Vyprodej eshopu s parfemy

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maruskatomis
Učednice 82 příspěvků 15.03.16 19:27
Vyprodej eshopu s parfemy

Zakladam novy tema jelikož nic podobneho jsem tady nenašla a taky jsem zde novaček. Trochu popišu co me trapi a proč jsem tady :-) Nedavno mi přibuzna z Prahy napsala že ma kamaradku v eshopu s parfemy (nejmenovala ktery to je) a oni vyprodavaji sklady a tak maji original parfem kus za 600 a je to jedno kolik je jeho běžna cena. Poslala mi i seznam parfemu. Samozřejme že po opravdovem original parfemu jsem dlouho toužila a za tyhle penize kdo by odolal, že? Ani ve snu by me nenapadlo že to nemusi byt originaly.
Holky nesmějte se :roll:
Když mi parfemy dorazily, pani co jsem objednavala i pro ni me volala že se dobře vyzna a že to originaly nejsou.
Začla jsem patrat a jsem temeř přesvědčena že to opravdu jsou padělky. Jelikož dior jadore nemuže mit plastove vičko ktere se rozpada a chanel chance tender plech kolem lahvičky že by rozřizl ruku :nevim: Vydž maji, to jo ale te flakonky…Osobni zkušenosti nemam, nikdy jsem original nemela a tak me zajima, jaka je pravděpodobnost že to jsou originaly? Mužou byt jen špatne flakonky? Mužou vubec vyprodavat eshop? Zitra určitě hodim foto

Na poličce 20 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 42 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Reakce:

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5860 příspěvků 15.03.16 19:56

@maruskatomis
Tak naletěla moje kamarádka, přesně…výprodej eshopu s parfémy, dostala seznam. Jasně, že to byly fejky ze Sapy, když kontaktovala „obchodnici“, tak to najednou byly originály určené pro arabský trh… :roll:

J'adore opravdu nemá plastové víčko a Chanel má všechny flakónky, přinejmenším, bezpečné. :kytka:

Na poličce 166 parfémů 18 miniatur 127 odstřiků 565 vzorků V tužebníku 10 parfémů

maruskatomis
Učednice 82 příspěvků 16.03.16 15:23

Ted jsem si objednala odstřiky z parfums abych věděla zda odpovidaji vuně. Jsem opravdu sklamana. Nejvic me mrzi že jsem dobra duše doporučila i svojim kamaradkam, ktere se ted taky napalily :-(

Uživatel je onlineMedojedka
sv. Parfema z Kecálburgu 13268 příspěvků 16.03.16 20:07

Omlátit o hlavu :cert:

Na poličce 97 parfémů 12 miniatur 91 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2198 příspěvků 23.03.16 16:22

@maruskatomis a jak se k tomu postavila pribuzna? Tohle je klasika - vyprodej skladu, prevraceny kamion, ze ktereho se vysypaly flakony… - nejcastejsi finty podvodniku. Tohle pisou lidi i pod parfemy v e-shopech - „vunicku jsem poridila za 500 Kc z likvidace skladu“ - tezko treba Toma Forda z roku 2015… Je fakt, ze ani ta pribuzna nemusi vedet, ze jde o fejky. Navic pokud se nekdo v parfemech vubec nevyzna, naleti snadno…

Na poličce 8 parfémů 12 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

maruskatomis
Učednice 82 příspěvků 23.03.16 23:13

@Michele Penize jsou na učtě a balik jsem ji vratila zpět. Akorat jsem si nadělala problemy, to bylo poprve a naposled co jsem tak hloupě nakupovala :-( Ona si stoji za tim že jsou prave!!! A že pry běžně parfemy v dnešni době voni kratce :roll: Už ji to nebudu rozmlouvat, každy si muže věřit čemu sam chce :nevim:

maruskatomis
Učednice 82 příspěvků 23.03.16 23:15

Tady obrazky

MagnolieS
sv. Parfema z Kecálburgu 7547 příspěvků 23.03.16 23:24

@maruskatomis Včera, nebo kdy tady také tyhle kalné vody proběhly, no je to nářez :zed: bud ráda, že máš své zpátky a kamarádkám se omluv a zastav případnou koupi.

Na poličce 94 parfémů 3 miniatury 53 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 65 parfémů

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 26.03.16 08:57

Tak to jsou padělky jeden vedle druhého. Jadore mám, rozhodně na vršku není žádný „nálitek“ - pozůstatek z formy. Chanel Chance - rozjeté fonty písma a AU DE TOILETTE - to je vážně au.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Evian
sv. Parfema z Kecálburgu 7602 příspěvků 26.03.16 11:25

Kdysi mě takhle čapli na benzince, šla jsem se jenom ze zvědavosti podívat, když otevřeli kufr auta, bylo tam bezpočet těchto „origo“ Chanel a Dior, neznalý by s radostí nakoupil, cena byla napřed 500 kč, postupně snižovali až na 150. :cert:

Na poličce 43 parfémů 0 miniatur 26 odstřiků 721 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5860 příspěvků 26.03.16 11:40

@Evian 150,– 8o , takovou pěknou cenu Ti udělali(určitě speciálně pro Tebe :mrgreen: ) a Ty jsi odolala??? :mrgreen: A ještě se tu čertíš. :roll: :mrgreen:

Na poličce 166 parfémů 18 miniatur 127 odstřiků 565 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Evian
sv. Parfema z Kecálburgu 7602 příspěvků 26.03.16 11:48

@Eunika I ty jedna, viď a já se tak čertím… ani zadarmo… :mrgreen: Byli totiž tak neodbytní, že mě doprovázeli až k autu a při té chůzi byla cena postupně snižována až na těch 150 káčé a já odolala. :D

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5860 příspěvků 26.03.16 11:51

@Evian
Tu pevnou vůli Ti závidím. :mrgreen:

Evian
sv. Parfema z Kecálburgu 7602 příspěvků 26.03.16 11:53

@Eunika Pevnou vůli moc nemám, ale tady byla nějak automaticky. :mrgreen:

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist