Vzájemná mezinárodní Arome výpomoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

la.reina  09.01.13 10:56
Vzájemná mezinárodní Arome výpomoc

Asi každého, kdo už někdy sháněl jednu konkrétní vůni po všech čertech a po všech koutech světa, nepochybně pěkně dožralo, když ten daný parfém našel, a pak zjistil, že zrovna onen konkrétní internetový obchod, operuje pouze na omezeném území.

Vzhledem k tomu, že na Arome nechodí jenom obyvatelky ČR a Slovenska, nebo že i obyvatelky ČR/SR mají příbuzné kde všude, tak mě napadlo založit téma, kde bychom mohly/i požádat stejně parfémově postižené o případnou pomoc s doručením.

Tak například já teď sháním někoho, kdo má někoho spolehlivého v Polsku. Potřebovala bych nakoupit v jedné internetové parfumerii, která operuje pouze na území Polska, tudíž poslání do ČR není možné. Čili jediné, co bych potřebovala je polská adresa doručení kam bych si nechala balíček poslat a poté přeposlání balíčku do ČR.

Samozřejmě, jak praví klasik, nechci slevu zadarmo - takže domluvit se na odstřiku, vzorcích nebo případně penězích je samozřejmost.

Hlásí se někdo s babičkou/nejlepší kamarádkou/ses­třenicí… v Polsku? Pokud ano, prosím SZ. :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 10.01.13 00:06

Kdyby se to (pěkně prosím, smutně koukám) mohlo týkat i kosmetiky, tak bych moc prosila nějakou dobrou duši, co bude mít cestu do USA, jestli by mi tam nekoupila odstín Maybelline Colour Tatoo stínů, který se jinde jaksi nevyskytuje. Pokud se někdo takový najde, prosím SZ. Děkuji. :kytka:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Valerián
Nováček 2 příspěvky 11.01.13 19:23

Marianna: A není to tohle ? Je to z UK, takže ti to přijde i rychle. 8£ včetně poštovnýho.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 12.01.13 23:43

Je, ale těch odstínů existuje mnohem víc a ne všechny jsou v prodeji v každé zemi. Tohle mají i tady v ČR, ale ten odstín, který chci je jen v USA a ve Francii, tam pod trochu jiným názvem i číslem.

Valerián
Nováček 2 příspěvky 13.01.13 00:19

Aha. To ale v zásadě na věci nic nemění. Já jsem zvolil UK ebay jen z důvodu rychlosti. Na severoamerickým je v tuto chvíli 296 listings a naprostá většina posílá do ČR za normální ceny…

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 13.01.13 14:28

Ebay neumím. :mrgreen: V tom je ta potíž.

Renusatko
sv. Parfema z Kecálburgu 3557 příspěvků 18.02.13 22:04

Nevím, jestli se to úplně hodí do tohoto tématu…sháním Opium pour Homme Eau de Parfum. Všude v ČR a na hranicích je jen Eau de Toilette. Kdyby byl někdo ochotný podívat se v Německu či Rakousku, nebo i jiných zemích, případně koupit a zaslat, byla bych moc ráda.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 26 odstřiků 389 vzorků V tužebníku 4 parfémy

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 18.02.13 22:21

@Renusatko Ahoj,ked nezabudnem,pozriem sa u nas v Irsku ;)

Na poličce 46 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Renusatko
sv. Parfema z Kecálburgu 3557 příspěvků 18.02.13 22:29

@bubena Děkuji velice, když si vzpomeneš, budu ráda. Jak tak sleduji i mezinárodní stránky mám pocit, že už asi není, ale možná někde nějaká zapomenutá zásoba.

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 18.02.13 22:33

@Renusatko nic neslubujem(teda,ze najdem tu koncentraciu),ale posnazim sa,opytam sa :mavam:

Na poličce 46 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 28 parfémů

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 19.02.13 06:27

@Renusatko

na elninu mají, nejde mi vložit odkaz… :oops:

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 19.02.13 08:11

tady je ten odkaz:
http://www.parfemy-elnino.cz/…m-pour-homme
(1-3 ks, 50 ml, 1190 Kč)

holka hnědooká
sv. Parfema z Kecálburgu 2417 příspěvků 19.02.13 08:38

.

Příspěvek upraven 20.07.14 v 18:44

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Renusatko
sv. Parfema z Kecálburgu 3557 příspěvků 19.02.13 09:01

@sLenka @andry :think: Na obrázku je EDP,já jí sháním už snad půl roku, po ČR a teď asi dva měsíce v zahraničí…nikde nic, ani v e-shopu. Tak zírám jak blázen :-O , protože ještě včera, když jsem hledala, tak nikde nebyla. Volala jsem tam a slečna řekla, že opravdu mají EDP, tak jsem zvědavá, jestli dojde vůně, nebo omluva, že jí nemají. V každém případě zatím děkuji za mezinárodní výpomoc :potlesk: , třeba jí ještě využiju.

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 19.02.13 09:22

@holka hnědooká @Renusatko
tak už ji vyprodali, ještě když jsem dávala odkaz, byla tam 50 ml edp, proto jsem dole doplnila údaje.

@holka hnědooká píše:
Ale to je edt.
úplně blbá ještě nejsem :twisted:
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist