Vyhledávání příspěvků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iris
Učednice 239 příspěvků 18.01.09 16:55
Vyhledávání příspěvků

Ahoj Ado,
chci se zeptat, jestli by nebylo možné, aby se při hledání nějakého výrazu nemuselo pročítat celé téma, ale aby mě odkaz hodil přímo na stránku s příspěvkem, resp. hledaným výrazem… Nevím, jestli je to možné, na některých diskuzích to funguje, ale já tomu nerozumím :). Jinak před celým webem smekám, je bezva :wink:

PS: Taky je možné a pravděpodobné, že něco dělám špatně a ono to vlastně ve skutečnosti jde a funguje i tady :D

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 18.01.09 17:20

:D tak já taky ještě na toto nepřišla,jak se dostat přímo na to co chci vědět,taky jsem vždy v celé diskuzi,tak možná taky něco dělám špatně :idea:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.01.09 18:17

Jde to. Při vyhledávání si zaškrtněte „Zobrazit výsledek jako příspěvky“, vyjedou vám jednotlivé příspěvky a u toho vybraného pak kliknete na název tématu (předmět). Hodí vás to přímo na ten příspěvek.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 18.01.09 18:49

:D :D děkuji,no jo já nevěděla,že se zaškrtává to zobrazit výsledek jako příspěvky,tak to je supr,já to vždy celé prolouskávala :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Iris
Učednice 239 příspěvků 18.01.09 18:56

Jéé, bingo, toho jsem si nikdy nevšimla - děkuji :)

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist