Vyhledávání příspěvků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iris
Učednice 239 příspěvků 18.01.09 16:55
Vyhledávání příspěvků

Ahoj Ado,
chci se zeptat, jestli by nebylo možné, aby se při hledání nějakého výrazu nemuselo pročítat celé téma, ale aby mě odkaz hodil přímo na stránku s příspěvkem, resp. hledaným výrazem… Nevím, jestli je to možné, na některých diskuzích to funguje, ale já tomu nerozumím :). Jinak před celým webem smekám, je bezva :wink:

PS: Taky je možné a pravděpodobné, že něco dělám špatně a ono to vlastně ve skutečnosti jde a funguje i tady :D

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 18.01.09 17:20

:D tak já taky ještě na toto nepřišla,jak se dostat přímo na to co chci vědět,taky jsem vždy v celé diskuzi,tak možná taky něco dělám špatně :idea:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.01.09 18:17

Jde to. Při vyhledávání si zaškrtněte „Zobrazit výsledek jako příspěvky“, vyjedou vám jednotlivé příspěvky a u toho vybraného pak kliknete na název tématu (předmět). Hodí vás to přímo na ten příspěvek.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 18.01.09 18:49

:D :D děkuji,no jo já nevěděla,že se zaškrtává to zobrazit výsledek jako příspěvky,tak to je supr,já to vždy celé prolouskávala :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Iris
Učednice 239 příspěvků 18.01.09 18:56

Jéé, bingo, toho jsem si nikdy nevšimla - děkuji :)

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist