Vzkazy - SZ a maily

moajli 15.08.08 11:04

vzkazy - SZ a maily

Aduš, určitě sis už také všimla že hodně špatně fungují SZ a maily, prakticky není možné se pořádně domluvit.....
Nevím jak ostatním ale mně osobně se poslední dobou i stránky zpomalily.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Myskamauska 15.08.08 11:14

Přidávám se,mám ty samé problémy.Trvá to už nějaký čásek.

Naja 15.08.08 11:22

Jindy bez problémů, ale dneska se také nedomluvím :cry:

Ada 15.08.08 11:28

To jsem si nevšimla… možná nějaké problémy u poskytovatele. Občas stránky lezou, ale na to můžu taky tak akorát bezmocně koukat, protože to neovlivním. Zkusím odlehčit databázi, jestli by to nepomohlo.

Ohledně SZ připomínám, že je potřeba schránku udržovat tak, aby počet zpráv nestoupl nad 100% - potom to blbne.

Ada 15.08.08 11:47

Aha, už jsem to našla. Chyba je v odesílání upozorňovacích mailů, takže když se klikne na odeslání příspěvku, příspěvek se pošle, ale vypadá to, jako by se fórum zaseklo. Což nic nemění na tom, že je chyba na serveru, zkusím napsat správci, jestli s tím něco zmůže.

moajli 15.08.08 14:50
Ada píše:
Aha, už jsem to našla. Chyba je v odesílání upozorňovacích mailů, takže když se klikne na odeslání příspěvku, příspěvek se pošle, ale vypadá to, jako by se fórum zaseklo. Což nic nemění na tom, že je chyba na serveru, zkusím napsat správci, jestli s tím něco zmůže.

díky :!:

Alena 15.08.08 19:02

taky mám poslední asi 4 dny dost velké problémy :cry: stránky jsou hrozně pomalé, dost se to seká, kolikrát mi stránka ani nenaběhne a vyskočí error a při odesílání zpráv mi to vyhazuje chybu, takže si myslím, že zpráva neodešla, ale pak jí dotyčná dostane třeba 3× :roll:

Alena 15.08.08 19:09

Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : emailer.php

viz výše - toto mi vyskakuje při odeslání příspěvku nebo odeslání SZ

paty 15.08.08 19:13
room456 píše:
Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Mě taky :(

chavah 15.08.08 19:15

a mě taky !Nešlo by oznamovat nové zprávy nějakou zářivou barvou, jaká je na Okounovi? Také oznámení na mail chodí s křížkem po funuse.To je nanic.

PaK 15.08.08 19:29
paty píše:
room456 píše:
Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Mě taky :(

Taky! :cry:

pichjit 16.08.08 20:19

Sem to napíšu:
Já nevěděla, kam to napsat, ale nechodí mi už upozornění na email na sledování témat, je to tak třetí den určitě, musím sama pátrat, kde co přibylo!
Nejde to nijak prošťouchnout. Vždycky přidám nový příspěvek a čekám, že už to půjde, ale nejde. Jiné maily mi chodí normálně! Dole mám přitom zaškrtnuté „Upozornit na nový příspěvek“

Ta chyba mi vyskakuje taky!
Vypadává mi trvalé přihlášení!

macska 16.08.08 21:41

Přihlášení mi nevypadává, ale ta chyba mi vyskakuje taky.

1Miru 17.08.08 11:08

..viz Pichjit…!

Oreion 17.08.08 12:52

...

Mám stejný problém jako ostatní, SZ mě neslouží :cry: Věřím, že se to dá do kupy :wink:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist