Vzorky s rozprašovačem.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Merkur_CZ
Parfémová maniačka 507 příspěvků 05.10.13 10:49
Vzorky s rozprašovačem.

Zdravím Vás. Ačkoliv se mám čím vonět, mám několik vůní, není mezi nimi taková, která by mne v toto období potěšila. Otáčím se zpět a vzpomínám na značky a jejich vůně, které jsem již měla a ke kterým bych se mohla opět vrátit. Dokonce je jich více, než novinky nebo ještě ne dlouho působící vůně na našem trhu. A právě to je ten okamžik, kdy uvažuji o nákupu vzorečků starých či novějších vůní. No a protože se natírat jen z odstřiku vůně, to mne moc neláká, hledám vzorečky s odstřikovačem. Uvědomuji si, že všechny značky je nemají, ale i tak bloudím po Aukru a stránkách parfumérií prodávající vůně přes net. Např. kdybych chtěla Chanel, tak tam problém není, ale nejsem zrovna milovnicí značek, které se umísťují v Top oblíbennosti a prodejnosti.. :-) Člověk by neřekl, kolik času dá projít net a hledat, kde mne neprodají jen „potíračku.“
Tím to, kdyby jste měli někdo typ, kde se vzorky s rozprašovačem prodávají, písněte prosím.
Byla jsem na elniňu, parfémech, xparfémech, europarfémech, Aukru.. Děkujíiiiiiiii

( Uvažuji o: MOSCHINO - Cheap and Chic edt. jsem měla, Bottega Veneta - tu jsem nezkoušela, YSL Opium Vapeurs - zkoušela v parfumérii, Armani Mania - zkoušela v parfumérii, Gucci Rush 2 - zkoušela v parfumérii, Burberry Woman - měla ji, a další, no ale ty seženu buď jen na eBayi nebo už se nevyrábí.. :-( )
Máte-li nějaký typ! Jako Blíženec s Ascendentem v Panně a Měsíci v Rybách mám ráda více různých typů vůní dle nálady. Mám ráda vůně pudrové, vanilkové, ale né převážně, oríentálně-ovocné, nemám ráda takové ty „křiklavé“, ale jiné, zajímavé, které vás nutí se vás očichávat..

Na poličce 7 parfémů 11 miniatur 12 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 499 parfémů
Reakce:

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 05.10.13 11:32

@Merkur_CZ
Projdi si zdejší inzerci, určitě si vybereš :mavam:

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Merkur_CZ
Parfémová maniačka 507 příspěvků 05.10.13 11:48
@babča58 píše:
@Merkur_CZ
Projdi si zdejší inzerci, určitě si vybereš :mavam:

No měla bych, jen jsem si to chtěla ulehčit, po tom hledání, ale když něco chci! :roll: :)

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 07.10.13 15:01

@Merkur_CZ Myslím, že některé vůně jsou jako originální vzorek jen ve vialkách bez rozprašovače. Bylo by škoda je kvůli tomu nezkoušet :) Taky nemám ráda to „potírání“, tak si čas od času pořídím prázdné minirozprašovače (obsah 2 ml) a tam si takovýto vzoreček přeliju. Je to tento: http://www.flakony.cz/index.php?…

Holky tu na Arome objednávají „refany“, nejčastěji Juli nebo Simple (11 ml) hromadně na odstřiky, je to pak za ty velkoobchodní ceny. Ten můj oblíbený minirozprašovač je od stejné firmy. Když je to aktuální, dá se připojit k hromadnému nákupu v tématu http://www.arome.cz/…nkovani/107/

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Merkur_CZ
Parfémová maniačka 507 příspěvků 07.10.13 21:05
@daniela píše:
@Merkur_CZ Myslím, že některé vůně jsou jako originální vzorek jen ve vialkách bez rozprašovače. Bylo by škoda je kvůli tomu nezkoušet :) Taky nemám ráda to „potírání“, tak si čas od času pořídím prázdné minirozprašovače (obsah 2 ml) a tam si takovýto vzoreček přeliju. Je to tento: http://www.flakony.cz/index.php?…Holky tu na Arome objednávají „refany“, nejčastěji Juli nebo Simple (11 ml) hromadně na odstřiky, je to pak za ty velkoobchodní ceny. Ten můj oblíbený minirozprašovač je od stejné firmy. Když je to aktuální, dá se připojit k hromadnému nákupu v tématu http://www.arome.cz/…nkovani/107/

Děkuji za typ. :palec:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist