Vyberáte si parfem podla obalu ?:)

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SunnytheSummer
Učednice 181 příspěvků 24.12.13 22:00
Vyberáte si parfem podla obalu ?:)

Ahojte, prezrela som si svoj túžobníka taktiež svoju aktuálnu poličku a zisťujem, že v nej nemám zaradený žiadny parfem, ktorého obal by bol podla môjho vkusu :) Čo sa toho týka, mám pocit, že uprednostňujem akýsi retro minimalismus…len zatiaľ som bohužiaľ nedokázala sklbiť pekný flakon s peknou vôňou :) Čo sa týka vône- na leto mám rada najmä akvatické tóny, ovocie hlavne pomaranč,hruška, bergamot, na zimu mám rada kvetinovo pudrové vône, mierne orientálne ( Trussardi My name, Lancome Miracle)- oba majú pre mňa otrasné flakony, páčia sami aj drevité a korenisté vône, tie sú pre mňa sexy. a Flakóny niečo napr ako Byredo, DG „číslovú“ kolekciu, teda najkrajšie považujem prizračné tekutiny v nádobách, ktoré mi evokujú staré časy, starú poličku vo výrobni parfemov, kde sa jednotlivé lahvičky s obsahom rozlišovali iba nálepkami s popisom :) Poradíte niečo ? a Vôbec máte takúto úchylku aj vy ?:)

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 18 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 24.12.13 23:35

Obal parfému u mě hraje hodně velkou roli při výběru. Jsem zatížená převážně na tzv. zelené vůně a obal čím je jednodušší, tím je pro mne krásnější.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

ijáček  25.12.13 03:31

Obal hraje roli, třeba Shalimar mám nejradši v nožičkové verzi. Nicméně, vždycky musím parfém vyzkoušet. Moc hezký flakon má Beyond Paradise, ale bohužel ji nemůžu ani cítit. Na druhé straně mám ráda Premier Jour, ale flakon se mi vůbec nelíbí.

qanik
Znalkyně 326 příspěvků 25.12.13 10:43

V mojom prípade hrá obal rolu len vtedy, keď si chcem v kamennej parfumérii vyskúšať vôňu ktorú ešte nepoznám - skúšam tú ktorá mi „padne do oka“. Inak sa mi na poličke hromadia rôzne tvary flakónov, oblé aj hranaté. Obyčajne to však býva tak, že vôňa v nádhernom flakóne (motýľové Goutalky, Shalimar) ma neosloví tak ako vôňa v klasickom hranatom a zdanlivo obyčajnom obale (Coco, Tardes, zn. Byredo a hlavne Amouage :srdce: ).

Na poličce 8 parfémů 8 miniatur 9 odstřiků 63 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 25.12.13 10:45

Vůně si nevybírám podle obalu, nýbrž výhradně podle obsahu.
A pokud obal je navíc i potěchou pro oko, tak to beru jako bonus…

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25875 příspěvků 25.12.13 11:24

Ne. Podle obalu nevybírám. Oblíbené flakóny mám minimalistickými i zdobnějšími a je příjemné, když obal souzní z obsahem, ráda ho beru do ruky atd., ale pořád „hraje“ jen vedlejší roli.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 25.12.13 11:45

Mám to jako jerry a domenica,důležitý je pro mě obsah,obal hraje vedlejší roli,ovšem pokud je krásná vůně v krásném flakonu,jsem jen ráda.

barbucha  25.12.13 11:58

A důkazem budiž naše porcování, kde se o nějaké kráse flakonu věru hovořit nedá - a přece je o „medvědy“ poměrně zájem :lol:

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3045 příspěvků 25.12.13 12:36

Parfém vybírám dle vůně a ne dle flakonku, ale když je opravdu nehezký, tak mě odradí i od vyzkoušení vůně. Třeba se mi nelíbí LOVERDOSE od Diesel, tak vyloženě ošklivé např. od Nicky Minaj, ale ty se v obchodě nevyskytují. Ale i kdyby vyskytovaly, tak toto se mi brát do ruky nechce a ani takový flakon nechci vlastnit. Nejvíc miluju flakony Chanel, v jednoduchosti (a eleganci) je krása :srdce:

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 25.12.13 13:29
@jerry píše:
Vůně si nevybírám podle obalu, nýbrž výhradně podle obsahu.
A pokud obal je navíc i potěchou pro oko, tak to beru jako bonus…

Mám to úplně stejně, ale pokud vidím něco takového, vůbec to do ruky nevezmu.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3045 příspěvků 25.12.13 13:49

@naja1

Ano, to je další exemplář, který mě spolehlivě odradí a ani nezkouším. :mrgreen:

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 25.12.13 13:58

@naja1 @Verda2 A mě právě vždycky láká zjistit,co v takové hrůze může být za zázrak.Ten se ale málokdy koná. :mrgreen:

dusty  25.12.13 14:56

@paty Zázraky by sa predávali aj julinách. 8)
Ja mám rada jednoduché flakóny, najlepšie hranaté. Krásny je Ambre Gris, oba moje Lutensy, ale milujem aj provokatívny Eden - flakónovo je to to najlepšie z 90-tych rokov, ak nerátam luxusné verzie od Lalique.
Dokonalosť sama osebe je 24 Faubourgh, moja top - nielenže fantastická kompozícia, ale to prehnuté sklo s vypieskovanou akože Hermes šatkou vo vánku - ojojoj. :srdce: Čím sa dostávam k téme, že bude treba doplniť edt. :jazyk:

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 26.12.13 10:51

Ne, vůně si zásadně vybírám podle obsahu, obal je až ta poslední věc. Flakón od Myrrhiadu už mám na poličce docela dlouho, zimu si bez něj neumím představit, ale ten design flakonu mě i po takto dlouhé době pořád míjí.

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Červánek
sv. Parfema z Kecálburgu 5387 příspěvků 26.12.13 11:42

Vůně si podle obalu nevybírám, zajímá mě obsah. Mám však zkušenost, že nejkrásnější vůně jsou v nenápadných obalech sekundárních, tedy těch svrchních, kdy vzácná voňavá tekutina je uchovávána v kvalitním primárním obalu tedy skle.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist