White Musk a jeho verze

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 08.07.08 15:41
White musk a jeho verze

Zkoušela jsem najít co nejvíce informací o White musk a v databázi jich je hned několik. Nejznámější je asi od The body shop a Jovan. Znáte prosím někdo tyhle vůně a můžete je porovnat, nemám na mysli jen tyhle dvě ale třeba i od jiné značky. Docela by mě zajímalo jak voní já neznám žádnou ale už dlouho o nějakém mošusu uvažuji.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Ukázat parfém Jovan White Musk

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.07.08 15:46

Nedávno jsem o něm psala v Čím jste dnes navoněné, tak Ti to sem zkopnu…

Dnes mám jenom deodorant a olejíček White Musk od The Body Shop a můj muž povídá: „Ty, dneska moc hezky voníš ,maminko…“
On skoro nikdy nic sám od sebe nechválí…když něco ano, tak jsou to fakt Vánoce…Z toho vyvozuji:
1. všechny musky jsou univerzálně líbivé vůně - někdo je pochválí vždycky
2. skoro nikdy nezapomene připojit, že to " voní tak čistě"… můj muž dnes taky - maminkovská vůně…
3. ten od TBS je dost dobý kup za ty prachy a s tou výdrží

Mám i ten od Jovana a jsou to hodně chválené vůně " za málo peněz hodně muziky" - ale nevoní lacině…zkus to…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 08.07.08 16:19

V luxusnější a velmi trvanlivé verzi existuje White Musk od zn.Montale,velmi připomíná W.M.od Jovanu,ale je prostě výraznější,místy až na hranici snesitelnosti,nesmí se to s ním přehnat,jinak je nádherný.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 08.07.08 16:44

Holky díky, takže z toho můžu vyvodit že tyhle vůně se stejným názvem od různých značek jsou stejné nebo alespoň hodně podobné :?:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.07.08 16:48

Jsou opravdu hodně podobné - rozdíly jsou jen v cenách. Osobně bych radila ten The Body Shop. Montale je moc drahý a Jovan moc levný - tomu odpovídá i slabší výdrž. TBC má výdrž velice slušnou za slušnou cenu a dostaneš k němu spoustu doplňků - sprcháč, mléko, deodorant, olejíček atd…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.07.08 16:55

Prý jeden TBS shop v Praze zrušili. Ještě jsem se tam ani nestihla vypravit.......

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 08.07.08 18:19

ja mám od TBS vôňu Lotus Petal a mám sprchový gél White Musk, taktiež od TBS a úžasne sa dopĺňajú, Lotus petal podľa názvu síce nevyzerá ako Musk, ale je to pre mňa sladšia odnož White Musk…a vôňa Sexy Musk od sephory je detto v svetlomodrom, Musk je proste Musk a naozaj, je to nežne sexy čisté a nevinné

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 08.07.08 18:25

Měla jsem White Musk od TBS a byl opravdu moc pěkný, křehký, něžný, čisťoučký. Očichala jsem taky Clair de musc od Serge Lutense a Musc od Etra, a můžu říct, že v tomto případě opravdu není třeba investovat tolik. White Musk TBS udělá stejnou službu za zlomek ceny. Všechny pižmové „soliflory“ mi voní opravdu velmi podobně.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 09.07.08 13:10

Do TBS se budu muset podívat. Je pořád na Chodově? Jinak ten White Musk zní dost slibně. A jestli navíc i krásně drží…

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 09.07.08 14:11

To by mě taky zajímalo, holky co jste z Prahy kde je The body shop? Už jsem se rozhodla že White musk nakoupím tam, tak ať při návštěvě Prahy vím kam mám zajít :wink:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 09.07.08 14:13

Myslím, že byl i v Palladiu, ale teď je snad jen na Chodově. Slyšela jsem, že jediný v republice???

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 09.07.08 14:18

Ano je jen v Praze, já bych uvítala u TBS i objednání po internetu, ale zase mám důvod navštívit Prahu :wink:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 09.07.08 14:28

No já to mám právě kousíček od práce, tak tam dnes asi zapluju :)

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 09.07.08 14:33

Teda holky z Prahy vy mě s… :twisted:

Chtěla jsem napsat že se máte… :D my jsme tady chudáci..... :cry:

Napiš pak prosím co se ti líbilo a tak…

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 09.07.08 14:44

Jasný, dám vědět :) Doufám, že se mi toho nebude líbit moc, jinak je to smrt pro mou peněženku :) Zkusím asi kokosovou řadu, kokos miluju, jeho chuť i vůni a zkusím White Musk a uvidíme, co dál :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist