Vysoké teploty = nulová výdrž parfému

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

filatelistka
Nováček 18 příspěvků 25.07.13 16:26
Vysoké teploty = nulová výdrž parfému

tento som sa mi stala taka velmi zvlastna vec, ze ked sa vysplhaju teploty na +32 a vyssie, tak na mne ziadne vone nedrzia, dokonca ani chanel COCO mademoiselle EDP, chance EDP, nina ricci premier jour a kopa inych, o sviezich vonach sa nebudem ani zmienovat. Stretli ste sa s niecim podobnym?

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 25.07.13 16:29

Mně tento jev naopak vyhovuje, protož můžu nosit i to, co v jiném počasí špatně snáším. :mrgreen:

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

filatelistka
Nováček 18 příspěvků 25.07.13 16:30

@viky no hej, ale co z toho, ked to napr na mne drzi tak 20minut … max hodku :(

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 25.07.13 16:43

Jedině zkusit aplikovat na oblečení a do vlasů. Na kůži se v létě voním minimálně.. I kvůli strachu ze skvrn a alergických reakcí. Stačí, že pokožka dostává zabrat od sluníčka..

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 25.07.13 16:45

Musis se vonet castejc a hodne. Strikej parfem do vlasu (staci za usi mirit vic smerem na vlasy) a obleceni. Bydlim na jihu, v letnich mesicich je vedro a hlavne je tu hodne vlhko, parfem se nema sanci do kuze vsat a projit vyvojem, do hodinky se smyje z kuze.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 25.07.13 16:54

Do horka se hodí výrazné parfémy, krásné je třeba Opium, zkoušela jsem i Dune a v horku bylo skvělé, jinak mi přišlo na mé kůži trochu do pánska. Chce to zkoušet, ale chápu, že si asi nikdo kvůli těm pár horkým dnům moc speciální parfémy nepořizuje. Jinak Chanel obecně není pro každého „trvanlivá vůně“, na mně nedrží ani v jiném než parném dni a když jsem se s tím jednou svěřila prodavačce v parfumerii, že na mně špatně drží vůně, tak aniž bych jí řekla značku, tak mi sama říkala, že na ní nedrží Chanel a radila mi Burberry Sport, že ten drží dobře.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23751 příspěvků 25.07.13 19:02

Ve vysokých teplotách mám s výdrží vůní totožnou zkušenost - parfém ze sebe po chvíli necítím. Výjimkou je Memoir, který je dostatečně výrazný i v největším horku. Jinak mohu celou svou poličku hodit do jednoho pytle, tzn. že mohu s aplikací pěkně přitvrdit a za půl hodiny necítím nic, případně jen letmé závany.
Pro toho, kdo se v nich najde, jsou v horku dobrou volbou arabské CPO. Drží dlouho, nositelka i okolí je vnímá a navíc, čím větší teplo tím lépe se rozvoní. Přestože sama jsem se v nich nenašla, tak toto u nich z vlastní zkušenosti musím ocenit.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 25.07.13 19:49

Shalimar č.p. tedy cítím ;)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23751 příspěvků 25.07.13 19:59

@Elvira
Já mám jen Edp. Rozvoní se krásně, ale větší grády by mi nevadilo. :D

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 25.07.13 20:02

A třeba Parfum Sacré! Ten jsem si opakovaně koupila kvůli horkým dnům. Ještě musím zkusit Rose Nacrée, nějak jsem na ni pozapomněla.

Mitchell
Znalkyně 429 příspěvků 25.07.13 20:06

Shalimar edp drží na mě velmi dobře. Včera jsem aplikovala do vlasů, neb jsem měla v plánu smočit se v bazénku a cítila jsem vůni i ráno. ;)

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 9 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 25.07.13 20:13

Shalimar mam jen EdP a pak limitku co je ji podobna (180.vyroci, v domecku) a vydrz pomoci mlicka tak pul dne max - musim si pamatovat cim jsem se rano navonela abych prizivila spravne :mrgreen: (pro predstavu, ted je tu 29°C a 70%vlhkost… vitejte v pradelne!)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23751 příspěvků 25.07.13 20:21

@Elvira
Tak pro mě Parfum Sacré kdykoliv, ale ne v době, kdy září slunce a je víc teplo. Před časem jsem si jej v podobném počasí vzala, navíc s ním absolvovala cestu autobusem a nechám raději bez komentáře, co prováděl můj žaludek. 8)

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 25.07.13 20:29

@Dalia Autobus chápu, v něm mi je špatně ze všeho, bohužel jsem jak malý dítě, už mi chybí jen Kinedryl.

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23751 příspěvků 25.07.13 20:50

@Elvira
Parfum Sacré bohužel padl za oběť tomuto zážitku a šel o dům dál. No a není to tak dlouho, co se mi dostal do ruky vzorek a jak jinak, než že se mi zastesklo. Takže odstřik je v plánu. :P

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist