Vymazaný účet - přihlášení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome innaa
Nováček 1 příspěvek 16.12.10 23:11
vymazaný účet - přihlášení

Ahoj, můžu se prosím zeptat, měla jsem tady účet pod nickem inna0, do diskuzí jsem
nepřispívala, ale několikrát zde vůni prodala i koupila, měla jsem hodnocení. Po delší době jsem
se chtěla přihlásit, ale nebere to zadaný e-mail uvedený při registraci. Zaregistrovala jsem se znovu pod novým nickem. A rada bych prodala a koupila nějaké vůně. Jenže mi chodí zprávy, že mi lidé nevěří, protože mám novou registraci a žádné hodnocení, což chápu. Nedalo by se mé straré hodnocení patřící k původnímu nicku (vázanému na stejný e-mail) převést na nové nebo aktivovat starý účet? Děkuji za odpověd :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 20.12.10 20:21

Zkus napsat přímo admince, určitě se ti pokusí pomoci.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 07.01.11 09:59

Měla jsem tentýž problém, Adě jsem psala, ale neodpověděla mi, tak jsem se musela zaregistrovat znova. Byla jsem jedna z prvních zaregistrovaných a teď jsem zase na začátku, bohužel :x

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 07.01.11 15:10

Hmm, tak to ale naštve :evil:

Kdo jiný by se o členy měl starat, než admin(ka)? Hlavně, že píše nové články do svého Módního pekla, jak někdo poznamenal v jiném vlákně… Arome tím pádem hrozně zaostává :cry:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

albeni1  09.01.11 19:07
naja1 píše:
Měla jsem tentýž problém, Adě jsem psala, ale neodpověděla mi, tak jsem se musela zaregistrovat znova. Byla jsem jedna z prvních zaregistrovaných a teď jsem zase na začátku, bohužel :x

Taky jsem se zaregistrovala znovu :)

sice hodnocení mám pod „starou“ přezdívkou albeni, ale dohledat se to dá dobře

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist