Vytvořte si vlastní parfém?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 06.08.08 21:04
Vytvořte si vlastní parfém?

Tak jsem tak koukala na net a narazila jsem na tohle http://www.marianet.cz/…orte-si-vlas … em/d-6697/. Co si o tom myslíte? Nemáte někdo zkušenost? Přijde mi to něco jako kdysi „malý chemik“ ale celkem jsem pokušení, jen by mě zajímalo, jaké esence sada vlastně obsahuje a jeslti by se to třeba dalo kombinovat i z běžnými parfémy- některým vůním ve své sbírce bych klidně něco přidala :lol:

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.08.08 20:06

Viděla jsem takové soupravičky v zahraničních shopech. Trochu drahá, pěkná, ale pořád jenom hračka…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 09.08.08 22:11
Trochu drahé...

Není to zbytečně drahé? Já kapátka apod. nepotřebuji, stačí mi 60% líh z lékárny a vonné esence či silice…:-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 09.08.08 22:31

no mě by zajímalo jestli se ty esence dají třeba přimíchat i k normálním komerčním parfémům

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist