vztah vune, nazvu a flakonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 16.11.08 12:24
vztah vune, nazvu a flakonu

Zajimalo by mne, jestli pro vas hraje nazev vune a vzhled flakonu nejakou roli. Mam rada, kdyz vsechno sedne pekne dohromady, a tady se mi stalo, ze jsem nekoupila vuni kvuli nazvu nebo flakonu.
Znate neco, co k sobe vylozene nesedne?
Napriklad ted jsem zkousela Envy, ale k citrusum mi ten nazev proste nesel (nebo to mam brat jako zert? Neco jako zezloutnout zavisti jako citron??? :conf: )

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.11.08 12:40

Dřív, když jsem soustředěně pátrala po té Jediné, jsem mezi klíčová kritéria řadila nejen vůni samotnou, ale i její prezetaci (název zejména, ale i flakón, krabičku, kampaň). Teď jsem mnohem liberálnější. Koupila jsem si dokonce Miracle So magic, což je opravdu velmi nejapný název. Ale je pravda, že mě vizuální stránka vůně stále hodně ovlivňuje. Třeba Le baiser du dragon, Polibek draka, jsem vyzkoušela hlavně kvůli nádhernému jménu a stejnojmenné, fantastické kolekci šperků od Cartiera inspirovaných čínskou architekturou. No a zalíbila se mi i vůně, a to tak, že strašně :D .

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 16.11.08 12:42

Některé vůně jsou mi protivné ani ne snad názvem, ale tváří modelky, která je představuje.Občas mají opravdu nesympatický, až arogantní oplzlý vyzývavý výraz - např. právě Gucci / Envy zelená, růžová../.Nesedne mi ani modelka na Hypnose / D.Werbovy či tak nějak/, která není vůbec hypnotizující typ, jak by si vůně zasloužila,ale nevýrazná tuctovka.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.11.08 12:45

Nejhůř jsou na tom v tomto ohledu pánské vůně, to je jeden kolouch vedle druhého, obvykle v lascivní poloze, jako by se předváděli zvrhlým slintajícím šejkům.

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 16.11.08 12:54
Irena píše:
Dřív, když jsem soustředěně pátrala po té Jediné, jsem mezi klíčová kritéria řadila nejen vůni samotnou, ale i její prezetaci (název zejména, ale i flakón, krabičku, kampaň). Teď jsem mnohem liberálnější. Koupila jsem si dokonce Miracle So magic, což je opravdu velmi nejapný název. Ale je pravda, že mě vizuální stránka vůně stále hodně ovlivňuje. Třeba Le baiser du dragon, Polibek draka, jsem vyzkoušela hlavně kvůli nádhernému jménu a stejnojmenné, fantastické kolekci šperků od Cartiera inspirovaných čínskou architekturou. No a zalíbila se mi i vůně, a to tak, že strašně :D .

Co ten drak? Jak to voni? Presne, nazev je pekne chutny.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.11.08 13:01

Napsala jsem na něj dlouhou recenzi do databáze (na stránce až dole): http://ada.konicky.net/…tailvune.php?…

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 16.11.08 14:59
Irena píše:
Nejhůř jsou na tom v tomto ohledu pánské vůně, to je jeden kolouch vedle druhého, obvykle v lascivní poloze, jako by se předváděli zvrhlým slintajícím šejkům.

Moc pěkně a výstižně napsáno :lol:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.11.08 19:08

Reklamy Gucci taky většinou nemůžu vystát, přijdou mi vulgární.
Ale stejně tak se mi moc nelíbí prostinké, prvoplánové reklamy, názvy a flakony - líbí se mi, když si s tím dají trochu práci.
Alergická jsem na případy, kdy si vůně prezentací hraje na něco, čím není, a taky mi leze na nervy takový ten čisťounký minimalistický trend - viz nové Kenzo, které je bezejmenné a má vonět jako kůže - to už se přece nemusím vonět vůbec. Nebo jednoduché, hranaté, čiré nebo bílé flakony, které přímo řvou „já nepotřebuju upoutávat pozornost zevnějškem, uvnitř je přece KLENOT“ - a přitom je tam většinou podobný prd jako na tom flakonu. Na takové balení má právo jenom Chanel a některé nikovky :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.11.08 19:15

Podle mě i Gucci EDP, Gucci Pour homme, Bulgariho čaje a varianty Pour homme, Jil Sander Style a její odnože - nebyla bych tak přísná. Ale já naopak minimalistické flakóny obdivuju a olepené Lolity pokládám za strašné kýče. Takže to bude spíš otázka vkusu.

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 16.11.08 21:23

Holky, co je to kulouch?

:lol:
Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 16.11.08 21:26
Kriss píše:
Holky, co je to kulouch?:lol:

Kriss - kolouch je srnčí mládě. :D

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 16.11.08 21:29
janas píše:
Kriss píše:

Mládě jelena :!: srnčí mládě je srnče :)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 16.11.08 21:30

No jo, děkuji! Rychle píšu, pomalu přemýšlím! :D (Asi už poznám akorát kočku od psa :lol: )

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25900 příspěvků 16.11.08 23:46
Irena píše:
Podle mě i Gucci EDP, Gucci Pour homme, Bulgariho čaje a varianty Pour homme, Jil Sander Style a její odnože - nebyla bych tak přísná. Ale já naopak minimalistické flakóny obdivuju a olepené Lolity pokládám za strašné kýče. Takže to bude spíš otázka vkusu.

Taky se mi líbí minimalistické flakóny. Líbí se mi i některé flakony inspirované barokem, klasicismem … V každém případě, Lolity se mi taky vůbec nelíbí 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 17.11.08 10:44
katerinka píše:
janas píše:
Kriss píše:
Mládě jelena :!: srnčí mládě je srnče :)

To jsem vůbec nevěděla. Takže srnče má jako rodiče srnu a srnce a kolouch jelena a …?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist