Vytuněná Dolce & Gabbana pour homme

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 12.07.12 14:06
Vytuněná Dolce & Gabbana pour homme

Tak jsem se dočetl, že pánové Dolce a Gabbana se hodlají vrátit ke svým kořenům a v červenci má být nabídnuta nová doladěná verze Dolce & Gabbana pour homme. Tak jsem zvědav, co se z toho vyklube. Převod výroby z Itálie do Německa a sním spojená reformulace se moc nepovedla.

Tady je zdroj:

http://www.fragrantica.com/…e-15336.html

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 21 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 22791 příspěvků 12.07.12 14:37

V posledních 2 letech jsem kupoval 2 láhve D&G Pour Homme a musím konstatovat, že projekce a longevity poklesly natolik, že dokonce nedosahovaly úrovně kdysi hodně dávno koupené velmi dobré imitace…

Na poličce 636 parfémů 131 miniatur 666 odstřiků 1013 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 12.07.12 16:21

Mám doma „vintage“ italskou i novou reformulovanou německou verzi a musím říct, že vintage verze drží lépe a hlavně obsahuje mnohem hlubší a výraznější tábákové aroma. Nová verze není úplně mimo. Zatímco nová verze je dobrá, vintage je dokonalá. Je určitá šance, že ta nově „dolaďovaná“ verze, u které je avizován návrat ke kořenům, by mohla celou kompozici posunout zpět do elegantního tábaku. Obávám se ale, abychom se nedočklali nějaké „moderní a svěží“ vodičky, která bude jen stínem původní verze.

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 22791 příspěvků 12.07.12 17:16

Přál bych si, aby se navrátila do své původní hloubky.
Poslední vůně, jež tady fa D&G až doposud performovala, byly pro mne více méně/víceméně průměrné až zapomenutelné.

Nyní OT:
A největší propadák byla Light Blue pour Homme . Ta mazala hned z domu!

Na poličce 636 parfémů 131 miniatur 666 odstřiků 1013 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 12.07.12 17:59

Kromě DGPH mi ostatní vůně od DG taky nic neříkají. Snad ješte By je zajímavá. U Light Blue PH jsem měl velké očekávání, které skončilo při prvním otestování.

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 15.07.12 17:50

By je dobrá :pankac:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 25.07.12 11:45

Tak mám nějaké upřesňující informace k novému uvedení na trh:

V Harrods se začalo prodávat, 22.7.2012 a o měsíc později se začne prodávat i ostatním smrtelníkům.

Kompletní informace:
http://www.instyle.co.uk/…mme-19-07-12

Takhle budou vypadat nové flakóny:

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist