Wanted Helena Rubinstein

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 16.09.09 18:38
Wanted Helena Rubinstein

Dneska jsem na ni narazila v Sephoře a zanechala na mě schizofrenní dojem.
Na papírku je moc krásná - magnólie a trošičku sladké hrušky a teplého dřeva. Na kůži je ale úplně jiná - magnólie byla hned pryč a zůstalo nasládlé dřevo. Do tužebníku nepůjde.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 19 parfémů
Reakce:
 
gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 16.09.09 20:33
jerry píše:
Dneska jsem na ni narazila v Sephoře a zanechala na mě schizofrenní dojem.
Na papírku je moc krásná - magnólie a trošičku sladké hrušky a teplého dřeva. Na kůži je ale úplně jiná - magnólie byla hned pryč a zůstalo nasládlé dřevo. Do tužebníku nepůjde.

Zkoušela, nuda, nepamatuju.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů
 
Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 17.09.09 08:51

Žádná sláva, na papírku vcelku pěkné, na mojí kůži po cca deseti minutách pálící se plast.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů
 
Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2402 příspěvků 17.09.09 14:05

To asi dělá ten ylang-ylang. Taky jsem ji zkoušela na papírku a dobrý, na kůži se mi líbila jen zezačátku, po rozležení už nic moc.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 12 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 17.09.09 15:22

Dnes jsem šla v OBI za dámou, tak kolem 50ky, za kterou se nesla móóóc pěkná vůně. Tak jsem si řekla, že jí vůni pochválím a zeptám se, co že to je. A světe div se, byla to WANTED. Dost mě to překvapilo, protože jsem jí předevčírem zkoušela v Sephoře a moc mě nezaujala.
Teď jí dám určitě ale ještě šanci.........
Jo a paní měla velikou radost z komplimentu :D

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist