Vyhledávač v e-shopech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 20.11.08 10:14
vyhledávač v e-shopech

Pro ty, kteří si ještě nevšimli nenápadného odkazu: u záznamů v databázi a pod každou recenzí se nově zobrazuje odkaz „Kde koupit?“, který vede do vyhledávače v nabídkách e-shopů. Vyhledávač se podívá, ve kterých e-shopech vůni mají, a vypíše vám seznam seřazený podle ceny.
Pokusím se postupně zařadit co nejvíc e-shopů, aby to opravdu mělo smysl.
Jestli znáte zbozi.cz, tak tohle funguje podobně, s tím rozdílem, že jsou tu opravdu jen e-shopy s parfémy, takže nebudete muset listovat stránkami imitací od FM a jiných nesouvisejících odkazů.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 20.11.08 10:26

Už jsem to objevila včera a je to paráda, ušetří to spoustu času.
:lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 20.11.08 10:59

tak to je špica!!! když už tady trávíme takovýho času, ušetříme ho zas jinde :lol: Aduš, jsi Zlatíčko, staráš se o nás jak o vlastní :P a my Ti za to hrozně mooooooc děkujeme!!!!!!!!!!­!!!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 20.11.08 11:13
cinkja píše:
Už jsem to objevila včera a je to paráda, ušetří to spoustu času. :lol:

Ale peněz moc ne, viď :mrgreen:

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 20.11.08 12:22

No, to je pravda, rčení „čas jsou peníze“ tady tak zcela neplatí :(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 20.11.08 12:53

Je to super nápad, akorát zatím na mě ještě žádný e-shop u vůně, kterou jsem rozklikla, nevykoukl :wink: A co se peněz zde utracených týče, nikdo nikoho přece k ničemu tady nenutí, ne? :lol: :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 20.11.08 13:00

No, Amy, já ti nevím :conf: některým nabídkám, prostě nejde odolat :bang: je to voňavý nůž na krk, čím víc kroutím hlavou nenene, tím víc se zařezává, do první krve vydržím, ale pak už to jedeee… :wink:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 20.11.08 13:09

Vero,tak krásně už jsem se dlouho nezasmála,ale máš úplnou pravdu. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 20.11.08 14:03

A kdopak Ti tam ten nůž asi tak drží :lol: Prodávající těžko :wink:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 20.11.08 14:39

…a vlastně ano :twisted: ta jeho skvělá nabídka…na někoho to svést musím, jinak bych si musela připustit, že jsem slaboch a to přece nemůžu 

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 20.11.08 14:49

Ale můžeš, nikdo není 100% perfektní, nějakou slabinu mít musíš, tak proč ne parfémovou, to nikomu nevadí, jen Tvému kontu :lol: :lol: :lol: 8)

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 20.11.08 15:00

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 20.11.08 17:17
Amy píše:
Je to super nápad, akorát zatím na mě ještě žádný e-shop u vůně, kterou jsem rozklikla, nevykoukl :wink:

Záleží na tom, na co klikáš… zkusila jsem oklikat nejnovější recenze a taky nic, Velvet Hour, Cašmir White, Gardenia, Eau Premiere nikde :) Záleží holt na sortimentu e-shopů a pochopitelně by se nabídka měla rozšiřovat s tím, jak se budou přidávat další, zatím je jich jenom šest. Rozjednané je Elnino a čekám na odpověď asi tak patnácti dalších, čím víc, tím větší výběr.
Druhá věc je samotný vyhledávač, někdy je název vůně hodně dlouhý, nebo ho můžou mít v e-shopu zapsaný výrazně jinak, případně s chybičkou (i když to už se tolik nestává), a už se to nesejde. Nejčastější zádrhele postupně ošetřím.
Jako testovací vůni používám Kingdom, je v seznamu recenzí hned nahoře a skoro všechny shopy ji mají v nabídce :)

Přidala jsem do vyhledávače ještě informaci o poštovném. Ale všechno před odesláním objednávky samozřejmě kontrolujte, jediné stoprocentní info je vždy v e-shopu.

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 21.11.08 07:04

Jé Ado, to nebyla výtka, jen jsem zrovna trefila pár vůní, kde ještě žádný e-shop není, pak jsem to zkoušela jen tak u vůní, které třeba nevyhledávám a už tam nějaký e-shop byl, takže pohoda :lol:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 23.11.08 00:12

Teda, Aduš, to muselo dát práce najít kde všude se daná vůně prodává, smekám a děkuji 

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist