, že my burberry se ji líbí skoro nejvíc ze všech takže myslím, že bude docela líbivá, ale pokud se jí líbí Love story, tak proč nekoupíš rovnou tu?

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist