Vymazaný účet - přihlášení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome innaa
Nováček 1 příspěvek 16.12.10 23:11
vymazaný účet - přihlášení

Ahoj, můžu se prosím zeptat, měla jsem tady účet pod nickem inna0, do diskuzí jsem
nepřispívala, ale několikrát zde vůni prodala i koupila, měla jsem hodnocení. Po delší době jsem
se chtěla přihlásit, ale nebere to zadaný e-mail uvedený při registraci. Zaregistrovala jsem se znovu pod novým nickem. A rada bych prodala a koupila nějaké vůně. Jenže mi chodí zprávy, že mi lidé nevěří, protože mám novou registraci a žádné hodnocení, což chápu. Nedalo by se mé straré hodnocení patřící k původnímu nicku (vázanému na stejný e-mail) převést na nové nebo aktivovat starý účet? Děkuji za odpověd :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 20.12.10 20:21

Zkus napsat přímo admince, určitě se ti pokusí pomoci.

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 07.01.11 09:59

Měla jsem tentýž problém, Adě jsem psala, ale neodpověděla mi, tak jsem se musela zaregistrovat znova. Byla jsem jedna z prvních zaregistrovaných a teď jsem zase na začátku, bohužel :x

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 07.01.11 15:10

Hmm, tak to ale naštve :evil:

Kdo jiný by se o členy měl starat, než admin(ka)? Hlavně, že píše nové články do svého Módního pekla, jak někdo poznamenal v jiném vlákně… Arome tím pádem hrozně zaostává :cry:

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

albeni1  09.01.11 19:07
naja1 píše:
Měla jsem tentýž problém, Adě jsem psala, ale neodpověděla mi, tak jsem se musela zaregistrovat znova. Byla jsem jedna z prvních zaregistrovaných a teď jsem zase na začátku, bohužel :x

Taky jsem se zaregistrovala znovu :)

sice hodnocení mám pod „starou“ přezdívkou albeni, ale dohledat se to dá dobře

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist