Welton London

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anezka_f
Nováček 2 příspěvky 23.04.15 16:51
Welton London

Ahoj Holky, znáte jejich vůně? Byla jsem dneska v Ogivi v Maiselově a mají tam všech 5 kusů. Zamilovala jsem si vůni Bel Iris, kosatce to já můžu! Ale do teď jsem o nich nic neslyšela, máte zkušenosti? Já osobně bych doporučila vyzkoušet, navíc tam byla milá prodavačka a ono se pak mnohem líp zkouší a nakupuje! :mrgreen:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26541 příspěvků 23.04.15 18:08

On je ten obchod celý sympatický a první dojmy jsem popsala zde:
 http://guerlinade.cz/…ni-pro-vune/

Z vůní Welton London se mi líbí především dvě: Bel Iris, tak Secret Amber (nepřekvapivě, vzhledem k tomu, že mám ráda kosatcové a ambrové vůně a tady jsou pěkně zpracované). Navíc černé, minimalistické flakóny se mi dost líbí. ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist