Výrazná vôňa

ginny 15.08.08 12:50

Výrazná vôňa

Ahojte baby,
poradíte nejaký výraznejší parfum, čo dlho vydrží OKREM ťažkých orientov? Vďaka

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Mirka V. 15.08.08 12:54

Fragile Edt,krásná,výrazná :D

ginny 15.08.08 13:11

Mirka, mozes mi prosim napisat akej znacky je Fragile, lebo nazov mi nic nehovori, diky. :-)

ginny 15.08.08 13:17

ano, uz som si to medzitym vyhladala a uz viem, preco mi to nic nehovorilo - nemam rada parfumy tohto navrhara. (ked vsak tento objavim, tak ho otestujem )ale dakujem za tip

Ada 15.08.08 13:18

V každé kategorii by se našla výrazná vůně. Chceš výraznou květinovou, výraznou chypre, výraznou ovocnou?

klubko 15.08.08 13:33
ginny píše:
Mirka, mozes mi prosim napisat akej znacky je Fragile, lebo nazov mi nic nehovori, diky. :-)

Jean Paul Gaultier. EdP je ještě výraznější, ale to už je docela síla :)

pichjit 15.08.08 14:14

Kenzo Jungle, ta je výrazná jako, ehm, no jako slon :wink:

Ale je moc pěkná!

Irena 15.08.08 14:18

Pichjit, Jungle je ale orientálka jako hrom, to Ginny právě nechce. Ale já bych ji chtěla :wink: :wink: :wink: .

Mirka V. 15.08.08 14:23

Kenzo-Kenzo Flower
Tresor-Lancome
Ultraviolet -Paco Rabanne
Výrazné a držáky,ale já to beru podle sebe :wink:

Irena 15.08.08 14:26

Kenzo Flower je výborný tip. Má od každé skupiny něco - je kytičkový, pižmový, pudrový i tak trochu orientální, výrazný, ale ne těžký. A je líbivý, člověk se k němu nemusí propracovávat jako ke kadidlu nebo aldehydům.

pichjit 15.08.08 14:53

Vidíš, pro mě je Jungle exotika jako slon a ani neuvažuju že orientálka :oops:

Ale dalších padesát vůní se mi pát nechce…uf. Mám popsaný zkušebník s 260 vůněmi, něco by se našlo určitě :wink:

Sissinka 15.08.08 16:55
Irena píše:
Kenzo Flower je výborný tip. Má od každé skupiny něco - je kytičkový, pižmový, pudrový i tak trochu orientální, výrazný, ale ne těžký. A je líbivý, člověk se k němu nemusí propracovávat jako ke kadidlu nebo aldehydům.
Sissinka 15.08.08 16:58
Irena píše:

Prave dnes mi prisel odstrik od klubka, cimz ji chci timto zaroven moc podekovat, protoze mi nejdou odesilat vzkazy :cry: Jinak vune je to moc pekna, bylo to rychly zalibeni i rychly kup, tak uvidime, jak si sednem :twisted:

Iris 15.08.08 17:54

Přimlouvám se za Fragile EDT. Líbí se mi moooc :) . Jen taky musím ještě zjistit, jestli ji snesu celý den (až bude chladněji).

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist