Vybíráte obchody pouze podle ceny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 04.04.09 19:03
Vybíráte obchody pouze podle ceny?

Zajímalo by mě, čím se řídíte při nakupování parfémů. Jdete zásadně po nejnižší ceně, nebo si ze dvou obchodů vyberete ten dražší, pokud máte důvod? Např. už s ním máte zkušenosti, víte, že mají dobrý servis, jste rády věrné „svým“ obchodům atd. (Pro zajímavost uveďte, jak jste na tom finančně - tj. jestli vyděláváte, nebo musíte šetřit - studentky, matky na MD apod.)

Za sebe řeknu, že mám své oblíbené obchody, které projdu jako první, teprve potom prohledám i ty ostatní a pokud nenarazím na výrazný cenový rozdíl, koupím radši v těch osvědčených, i když jsou o trochu dražší. Rozhodující je pro mě hlavně servis - jak rychle pošlou a jak mě v průběhu vyřizování objednávky informují.
(edit: Zapomněla jsem dodat, že vydělávám a jsem zatím bez dětí a jiných větších výdajů, takže nějaká stovka sem nebo tam není tak důležitá.)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 04.04.09 19:07

Jsem studentka a téměř výhradně nakupuji na ebay. I na obyčejnou vůni nabízím třeba měsíc dokud ji nevyhraji za slušnou cenu. Z českých e-obchodů objednávám velmi zřídka, když už tak buď el-nino nebo diamant, to jsou pro mě dobré osvědčené obchody, i kdyby měli cenu o něco málo vyšší než neznámý obchod, raději objednám tam…

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 04.04.09 19:18

Zdá se, že jsem u recenze KL Femme přispěla k založení tématu :lol: :lol: :lol:

U každého zboží si zjišťuji nejdříve cenu. Kde a za kolik. Někdy se mi stává, že některé známější e-obchody nabízí 30 ml parfému za 1200 Kč a jinde seženu 50 ml parfému za 700-800 Kč, případně ten samý obsah 30 ml za 600 Kč (pro šťouraly 8) - to je jen příklad).
Když píši „jinde“, myslím tím e-obchody, s kterými už mám zkušenost, jsou spolehlivé a vždy dobrý servis. Takže nakoupím tam - lepší cena + dobré služby = moje spokojenost. :banana:
U neověřených obchodů nenakupuji, i kdyby byly sebelevnější. Radši počkám na doporučení některé z nakupujících ve fóru „Hodnocení obchodů“.

P.S. Samozřejmě pro někoho rozdíl 400 Kč nehraje roli, ale já jsem teď na MD a bez příjmu.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

Uživatel je onlineVera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 04.04.09 19:27

Tak já se musím přiznat, že jsem kaskadér, když mě zaujme cena, zkusím i nezmáný obchod, jen u jednoho e-shopu jsem se řídila varováním tady na fóru a vynechala ho. Trošku mi tu moji důvěru teď nabourává možnost platit přes internetbanking, poté, co jsem se zde dověděla, že holky nemají ani zboží ani peníze a majitel dělá mrtvého brouka :(

Myslím si, že hodnocení obchodů v rozhodování hodně pomáhá!

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 04.04.09 19:53

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 04.04.09 20:05

Někdy mě při výběru ovlivní dostupnost vzorků - v nabídce má obchod vzorky, ale jen při objednávce něčeho většího. Takže i když je to „větší“ trochu dražší než jinde (ale ne zase o moc), objednám ho tam a přidám si do košíku ty vzorečky.

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 04.04.09 21:42

Při výběru koukám především na cenu a cenu dopravného, jelikož jsem na mateřské dovolené a každá koruna dobrá a také koukám na to, jakou úroveň mají webové stránky obchodu. Pokud se mi zdají odfláknuté, tak raději zabrousím jinam. Nakonec stejně objednám v zahraničním již pro mne osvědčeném internetovém obchodě. Sice neposílají vzorky, ale ceny jsou o několik set levnější a dodání od objednání do týdne.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome štěkanátek
Učednice 114 příspěvků 06.04.09 12:45

Já mám svůj osvědčený postup-když po něčem toužím, nejdříve se podívám tady, jestli někdo nenabízí k odprodeji, pak projedu svoje oblíbené intern.obchody, a kouknu,pokud mám kolem cestu i do kamenek. Pokud se mi nabízená cena zdá vysoká, hledám na internetu, dám srovnat od nejlevnějšího. Poté zjišťuji cenu poštovného /od 100,– nahoru –nenakupuji zde/, provedení int. stránek /nejsem hloupá, ale některé e-shopy jsou složité i na mě/, zjišťuji rychlost a způsob dodání, možnosti platby-ráda platím předem převodem, tedy u těch seriozních, pokud obchod nabízí pouze možnost platit předem-rychle utíkám. No, a když tímhle sítem všechny projdou a já si vyberu, opět jdu sem na forum a mrknu na hodnocení obchodu.
Když jsem normálně vydělávala,tak jsem raději kupovala v dražších, ale osvědčených,vzhle­dem k mému výdělku nehrálo roli i rozdíl několika set, teď mám měsíc do porodu, penízky začínají chybět, takže dávám přednost spíš nízké ceně a také likviduji staré zásoby.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineVera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 06.04.09 13:25

Štěkanátku, gratuluji, ani nevím, že už se miminko narodilo, moc gratuluji a přeji hodně štěstí :heart: :heart: pochlub se, holčička nebo chlapeček :?:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 06.04.09 13:26

Já čtu měsíc do porodu, ne po porodu… :D

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Uživatel je onlineVera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 06.04.09 13:29

:oops: no potěš, švagrová učí prvňáčky, budu si muset pod jejím vedením zopakovat písmenka :roll:

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 06.04.09 16:56

Taky se, co se týče parfémů, hlásím k nejnižší ceně.

U hadříků a bot je to trochu jinak - to bych asi zešílala obíhat všechny butiky a obchody jen v okolí Václaváku.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 06.04.09 21:01

Když je to možné, dávám přednost nákupu na oficiálním eshopu výrobce té které značky…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 06.04.09 21:17
Kerze píše:
Když je to možné, dávám přednost nákupu na oficiálním eshopu výrobce té které značky…

to ale trochu leze do penez ne? :D

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 06.04.09 22:13

Pro mě rozhoduje cena, spolehlivost a rychlost, což splňují asi tři weby, kde objednávám pořád dokola. Jinam už se nedívám.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist