White Musk a jeho verze

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 08.07.08 15:41
White musk a jeho verze

Zkoušela jsem najít co nejvíce informací o White musk a v databázi jich je hned několik. Nejznámější je asi od The body shop a Jovan. Znáte prosím někdo tyhle vůně a můžete je porovnat, nemám na mysli jen tyhle dvě ale třeba i od jiné značky. Docela by mě zajímalo jak voní já neznám žádnou ale už dlouho o nějakém mošusu uvažuji.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Ukázat parfém Jovan White Musk

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.07.08 15:46

Nedávno jsem o něm psala v Čím jste dnes navoněné, tak Ti to sem zkopnu…

Dnes mám jenom deodorant a olejíček White Musk od The Body Shop a můj muž povídá: „Ty, dneska moc hezky voníš ,maminko…“
On skoro nikdy nic sám od sebe nechválí…když něco ano, tak jsou to fakt Vánoce…Z toho vyvozuji:
1. všechny musky jsou univerzálně líbivé vůně - někdo je pochválí vždycky
2. skoro nikdy nezapomene připojit, že to " voní tak čistě"… můj muž dnes taky - maminkovská vůně…
3. ten od TBS je dost dobý kup za ty prachy a s tou výdrží

Mám i ten od Jovana a jsou to hodně chválené vůně " za málo peněz hodně muziky" - ale nevoní lacině…zkus to…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1581 příspěvků 08.07.08 16:19

V luxusnější a velmi trvanlivé verzi existuje White Musk od zn.Montale,velmi připomíná W.M.od Jovanu,ale je prostě výraznější,místy až na hranici snesitelnosti,nesmí se to s ním přehnat,jinak je nádherný.

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 08.07.08 16:44

Holky díky, takže z toho můžu vyvodit že tyhle vůně se stejným názvem od různých značek jsou stejné nebo alespoň hodně podobné :?:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.07.08 16:48

Jsou opravdu hodně podobné - rozdíly jsou jen v cenách. Osobně bych radila ten The Body Shop. Montale je moc drahý a Jovan moc levný - tomu odpovídá i slabší výdrž. TBC má výdrž velice slušnou za slušnou cenu a dostaneš k němu spoustu doplňků - sprcháč, mléko, deodorant, olejíček atd…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.07.08 16:55

Prý jeden TBS shop v Praze zrušili. Ještě jsem se tam ani nestihla vypravit.......

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 08.07.08 18:19

ja mám od TBS vôňu Lotus Petal a mám sprchový gél White Musk, taktiež od TBS a úžasne sa dopĺňajú, Lotus petal podľa názvu síce nevyzerá ako Musk, ale je to pre mňa sladšia odnož White Musk…a vôňa Sexy Musk od sephory je detto v svetlomodrom, Musk je proste Musk a naozaj, je to nežne sexy čisté a nevinné

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 08.07.08 18:25

Měla jsem White Musk od TBS a byl opravdu moc pěkný, křehký, něžný, čisťoučký. Očichala jsem taky Clair de musc od Serge Lutense a Musc od Etra, a můžu říct, že v tomto případě opravdu není třeba investovat tolik. White Musk TBS udělá stejnou službu za zlomek ceny. Všechny pižmové „soliflory“ mi voní opravdu velmi podobně.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 09.07.08 13:10

Do TBS se budu muset podívat. Je pořád na Chodově? Jinak ten White Musk zní dost slibně. A jestli navíc i krásně drží…

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 09.07.08 14:11

To by mě taky zajímalo, holky co jste z Prahy kde je The body shop? Už jsem se rozhodla že White musk nakoupím tam, tak ať při návštěvě Prahy vím kam mám zajít :wink:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 09.07.08 14:13

Myslím, že byl i v Palladiu, ale teď je snad jen na Chodově. Slyšela jsem, že jediný v republice???

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 09.07.08 14:18

Ano je jen v Praze, já bych uvítala u TBS i objednání po internetu, ale zase mám důvod navštívit Prahu :wink:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 09.07.08 14:28

No já to mám právě kousíček od práce, tak tam dnes asi zapluju :)

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 09.07.08 14:33

Teda holky z Prahy vy mě s… :twisted:

Chtěla jsem napsat že se máte… :D my jsme tady chudáci..... :cry:

Napiš pak prosím co se ti líbilo a tak…

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 09.07.08 14:44

Jasný, dám vědět :) Doufám, že se mi toho nebude líbit moc, jinak je to smrt pro mou peněženku :) Zkusím asi kokosovou řadu, kokos miluju, jeho chuť i vůni a zkusím White Musk a uvidíme, co dál :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist