Vydání doporučeného balíčku po předložení potvrzení OP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 19.05.10 17:14
Vydání doporučeného balíčku po předložení potvrzení OP

Ahojky, potřebovala bych poradit. Včera jsem zjistila, že mám prošlou občanku, tak jsem si byla vyřídit dnes novou a dostala jsem lísteček o potvrzení OP. Pas nemám.
Nevíte, jak to chodí na poště, když mi má přijít doporučený balíček, jestli mi jej vystaví po předložení toho potvrzení? Bude jim to stačit? :conf: A nebo budu muset čekat, až mi vystaví novou, a lhůta vyzvednutí balíčku projde :? Předem díky za rady! :wink:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 19.05.10 17:18
kosmetika0 píše:
Ahojky, potřebovala bych poradit. Včera jsem zjistila, že mám prošlou občanku, tak jsem si byla vyřídit dnes novou a dostala jsem lísteček o potvrzení OP. Pas nemám.
Nevíte, jak to chodí na poště, když mi má přijít doporučený balíček, jestli mi jej vystaví po předložení toho potvrzení? Bude jim to stačit? :conf: A nebo budu muset čekat, až mi vystaví novou, a lhůta vyzvednutí balíčku projde :? Předem díky za rady! :wink:

Samozřejmě, to potvrzení stačí. Nahrazuje OP po dobu, než Ti vystaví novou…

Na poličce 86 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 19.05.10 17:43

Tak potvrzení ti stačit nebude a pokud nemáš OP stačí řidičák jako průkaz totožnosti.

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 19.05.10 17:45
Gita píše:
kosmetika0 píše:
Samozřejmě, to potvrzení stačí. Nahrazuje OP po dobu, než Ti vystaví novou…

Teoreticky ano, ale pokud budeš mít smůlu, tak ženská za přepážkou bude tvrdit, že na potvrzení není fotka :wink:. A smůla :mrgreen:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 19.05.10 17:49
jitka006 píše:
Tak potvrzení ti stačit nebude a pokud nemáš OP stačí řidičák jako průkaz totožnosti.

Stačit bude. Kdo nemá pas ani řidičský průkaz, tak se na poště prokazuje rodným listem? K tomu potvrzení zůstává i původní OP, tak toto stačí.

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 19.05.10 17:53

Tak to jsem zvědavá, co po mě budou teda chtít :shock: No rodný list, ten mám nejspíš někde ještě u rodičů doma :conf:

Ptala jsem se ženské na úřadě, ale taky nevěděla, jestli to potvrzení bude stačit, a to je úřednice :?

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 19.05.10 17:56

Na hlavní poště v Brně u výdejového okénka loni viselo upozornění (možná tam ještě visí,už tam nechodím), že potvrzení nestačí . Musíte mít občanku nebo pas. Není vyloučené, že to někde na to potvrzení vydají, ale jestli ne, tak na to buďte psychicky připravené.

Ale bylo to v článku ohledně ztracených/ukra­dených dokladů. Pokud máte prošlý OP u sebe, tak by to snad stačit mohlo.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 19.05.10 18:01
shanin píše:
Na hlavní poště v Brně u výdejového okénka loni viselo upozornění (možná tam ještě visí,už tam nechodím), že potvrzení nestačí . Musíte mít občanku nebo pas. Není vyloučené, že to někde na to potvrzení vydají, ale jestli ne, tak na to buďte psychicky připravené.

Když má starou OP a k tomu výše zmíněné potvrzení, tak to nestačí? No to snad ne :conf:

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 19.05.10 18:02

Prošlé OP mi vzali u přepášky :cry: Mám pouze ten duplikát :? Že já si tu OP líp nehlídala, kdy má konec platnosti :bang:

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 19.05.10 18:07
kosmetika0 píše:
Prošlé OP mi vzali u přepášky :cry: Mám pouze ten duplikát :? Že já si tu OP líp nehlídala, kdy má konec platnosti :bang:

No, tak to je špatné. Měla jsem za to, že starý OP Správa agend ponechává majiteli, spolu s potvrzením…

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 19.05.10 19:41

Holky, a nevíte, jestli by mi předali na poště balíček, který bych nechala poslat na přítele, a měla od něj plnou moc? Šlo by to tak? Jelkož budu bez OP cca měsíc, tak pro další obchůdky to potřebuju nějak dořešit :oops:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 19.05.10 19:45
kosmetika0 píše:
Holky, a nevíte, jestli by mi předali na poště balíček, který bych nechala poslat na přítele, a měla od něj plnou moc? Šlo by to tak? Jelkož budu bez OP cca měsíc, tak pro další obchůdky to potřebuju nějak dořešit :oops:

Plná moc (i kdybys ji měla s úředně ověřeným pospisem) České poště nestačí. Akceptují výhradně tzv. průkaz zmocněnce (vystaví příteli nebo komukoliv jinému za 50,–).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

barbucha  19.05.10 19:53

Co to je?! Stát ve státě?!

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 19.05.10 19:54

loni na podzim jsem byla na poště svědkem, že potvrzení opravdu nestačilo, chtěli OP nebo pas, letos přibyl ještě řidičák…zbývá nechat si ho doručit na adresu, zvláštní, že cizím sousedům ho klidně vydají, to mi hlava nebere :roll: kocourkov hadra

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 19.05.10 20:02

Jsem se právě chtěla podivit, jak je možné, že při doručování by to předali i našemu psovi, kdyby uměl podškrábnout dodávací list a na poště musí člověk složitě prokazovat totožnost :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist