vyhazujete krabičky od parfémů???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 29.07.09 10:11
vyhazujete krabičky od parfémů???

asi dost blbá otázka, ale někdo to dělá..mám názor, že originální balení by mělo být komplet i s krabičkou, parfém bez papír. krabičky se mi zdá už méně originální, nehledě k tomu když má denní světlo přístup na flakon, vůně se mění..mám zkušenosti, když tmavne ( ten parém) složení se mění a kazí se …pak zbývá vyhodit..zrovna dnes mi přišel odstřik OPIUM, je tmavý jak lesní med a vůbec to není ono…ach jo… 

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 55 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 64 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 29.07.09 10:17

Krabičky vyhazuju jak kdy. Vyhodím ji většinou u parfémů, které jsou skutečně „moje“, tzn. mám je ráda a vím, že je spotřebuju celé a relativně rychle. Když koupím něco pro mě nového, krabičku si nechám pro případ, že by se mi vůně znelíbila a posílala bych ji dál. Parfémy skladuju ve skříňce, do které slunce nepronikne. Asi by mě nebavilo každé ráno vybalovat parfém z krabičky a zase ho tam dávat zpátky.
Když dopotřebuju parfém, vyhodím i flakon.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 29.07.09 10:19

S krabičkama se netrápím a vyhazuju, nechávám si jen ty o kterých se domnívám, že by se někdy daly na něco použít a nakonec vyhodím i ty.
Vůně mám ve skříni takže světlo jim moc neubližuje. Vytahovat vůni pokaždé když ji chci použít z krabičky tak se na to vykašlu a vůni nebudu používat.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 29.07.09 10:30

parfemy skladujem tiez v skrini, kde svetlo nema pristup, krabicky zlozim, resp. rozlozim a skladujem ich naplocho v jednej krabici, kde mam vzorky najma avonoviek a oriflamoviek a vzorky kremov z casopisov, ruzov a podobne, cas od casu urobim cistku a teraz uz vyhadzujem. Predtym som si posielala dalej, totiz ked mama este pracovala (ucitelka), tak krabicky nosila kolegyni, co ucila vytvarku na dalsie vyuzitie

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 29.07.09 10:51
meda85 píše:
asi dost blbá otázka, ale někdo to dělá..mám názor, že originální balení by mělo být komplet i s krabičkou, parfém bez papír. krabičky se mi zdá už méně originální, nehledě k tomu když má denní světlo přístup na flakon, vůně se mění..mám zkušenosti, když tmavne ( ten parém) složení se mění a kazí se …pak zbývá vyhodit..zrovna dnes mi přišel odstřik OPIUM, je tmavý jak lesní med a vůbec to není ono…ach jo… 

já si zase nedokážu představit,že bych měla krabičky úplně od všech parfémů :wink:

Do 20 kusů to třeba ještě jde,ale pak je to o nervy!!!!!!!! …a to Opium bylo třeba moc staré a nemuselo mít s krabičkou nic společného. …nedokážu si představit,že bych měla každý den několikrát denně vybalovat vůni z krabičky,to bych asi radši začala používat deodorant. :evil:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 29.07.09 10:58
meda85 píše:

Naprosto s tebou souhlasím - vůně má mít krabičku (a když je to testr, tak aspoň tu obyčejnou). Krabička je přece taky krásná a parfém doplňuje do jednoho celku. A navíc dost cestuju, takže si nějakou vůni musím vzít s sebou a ne vždy mám po ruce odstřik.
Když kupuju vůně tady na webu, tak většinou beru jen ty, co jsou nabízeny s krabičkou (nebo se prodávající na krabičku zeptám) - a tomu mě naučila jediná zkušenost podobná té tvojí s Opiem.
Nějak neumím pochopit, když někdo nabízí relativně drahou nebo hůře dostupnou vůni bez krabičky.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 29.07.09 10:58

mysko… 20 parfémů…tak to se musím snažit… :conf:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 29.07.09 11:00

…teď jsem ti mrkla na poličku. …při 5 parfémech by se mě to o krabičkách taky kecalo :D :D :D

…jinak taky se snažím schovávat krabičky co to nejvíc jde,ale dost mě to štve.
jerry,ale nikdo ti nezaručí,že vůně bude v pořádku,protože předpokládám,že prodejce ji stejně v té krabičce pořád nemá. :cry:

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 29.07.09 11:01

Já karbičky nevyhazuju, strašně se mi líbí a ráda mám parfém vystavený i s krabičkou, pokud je místo :lol:

Teď se budu stěhovat a v novém bytě budu mít v koupelně takový krásný výklenek u zrcadla, kam si naskládám parfémy. Je to koupelna bez oken a je tam chladno, tak by se to tam ani nemělo moc kazit…už se těším :oops:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 29.07.09 11:04

HOHOOOOOO… milá Myskomausko …dnes mi přišel Kelly Caleche a Innocent Rock…jsem snaživá…a když mrkneš do mé historie, co jsem vše měla a já debil prodala, nejraději bycjh si nafackovala :bang:

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 29.07.09 11:07
meda85 píše:

Bacha na to, ono to tmavne věkem, ne světlem. Pochopitelně, pokud je to shnilé a smrdí, tak je to jiná věc.

Krabice mám vesměs na půdě v kartonu, ale že bych jako rozbalila krabičku, vytáhla lahvičku, uložila lahvičku, zavřela pikslu… no, za chvilku by se ta krabička rozpadla.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 29.07.09 11:09
meda85 píše:
HOHOOOOOO… milá Myskomausko …dnes mi přišel Kelly Caleche a Innocent Rock…jsem snaživá…a když mrkneš do mé historie, co jsem vše měla a já debil prodala, nejraději bycjh si nafackovala :bang:

…tak vidíš,možná že za rok začneš o krabičkách uvažovat TŘEBA jinak :D

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25862 příspěvků 29.07.09 11:32

Krabičky nevyhazuji. Většinu vůní mám v tmavém šupleti, přičemž vůně, které nejčastěji používám v krabičce nejsou. V krabičkách tam jsou hlavně vintage vůně, čisté parfémy.
Mám jedinou zkušenost se ztmavnutím vůně - JPG Fragile (a byla v krabičce :wink: ), přičemž ale vůně se nezměnila. Jen ta barva.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 29.07.09 11:32
[quote="Myskamauska jerry,ale nikdo ti nezaručí,že vůně bude v pořádku,protože předpokládám,že prodejce ji stejně v té krabičce pořád nemá. :cry:

To máš pravdu, že nezaručí, ale aspoň to trochu omezuje riziko.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 29.07.09 11:36

Já si je v krabičkách schovávám právě pro případ, že bych chtěla někdy prodat a druhá strana by krabičku chtěla… A to i přesto, že mám parfémy ve skříni. Na druhou stranu mi nevadí, když tu něco koupím a je to bez krabičky. Pro mě je podstatný parfém.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist