Vylepšení Soukromých Zpráv (SZ)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Admin Arome.cz
Nevyléčitelná závislačka 1059 příspěvků 03.11.11 21:34
Vylepšení Soukromých Zpráv (SZ)

Pokud jste si ještě někdo nevšiml - během dneška byly vylepšeny Soukromé zprávy:

• možnost přidávat tagy - ke každé zprávě je možné přiřadit popisek (př. Důležité, Odepsat, Odeslat zboží…) a podle nich si je také zobrazit
  • jednodušší a širší formulář SZ - přehlednější forma SZ
  • možnost posílat hromadné SZ - jednoduše poslat zprávu najednou více uživatelům
  • možnost přidat více fotek k jedné SZ
  • možnost nahlásit nevhodnou SZ - přišel Vám do schránky spam, reklama či vulgární text, nahlašte ho
  • možnost zobrazení odeslaných a ještě nepřečtených zpráv
  • odeslané nepřečtené zprávy je možné editovat

(Duplicitní smajlící budou brzy nahrazeni.)

Jak se vám proměna líbí?

Tereza

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Parga
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 03.11.11 21:50

Nelíbí se mi, že při rozkliknutí zprávy pro čtení se automaticky (jako první na očích) objeví okno pro napsání odpovědi. Spíš bych uvítala text a poté políčko odeslat (jak tomu bylo na starém arome), které bych využila v případě, že chci odpovědět.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 03.11.11 21:58

já bych měla tip na vylepšení:

stejně jako když odešlu zprávu, a objeví se nahoře na obrazovce ORANŽOVÝ PRUH, tak toto by bylo fajn při PŘÍCHOZÍ NOVÉ ZPRÁVĚ (plus počet těch zpráv, třeba…)

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

barbucha  04.11.11 09:13
Parga píše:
Nelíbí se mi, že při rozkliknutí zprávy pro čtení se automaticky (jako první na očích) objeví okno pro napsání odpovědi. Spíš bych uvítala text a poté políčko odeslat (jak tomu bylo na starém arome), které bych využila v případě, že chci odpovědět.

Ano, to by se mi taky líbilo!
(nakonec, úplně stejně by to mělo fungovat i v diskusi!)
Prostě nejdřív text, a teprve potom odpověď - to má přece určitou logiku, ne? :wink:

Arome Slunecnice
Znalkyně 277 příspěvků 04.11.11 13:30
barbucha píše:
Parga píše:
Ano, to by se mi taky líbilo!
(nakonec, úplně stejně by to mělo fungovat i v diskusi!)
Prostě nejdřív text, a teprve potom odpověď - to má přece určitou logiku, ne? :wink:

Souhlasím s výše uvedeným! Lze to, prosím, takto upravit? Díky.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 20 vzorků V tužebníku 8 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 04.11.11 22:05

taky se přidávám - když jdu do SZ přečíst novou zprávu, měla by být vidět jako první.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 11.11.11 19:56

Já osobně bych se přimlouva za lepší zvýraznění nové zprávy. Osobně mi moc nesedí, že když mám novou zprávu,tak se nadpis Mé zprávy zvýrazní červeně. Podle mě je to málo viditelné. Bylo by fajn něco více kontrastního a také uvést třeba počet zpráv.

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Marica
Parfémová maniačka 543 příspěvků 11.11.11 20:02

To „vylepšení“ jsem zaregistrovala dnes! A pěkně mně namíchlo, když chci s někým udělat obchod a úplně zbytečně a nesmyslně mi při odepisování vyskočí tohle:
Došlo k těmto chybám:
uživatelé s nízkým počtem příspěvků v diskusi můžou zaslat maximálně 1 zprávu za hodinu, zapojte se více do diskuse s ostatními uživateli a odesílejte zprávy neomezeně
A to jako proč?!

Na poličce 12 parfémů 6 miniatur 22 odstřiků 66 vzorků V tužebníku 0 parfémů

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 11.11.11 20:08
Marica píše:
To „vylepšení“ jsem zaregistrovala dnes! A pěkně mně namíchlo, když chci s někým udělat obchod a úplně zbytečně a nesmyslně mi při odepisování vyskočí tohle:
Došlo k těmto chybám:
uživatelé s nízkým počtem příspěvků v diskusi můžou zaslat maximálně 1 zprávu za hodinu, zapojte se více do diskuse s ostatními uživateli a odesílejte zprávy neomezeně
A to jako proč?!

8-o 8-o 8-o …a to je jako co??? Asi sem fakt přestanu úplně chodit :think: :think: :roll:

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Admin Arome.cz
Nevyléčitelná závislačka 1059 příspěvků 11.11.11 21:08
Marica píše:
Došlo k těmto chybám:
A to jako proč?!

Toto nastavení bylo spuštěno před několika dny jako ochrana proti spamerům (převážně ze Senegalu), kteří se na portálech vyrojili ve zvýšené míře a během hodiny rozposílali desítky SZ s nabídkou na seznámení. Ozvali se nám uživatelky s tím, ať tomu zabráníme.

Domnívám se, že nutný počet 5ti příspěvků v diskusi je opravdu ta nejmenší překážka k tomu, aby byly stovky lidí uchráněni proti otravnému spamu.

Tereza

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 11.11.11 21:17
Admin Arome.cz píše:
Domnívám se, že nutný počet 5ti příspěvků v diskusi je opravdu ta nejmenší překážka k tomu, aby byly stovky lidí uchráněni proti otravnému spamu.Tereza

OMYL!!! Funguje to prý až při 30ti příspěvcích!!!

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 11.11.11 21:32

urcite by to slo vyresit i jinak ne? treba prave hodnocenim v inzerci. kdo nema hodnoceni ani zadny prispevek, pak at ma omezene zpravy. kdo ma hodnoceni, a diskuze ho nezajima, tak by mel mit zpravy povoleny neomezene.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 11.11.11 21:33

A mně žádná nabídka na seznámení nedošla … :cry:

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Admin Arome.cz
Nevyléčitelná závislačka 1059 příspěvků 11.11.11 22:02
RoSa píše:
OMYL!!! Funguje to prý až při 30ti příspěvcích!!!

Ujišťovala jsem se před chvílí u programátora, který mě potvrdil, že stačí 5 příspěvků/ko­mentářů.

Tereza

Admin Arome.cz
Nevyléčitelná závislačka 1059 příspěvků 11.11.11 22:07

Omlouváme se, že se tato informace na fóru nevyskytla dříve a způsobila tak nepříjemné komplikace. Momentálně se chystám do přípravy průvodce na Arome, v němž budou popsány funkce a možnosti na stránkách, kde to samozřejmě bude zmíněno. Snad se k nim afričtí bonviváni hned tak nedostanou.

Tereza

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist