Weleda?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina  17.05.07 10:49

Já použvám Laveru ale je dost drahá, tak mě zajímá jaké zkušenosti máte s weledou?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 17.05.07 11:20

Od Weledy znám několik výrobků, většinou jsem byla spokojená. Ovšem u některých věcí (třeba krémů) si cenově moc nepomůžeš. Nejlevnější přírodní kosmetika je Alverde, jestli ti Lavera dělá moc velkou díru do rozpočtu, tak Alverde má krémy od 70 korun.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 17.05.07 12:28

Já nedám od Weledy dopustit hlavně na Kaštanový šampon a Rozmarýnovou vlasovou vodu - bohužel je teda fakt, že zrovna třeba u té vlasové vody je cena dost vysoká na to, že je to tak na cca 8-10 použití :/ ale vlasy jsou po ní nadýchanější, lesklejší… prostě paráda. A protože trochu masíruju mám zkušenost i s některými tělovými oleji - třeba u Březového oleje proti celulitidě je myslím spíš na místě koupit si za stejné peníze dvakrát tolik Celulinie od Salusu - účinnost je stejná za poloviční peníze, ne-li lepší. Pokud jde o další tělové oleje předeběhla Weledu u mě Lavera - konkrétně u růže, levandule a citrusů … špičkovej pocit, nádherné vůně, při masáži se s ní líp pracuje … ovšem Lavera je zas ještě o fous dražší než Weleda :/

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Leda  20.05.07 09:47

Já měla od Lavery startovací set a něco mi sedělo a něco zas ne, takže delší dobu jsem ji nezkoušela používat.O dost levnější je Logona, ale ta zas podle mého není tak kvalitní. Ale z Weledy používám měsíčkový krém-ten je super a růžový krém, šampony. Něco jsem taky zkusila od Dr.Hauschka. U mě je ještě před cenou důležitější, jestli daná firma netestuje na zvířatech. A u Alverde si nejsem zrovna jistá?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 20.05.07 10:08

Alverde netestuje. Některé jejich výrobky už mají značku BDIH, která to oficiálně potvrzuje.

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 20.05.07 10:17

jen aby si to nenechali testovat někde jinde nebo nekupovali ingredience testované ve třetích zemích.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Leda  20.05.07 10:31

No právě.Jako Avon a podobní, ty oficiálně taky netestujou

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 20.05.07 10:40

Značka BDIH stanovuje pro testování přísná kritéria, např. firma si nesmí testování ani objednat u jiné společnosti, bez ohledu na to, kde se ta společnost nachází.

Leda  20.05.07 16:33

Tak hurá! Přijde mi to až neskutečné, protože oproti jiným je Alverde fakt levná.

Elle14
Nováček 23 příspěvků 22.05.07 12:08

Prosím o radu, kde by se dal sehnat citrusový deodorant od Weledy? Jsem z Plzně. V lékárně jsem na něj nenarazila, v DM drogerii mají jen sprchové gely.Děkuji

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kity  22.05.07 12:42

Najdeš ho na www.edenshop.cz

sona  11.07.07 14:37
Elle14 píše:
Prosím o radu, kde by se dal sehnat citrusový deodorant od Weledy? Jsem z Plzně. V lékárně jsem na něj nenarazila, v DM drogerii mají jen sprchové gely.Děkuji

v plzni v sipce, je to ulice kolma na americkou. takovej malej obchudek s prirodnimi produkty.

Marlborka.cz  06.11.07 11:30

Ja jsem Weledu zkusila jednou a konkretne mi moc nevyhovovala. Delali se mi pupinky na tvarich a tvare me palili. Spokojena jsem s prirodni kosmetikou od Yves Rocher.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.11.07 14:52

Yves Rocher není přírodní kosmetika, je to taková ta „polopřírodní“.

iveta  09.11.07 22:14
sona píše:
Elle14 píše:
v plzni v sipce, je to ulice kolma na americkou. takovej malej obchudek s prirodnimi produkty.

v ulici kardinála berana je nový starý (přesunutý z koperníkovky) obchůdek Bio Stezka (dřívě Lummines). Tam maj snad všechny bio kosmetický značky, co se vubec u nás dají sehnat (Urtekram a ecover nevedou, jelikož prý podle nich nejsou tak uplně kvalitní). Příjemná obsluha, vzorky k dispozici a paní, která poradí. Občas mívaj i nějaký akce.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist